Réžia:
Michael ČechÚčinkujú:
Marek Eben (moderátor), Jan P. Muchow, Jenovéfa Boková, Marek Doubrava, Václav Havelka, Milena Steinmasslová, Karolína Lea Nováková, Denisa Barešová (viac)Obsahy(1)
Přímý přenos slavnostního předávání výročních filmových cen z Dvořákovy síně pražského Rudolfina... Český lev vstupuje do své další desítky. 31. ročník slavnostního předávání výročních cen České filmové a televizní akademie představí výběr kvalitních filmů známých i z televizní obrazovky. Šanci na zisk skleněné trofeje mají v 19 statutárních kategoriích tvůrci 26 snímků s premiérovým uvedením v roce 2023. Divácky atraktivním večerem provede milý a elegantní moderátor Marek Eben spolu s plejádou předávajících hvězd. (Česká televize)
(viac)Účinkujú
Marek Eben (moderátor)
Československo
Najlepšie filmy:
45 let Ypsilonky (2011) (divadelný záznam)
Praha stověžatá (2016) (divadelný záznam)
Arabesky (1987) (TV film)
Jan P. Muchow
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Samotári (2000)
Rok diabla (2002)
Šeptej (1996)
Jenovéfa Boková
Československo
Najlepšie filmy:
Hořící keř (2013) (TV film)
Herec (2020) (seriál)
Občiansky preukaz (2010)
Václav Havelka
Československo
Milena Steinmasslová
Československo
Najlepšie filmy:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Ako utopiť dr. Mráčka alebo Koniec vodníkov v Čechách (1974)
Karolína Lea Nováková
Najlepšie filmy:
Bratia (2023)
Denisa Barešová
Česko
Najlepšie filmy:
Podozrenie (2022) (seriál)
Zločin v Posázavském Pacifiku (2013) (divadelný záznam)
Nevinné lži (2013) (seriál)
Annette Nesvadbová
Najlepšie filmy:
Prišla v noci (2023)
Bohéma (2017) (seriál)
Hany (2014)
Martha Issová
Československo
Najlepšie filmy:
Ochranca (2021) (seriál)
Dukla 61 (2018) (TV film)
Myši patria do neba (2021)
Tomáš Jeřábek
Československo
Najlepšie filmy:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Dechovka (2016) (divadelný záznam)
Vosto5: Pérák (2020) (divadelný záznam)
Václav Neužil ml.
Československo
Najlepšie filmy:
Dabing Street (2014) (divadelný záznam)
Dukla 61 (2018) (TV film)
V tieni (2012)
Stefan Konarske
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Drsňák (2006)
Prolomit zeď (2008) (TV film)
Rovnaký, rovnaký, ale iný (2009)
Jiří Rendl
Československo
Najlepšie filmy:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Tancuj Matylda (2023)
Zátopek (2021)
Antonio Šoposki
Česko
Najlepšie filmy:
Ochranca (2021) (seriál)
Podozrenie (2022) (seriál)
Tancuj Matylda (2023)
Jana Bílková
Československo
Najlepšie filmy:
Stratení v Mnichove (2015)