V nepříliš daleké budoucnosti se začala pořádat „Velká loterie“, která má jeden zásadní háček: kdo před západem slunce zabije vítěze, může legálně převzít jeho miliardový jackpot. Majitelce výherního losu, Katie Kim (Awkwafina), nezbývá nic jiného, než neochotně spojit síly s Noelem Cassidym (John Cena), amatérským agentem na ochranu výherců, aby jí za podíl z výhry pomohl dožít se západu slunce. (Prime Video)

Aljak

Námetovo síce vcelku zaujímavé, ale na môj vkus zbytočne príliš akčné a ukričané. A pritom z toho mohla byť celkom fajn dráma s prvkami thrilleru. Ako veľké plus hodnotím zakomponovanie komediálneho rozmeru, ktorý to ešte ako tak udržal nad hladinou a niektoré dialógy či hlášky stáli fakt za to. Scenár bol taký, skôr priemerný - a rozhodne nemám pocit, že by sa tu podarilo využiť celkový potenciál nápaditého námetu. Nuž, ako oddychovka fajn, ale to je asi tak všetko. Slabšie 3* ()

Marigold odpad!

Jak když semináři netalentovaných adeptů tvůrčího psaní zadáte práci na téma "napište scénář a ať je každý dialog hláška". A oni to vezmou doslova. Výsledkem není obligátní snad nám vyjde jeden fór z pěti, nýbrž vzácné kombo "co fór, to eyeroll". Chemie mezi protagonisty neexistuje, Feigova režie působí dojmem, že se radši placu zeširoka vyhýbal a nechal herce mlít ten otřesný bullshit. Jackpot! je symptom doby streamovací. Fakt se nedivte, že za pár let už budou lidi zajímat jenom youtubeři a influenceři. Furt lepší než tohle odtučněný hovno. ()

EvilPhoEniX

Paul Feig svůj vrchol Spy už nejspíš nepřekoná, ale je to fajn zábava. Nápad s Loterií, kde možnost zabití vítěze a legálně převzít jackpot je hodně fajn, Awkwafina je většinou otravná, ale zde mi nevadila a John Cena je jako vždy zábavný a fajn, i ten Simu Liu je v pohodě. Akce je spíš zábavná a zajímavá, tady je velká škoda, že se nevyužilo Erko, kdyby tu bylo i fajn Gore, tak bych šel s hodnocením určitě výše, po stránce humoru to šlo určitě také lépe vyšperkovat, ale párkrát se zasmát dalo. Hezky to utíká, pořád se něco děje, za mě fajn výplach. 6/10. ()

Xmilden

Logika jde zcela stranou. Komediální to nebylo tedy vůbec a například vtípky, které jsou v závěrečných titulcích se neustále otírají o anální díry všech herců. Pokud tohle někomu příjde směšné? Budiž. Nápad samotný špatný rozhodně není. John Cena předvádí ten svůj zajímavej standard. Škoda že zde v nějaké větší roli neúčinkuje Stifler. Často se to mlátí hlava nehlava. No čekal jsem to zkrátka lepší. 50% ()

pornogrind

Přišlo mi to jako skvělej námět pro oddechovou akční komedii. Dostal jsem ale něco tak těžce přestřelenýho a nevtipnýho až jsem se ve finále styděl, že na něco takovýho vůbec koukám. Netvrdím, že jsem se párkrát během filmu nepousmál ale za to utrpení který jsem během sledování prožíval to fakt nestálo. Asi se najdou diváci kterým to může sednout. Zejména fanoušci Johna Ceny a ti co přistoupí na (šílenou)hru tvůrců(mě se to prostě nepodařilo). Já asi opravdu nejsem cílovou skupinou která by tenhle film dokázala patřičně ocenit. Lepší 1hvězda ()

Arsenal83

Plynulo to rýchle, málo to svoje fóriky a ked si odmyslím trápne scénky, ako Janko Cena, ktorý je stále bez ceny, opakovane zbesilo nadáva "kurva, kurva, kurva", ako keby si vybavoval objednávku v bordeli v Močenku, tak sa to celkom dalo zvládnuť. Príbeh o koristi, ktorá je ľudským bankomatom je pritiahnutý za vlasy, ale len tak trochu, ide skôr o vlasy Petra Nagya, takže nie je toho už priveľa. Paradoxne však záverečné "nevydarené scénky" ukazujú, že to, čo sa nepodarilo, sa v skutočnosti podarilo viac, než je výsledný materiál. ()

Chrustyn

Dystopický nápad s vražedným Jackpotem je nosný, ale Feigovo zpracování až překvapivě mdlé a bez nápadu. Nevtipné s nezajímavou akcí a znuděným Cenou. Silně nevyužité. 30% ()

TheEvilTwin

Jó, tak tohle byl průser. Od tria Paul Feig (Ženy sobě, Drsňačky...), Awkwafina a John Cena jsem čekal brutální komediální nářez, kde se humorem šetřit nebude, kde se budu smát od ucha k uchu a kde se bude hláškovat o stošest, ale výsledek ja přesně opačný. Humor je strašně slabý, zasmál jsem se jen párkrát, hlášky jsou suché a Cena tady nemá co hrát, páč jeho postava je až moc obyčejná, bez charakteru a není ničím zajímavá. Awkwafina taky umí i lepší role a tady se sešli 2 skvělí komediální herci pod taktovkou zkušeného komediálního režiséra velmi překvapivě v hodně velkém přešlapu, který asi nikdo nečekal. Čekali jsme daleko více, ale tohle byla fakt bída, že jsem měl problém film dokoukat. Nápad je perfektní a dalo se z něj vytřískat dost, ale je tady trestuhodně nevyužitý a není vůbec o co stát. ()

Lacike

Ďalšia nevtipná Feigová komédia, ktorá je ukážkovým príkladom filmu, kde mal niekto zaujímavý nápad, ktorý už nevedel rozviesť do poriadneho filmu. Možno pod taktovkou niekoho iného by to bolo vtipné. Feig je ale packal. V poslednej dobe sa ale aspoň obklopil šikovnými kaskadérmi, takže akcia je jediné, čo tu funguje. Je oldschoolová, obsahuje solídne kaskadérske kúsky a keby sa film nedržal pri zemi, tak mohla byť aj brutálne zábavná. Ale brutalitu nečakajte. Takže som dostal čo som čakal. Nevtipnú komédiu so solídnou akciou. 4/10. ()

BoPo

John Cena dokázal po x prešľapoch trafiť vhodnú akčnú komédiu a konečne tak spríjemniť čakanie na druhú sériu Peacemakera. Pribral Shang-Chi páreček a rozjel svižnú akciu s atraktívnou zápletou. Boli tam určité zastavovačky, ale vždy len na pár minút, a potom zasa beh o život. Nie skvelé, nie nadpriemerné, ale určite nad úrovňou aktuálnych 60%. A samozrejme bolo fajn zistiť, že Stifler ešte žije, teda... ()

Lenka.Vilka

Ano, není nijak objevné ani objemné a přestože základ nabízí teoretickou peckou, tenhle film jde trochu jiným směrem a nesnaží se vypadat jako něco víc, než je. Zábava na jeden večer, kterou už sice nejspíš nikdy znovu neuvidíte, ale to jednou si brutálně užijete. Ano, dostanete přesně to, co je očekávání a to je problém? Ne, za mě ne. Smála jsem se, bylo mi trapno, že se směju, smála jsem se dál. Účel to splnilo. A přestože si Liu přidá dalšího záporáka do řady, tady ho to očividně bavilo trochu víc. Asi protože si pohl pořádně zafakovat, přestože jako robot vypadá pořád. John Cena je prostě i dál John Cena a upřímně? U jedné narážky na jeho vlastní kariéru u filmu jsem se smála mnohem víc než třeba teď naposled v tom nejvíc adorovaném filmu posledních dnů, ve všech  narážkách tímhle směrem, dohromady. Nebudu lhát, já jsem ho na začátku vážně nenáviděla jako herce, ale v neděli večer jsem si vždy ráda zapnula telku, abych viděla, jak předstírá, že někoho mlátí. Takže asi tak. Takže jo, u toho jsem se rozesmála dost :) Awkwafina mě neiriruje jako dost lidí, takže tady v pohodě. Ten humor vám buď sedne nebo ne, já si to ale užila. A přestože uznávám, že je to klasická spotřebka, nic víc, nic míň, je fajn občas kouknout na něco podobného za podmínky, že to úplně nevypláchne mozek. Což tenhle film nedělá :) a abych nezapomněla...i ty Spice Girls tam zazní. Jsme přece v roce 2024, tak co by tam jinýho mělo hrát, ne?! ;) ()

M.i.k.e

Značně přepálený nápad, kdy můžete do určitého času beztrestně zabít výherce loterie a uzmout jeho výhru je vlastně docela fajn a slibuje buď naprosto ztřeštěnou komedii a nebo brutální akčňák. Jackpot! Se snaží o komedii a docela mu to vychází i přesto že z toho nakonec vyleze klasika o sbližování se dvou naprosto rozdílných postav. Awkwafina, John Cena i Simu Liu hrají to co vždycky, ale vzhledem k tomu že jim ty role sedí to nijak nevadí a hlavně první dva se starají o to že dost fórů opravdu funguje. Extrémní zázrak to není, ale na páteční večer je to fajn jednohubka…60% ()

bourec odpad!

Proč Feig obsadil do role toho chlapa s dlouhejma vlasama a šikmou hubou. Akwamufin. Další rozplizlý hovno na poli filmu. Všimli jste si, jak ty lidi vypadali, a jak se oblíkali.  Tohle bude něco pro Verbala. Já to po půlhodině vypnul. Nic, co bych chtěl absolvovat až do konce. 0%. ()

Martrix

Přátelská džka Johna Ceny a užvatlaná Akvafifina. Tohle spojení bylo vcelku OK. Pokud jste fanoušek nablblých vybíječek, můžete Jackpot! považovat za jejich parodii. Ubohoučkou premisu, díky které se celé LA snaží někoho zabít...resp. hodná dívka odjinud se snaží zachránit před většinou LA, totiž jinak než jako parodii brát nelze. Občasné prupovídky na adresu Hollywoodu, herců...jakože káravá připomínka, že jde všem jen o peníze... a najde se jen malilinkatá hrstka lidí, kterým se dá věřit..., to je laciné i na nenáročnou komedii pro tiktokáře. Ale kdo ví...dokonce i Krotitelé duchů, za které bych udělil Faigovi zlatý ananas, má svůj čtyřčlenný fanklub. Jackpot! sice až takové nekvality nedosahuje, ale řekl bych, že pokud se nechce Cena s Akvafifinkou zřítit do béčkových vod, měli by se lidem jako je Faig a Yescombe obloukem vyhýbat. Na druhou stranu...je to jen VOD jednohubka. Nejen Snyder má právo prasit. ()

Streeper odpad!

Ztráta času a blbost na entou. Dialog a scénář se snaží být vtipný v každé scéně a sekundě filmu, ale jediný, co se mu daří je být čím dál trapnější. Cena a Awkwafina mi nevadí, jako duo vcelku fungovali, ale scénář a film totální katasrofa a nezachránili to ani oni. Nezasmála jsem se ani jednou. ()

C0r0ner

Když se člověk už před projekcí rozloučí s logickou a smyslem pro realitu, tak je to vlastně dost dobrá komedie s fajn hláškami a bezva ústředním duem (Cena jako obvykle špičkový, Awkwafina překvapivě málo otravná). Pořádná píčovina to byla, to jo, ale mezi špatné filmy bych to určitě nezařadil. 65% ()

c.tucker

Sedlo mi to hodně, asi zrovna dobrá konstelace. Zajímavá myšlenka a neztrácí to tempo. Stále se něco děje. Vtipy mi seděli, i když jedou nonstop. No ta se občas nějaký netrefí, ale co, je jich tam hned několik dalších. ()