Zo špeciálneho agenta Alexa Scotta (Owen Wilson) a svetového šampióna strednej váhy Kelly Robinsona (Eddie Murphy) je k ich neveľkému nadšeniu vytvorené duo, ktoré má za úlohu získať späť najnovšie a najmodernejšie americké výskumné lietadlo Schwitchblade. Prototyp lietadla padol do rúk zločineckého priekupníka zbraní Arnolda Gundarsa (Malcolm McDowell) a ten ho plánuje predať majetnému teroristovi, ktorý má prístup k jadrovým hlaviciam. Keď sa americkej vláde nedarí získať lietadlo bežnými spôsobmi, požiada prezident Robinsona, aby poskytol agentovi Scottovi civilné krytie, aby mohli spolu nájsť tajné lietadlo skôr, ako ho terorista premení na zariadenie na prenos zbraní hromadného ničenia. (TV Markíza)

KdG

Celkem pěkná oddychovka na páteční večer. A ač bych to do té dvojice Wilson, Murphy neřekl šlo jim to dobře. ()

Uter123

Výborná oddychovka pri ktorej môžete relaxovať s pivkom v ruke a partou kamarátov s ktorými sa bavíte o boh vie čom a pritom vám nič neujde. ()

Brano

Veľmi slabá akčná komédia, ktorej chýba poriadna akcia, ale aj humor. Wilson je nevtipný a Murphy už po pár minútach začne s tými jeho trápnymi hláškami liezť na nervy. Príbeh mi tiež prišiel dosť klišovitý. Tieto špionážne komédie sú už dosť opozerané a nemajú už v čom prekvapiť. ()

gefr

BMS? Co to znamená? Buchta Nemá Strach? :D Studipidně geniální komedie kde kraluje Eddie Murphy. Owen Wilson v roli outsidera nezklamal ale ani nenadchnul. Tohle je přesně jeho typ rolí na které se on hodí. Navíc Famke Janssen je moje srdcovka, takže já se skvěle bavil. ()

Vitex26

Pár vtipných situací by se našlo, ty ale rozhodně nedokáží vyvážit nepoměrně větší počet situací trapně šumících do ztracena, které nám tahle kombinace Jamese Bonda a Johnnyho Englishe nabízí. ()

Aidina

Akční komedie s E. Murphym a O. Wilsonom asi nebude patřit k filmům, na které se budu chtít koukat několikrát do roka, ale pár scén mě rozesmálo. ()

Flamik

Owen + E. Murphy.. škoda přitaženýho konce, kde se to zamotalo a nešlo poznat kdo je hodnej a kdo ne. Jinak pohodovka proložená sem tam nějakým vtipem. ()

Sublog

Další průměrná komedie. Nejdříve jsem chtěl dát pouhé **, ale po alespoň trochu slušném výkonu Owena Wilsona jsem se přiklonil k slušnějšímu ***. ()