Epizódy(8)
-
Alte Geister (E01)
-
Pulver (E02)
-
Blindgänger (E03)
-
Flut (E04)
-
Blutlinie (E05)
-
Der große Jäger (E06)
-
Narben (E07)
-
Wolf und Schaf (E08)
Obsahy(1)
Na hranici Nemecka s Polskom, v jednej Bohom zabudnutej dedinke s názvom Oderbruch, nájdu dvaja rybári obrovskú hromadu mŕtvych ľudských, ale i zvieracích tiel. Tento nález privedie dokopy k opätovnému stretnutiu bývalú policajtku Maggie Kring (Karoline Schuch) a detektíva Rolanda Voita (Felix Kramer) po viac ako dvadsiatich rokoch. Avšak situácie odkrývajúcu skutočnú povahu nálezu začnú byť pre oboch hlavných hrdinov veľmi osobné. (sochoking)
(viac)Hrajú
Karoline Schuch
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Felix Kramer
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Lucas Gregorowicz
Veľká Británia
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
The Promise (2011) (seriál)
Průsmyk (2019) (seriál)
Julius Gause
Nemecko
Najlepšie seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Stefan Weinert
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Winfried Glatzeder
Poľsko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
André Hennicke
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kráľovná višní (2004) (seriál)
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Axel Moustache
Rumunsko
Najlepšie seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Robert Glatzeder
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Jan Krauter
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Berit Künnecke
Najlepšie seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Helgoland 513 (2024) (seriál)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Alix Heyblom
Najlepšie seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Aleks Kurdzielewicz
Najlepšie seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Jan Hrynkiewicz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Učitel (2016) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Torsten Ranft
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Lina Wendel
Najlepšie seriály:
Kleo (2022) (seriál)
Oderbruch (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Liliom Lewald
Najlepšie seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Igor Paszczyk
Najlepšie seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Aleksandra Sierpień
Najlepšie seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)