Mladý vedec Bruce Banner doplatil na genetický experiment, ktorému ho v detstve podrobil nezodpovedný otec. Vojaci z neho chceli urobiť supervojaka, čo im nevyšlo - Bruce je neovládateľný. V emotívne vypätých momentoch samení na zúrivé a neovládateľné monštrum, ktoré zničí všetko navôkol. Preto utiekol do Brazílie, kde sa skrýva a učí sa sebaovládaniu. Na jeho strane stojí priateľka Betty, jeho protivníkom je Bettin otec, bezcitný generál Ross, ktorý sníva o zmutovaných vojakoch pre vojnové ciele. Ross poverí supervojaka Emila Blonského, aby Bruca našiel a priviedol z Brazílie späť do vojenských laboratórií. Aj vojak Emil Blonsky je ľudské monštrum, ktoré má v sebe generálom vynájdené sérum. Bruce sa teda znovu dobrovoľne mení na monštrum, aby mohol bojovať so zabijakom Blonskym, ktorý pustoší všetko okolo seba. (TV Markíza)

Kingjiri

Volný pokračování Hulka je lepší snad ve všech ohledech. Jinej rejža už neexperimentoval a natočil klasickej mainstreamovej blockbuster. Herecký obsazení bylo o něco sympatičtější, než v předchozím filmu, chyběl ale někdo s charismatem jako měl Nick Nolte. Za pět let technika zase trochu pokročila, takže Hulk vypadá víc realisticky. Příběh má díky přijatelný stopáži spád a nenudí. Výraznýho zlepšení doznala i akce, která je mnohem přehlednější a efektnější. Závěrečná bitka spolu s vizuálem hlavního protivníka se hodně povedla. Opět mě zaujala slušná filmová hudba. Nechybí ani klasický ukončení "náborem" do Avengers, tentokrát ale nerekrutuje Samuel L. Jackson. ()

Pathrose

Norton a Roth jsou výborní a film jako takovej je příjemná komiksová oddychovka, ale nečekejte, že vás nějaká scéna nechá v úžasu. Jede se v zavedeným tempu od začátku do konce a je zde značný potenciál, který mohl být využit trochu lépe. Oproti prvnímu Hulkovi jsem se však bavil více. ()

vincchuppo

Solidní "obr-bitka" na závěr, ale torso filmu bylo docela o ničem. Klasickým, nanicovatým zelenáním se si to u mě tenhle zlobr jen tak nevyžehlí. ()

Armin82

Určitě slabší pokračování, ale pořád docela slušný. Liv Tyler bych ještě zkousnul, ale Edward Norton se na roli Hulka hodil asi tak, jako kdyby měl Spidermana hrát Arnold Schwarzenegger. To byla opravdu špatná volba. Edward Norton je určitě kvalitní herec a velkej sympaťák, ale tohle nebylo to pravý ořechový. Pohublý s postavou školáka a maximálně 60ti kily. To i Mark Ruffalo v Avengers se v roli Hulka dal líp vstřebat. Nějak nechápu proč ve své roli nepokračoval Eric Bana, který se na tuhle roli hodil náramně. Tomu bych dal asi největší mínus, jinak akce v pohodě a režie zvládnutá. Scénář možná i lepší, jak v prvním díle, ale výběr hlavního protagonisty a zpestření v podobě zmutovaného vojáka, moje hodnocení ovlivnily na 60% ()

bono22vox

Hrubá síla, nekončící akce, skvělé efekty - toho všeho má Hulk na rozdávání. Co se filmu vymstí časem, je určitě jeho přímočarost, ikdyž příjemná. Finální bitvě totiž nepředchází žádné velké dilema, které by ji dodalo osudovou hloubku. To je u mě takový větší nedostatek tohohle zeleného fešáka... 3/4 ()

fallanga

Druhý v řadě MCU je Incredible Hulk, který asi dějově navazuje na Hulka z 2003, ale ten film byl tak špatný, že ho z MCU prostě vykopli? Co já vím, hlavní je to, že tady dostáváme Bannera, který už má nějaké zkušenosti a snaží se naučit kontrolovat svou sílu. Odpadá tím pádem další ukrutně nudný origin a místo toho si můžeme užívat velmi pěknou vojenskou akci a naprosto brutálního a nasraného berserka, kterým Hulk je. Teda, do doby, než svou sílu dostane částečně pod kontrolu. Potom se z akčních scén vytratí ta pudová surovost, která první dvě bitky dělala tak dobrými, a nastává už poměrně okoukaná a ne moc dobře natočená rutina. Finální mlátička dvou přerostlých zrůdiček nemá tedy ani špetku kouzla, je to něco za co by se mohl stydět snad i Uwe Boll. Je škoda, že v následných Avengers nevidíme toho správného brutálního Hulka, který mlátí co se hýbe, a místo toho vidíme pouze silného zeleného mužíka, co je sice nějakým způsobem nasraný, ale zároveň se kontroluje. ()

Sweat55

Jednotlivé částí jsou navrcholu, jiné by se hodily leda tak do střižny. Naštěstí film není nějak extra dlouhý a nedostatkem akcí rozhodně netrpí, a tak si ho můžeme vychutnat se sáčkem čipsů v ruce před televizí. Průměr ()

ER

Ang Lee udělal Hulka dost přemýšlejícího a ....moc se to nelíbilo a teď tu máme téměř pravý opak a....zase se moc nelíbí. Tak kdepak je zakopaný pes? Možná v odosobněném herectví hlavní postavy,kdy je evidentní,že Norton se tady "trápí" a jakoby nakazil celou režii. ()

netWoor

Za mě jen ... nuda a čekání, co bude .... a nic se neděje vlastně až do konce. Zavěrečnej souboj je jasnej od začátku a jde vlastně jen o z nouze ctnost, a i tady nudnou ... závěr ... tak todle se hodně nepovedlo ... ()

danny_21

Ve srovnání s Angovým předchozím dílem, je tento přímočařejší, svižnější a pěkně odsýpá, nemluvě o tom, že tento digitální Hulk vypadá o dost drsnějc. Za mě tedy rozhodně Norton daleko lepší Bany, stejně jako démon Tim Roth, kterého je pro každou civilní roli škoda, nesmím zapomenou na charismatickéhu Hurta, jen ta Liv to kazí svým klasickým toporným výkonem. Té akce i proměn mohlo být víc, na to že si v comicksovkách nelibuju, docela příjemná jednohubka, od které jsem nic víc ani nečekal - 65 % ()

Psycho.R

O dvě úrovně horší "reebot/pokračování" filmu z roku 2003. Vše nač se zde podíváme je špatně. Akce je cartoonová, herci přehrávají, hlavně Liv Tyler, která je skutečně pouze karikaturou verze Betty, kterou výborně zahrála J. Connelly. Vlastně nemá smysl se rozepisovat o minusech, protože těch je tu opravdu mnoho. Raději na tento snímek zapomenout, což, pravděpodobně, učinili i tvůrci Avengers, jelikož E. Nortona neobsadili (či on nechtěl - nevím) do marvelovského vesmíru. ()

loveless

Neuvěřitelný Hulk je v podstatě nudný. Ed Norton je sice skvělý herec, ale tahle role mu prostě nesedí. Herecké výkony nic moc, triky mě neohromily, spíš otrávily, asi to spolklo dost peněz, ale na filmu to není vidět v tom dobrém slova smyslu. Nebavilo. ()

rublik05

Neuvěřitelný Hulk ve mně vždy vyvolává velmi rozporuplné pocity. Na jednu stranu tu máme vcelku zajímavý příběh o nepovedených vojenských pokusech a snahou o vytvoření supervojáka. Na tu druhou se nemohu zbavit dojmu, že celé to provedení je extrémně špatné. Od velmi slabého hereckého obsazení, kdy hlavní postava v podání Edwarda Nortona působí spíše jako uplakánek a věčný smolař, než jako sebevědomý doktor Banner, který se čas od času změní v Hulka. Hlavní záporák je zde extrémně nevyužit a v podstatě ani nemá šanci se nějak projevit. Dále je to atmosféra či emoce, které na mě vůbec nezafungovaly a spíš mi přišlo, jako by celý film jel tak nějak na půl plynu. Děj je extrémně nudný, až místy působí dost nereálně a stupidně. Naštěstí nemá film až tak dlouhou stopáž, takže i ta hrozná nuda se to přežít. Když se nad tím tak zamyslím, tak je pro mě Neuvěřitelný Hulk extrémním zklamáním, až takovou nudnou hloupost jsem fakt nečekal. Naštěstí se tvůrci chytli za nos a v příštích marvelovkách vyměnili Nortona za výtečného Marka Ruffala, který je pro mě jediný pořádný představitel Hulka. Dokonce i Eric Bana a jeho Hulk z roku 2003 je daleko lepší podívaná, než tohle "dílo". 1/10. ()

Nix

Hrozně jsem si přál, aby Hulk dostal plnohodnotý, skvělý akčňák. Bohužel, v tomto tento film nevyslyšel svý fandy. Koukatelný to ale je, Roth a Norton jsou dobří, takže aspoň v tomto Vás to nezklame. Ale pokud hledáte skvělýho Hulka, jděte jinam. ()

Hellknight12

Dnes pozreté po rokoch. Za mňa rozhodne najslabší film čo sa týka MCU. Ako Marvel má samozrejme aj slabšie filmy. Dej filmu je jednoduchý a za stopáž 112 min by človek čakal viac. Hlavne po príbehovej stránke. V skratke ide len o nájdenie protilátky. Nehoda alebo pokus čo sa stal máme ukazaný už v úvodných titulkách a v jednej krátkej scéne a to je asi tak všetko. Akcie tiež tu nie je boh vie koľko čo by mi až tak neprekážalo kebyže ten film vezmú od začiatku príbehu. Charaktery postáv sú napísané veľmi slabé. Vzťah medzi Brucom a Betty je sotva naznačený a ja tu mám hneď niekoľko otázok. Ako sa spoznali? Čo sa medzi nimi udialo? Bruce hádam odišiel tesne po pokuse? Majú sa radi až od pokusu alebo bolo niečo viac aj predtým? Bohužiaľ na žiadnu z týchto otázok nám film nič nepovie. Zbytočný film to síce nie je ale slabý ako čaj áno. Herecké výkony sú fajn ale sakra čo sa tu dá hodnotiť? Dialógy nie sú nejako komplikované a behanie alebo stánie na mieste a váľanie sa po zemi. Výborný scenár vážne... Som zvedavý, kedy natočia Hulkou príbeh normálne od začiatku a nie len ako z vesmíru. Komiks síce nepoznám ale určite je to lepšie ako tento film. Film môžem odporučiť ale iba raz inak nič moc. Celkové hodnotenie za mňa je 40%. Aj to len za Liv Taylor a E. Nortona, ktorý sú sympatický a aj sa snažia ale nemajú čo hrať. ()

merlik

Celkem povedený film, skřípající těžko uvěřitelná romance mezi Bannerem a jeho láskou. Nejlepší výkon podal Tim Roth v roli Blonskyho. Zajímavý nápad odvyprávět historii zrodu Hulka při úvodních titulcích. Liv Tyler se pro tuto úlohu sakra nehodí. Film má spád, nepokulhává v ději a vrcholí v souboji Dobra a Zla, přičemž Dobro je také Zlo. ()

TSZ

Nový Hulk je mnohem víc "dirty" než byl první film (nebo alespoň to co si z něj pamatuji) a rozhodně mě nezklamal. Louis Leterrier určitě neobjevil ameriku, ale dobře koukatelnou a poměrně svižnou (díky rozumné stopáži) jednohubku, na kterou se sice brzy zapomene, ale ty necelé dvě hodinky jsem se výborně bavil. Efekty patří k dnešnímu hollywoodskému standardu a dějově to je pochopitelně prosťoučké (celý film se prakticky věnuje jen tomu jak se Norton mění v Hulka a přitom jím být nechce,prchá před policií, opět zbalí Liv Tyler,pak bojuje s Timem Rothem přeměněným na zrůdu a nakonec žije někde na samotě v Kanadských lesích), ale pokud celý tento blockbuster měl sloužit jako takové druhé intro k The Avengers (což závěr jasně naznačuje) tak za sebe mohu říct že se opravdu hodně těším.Jo, a líbilo se mi to určitě víc než první Hulk. ()

BaronX

Bohužel, to nejvíce zapamatovatelné z tohoto filmu je chaotický střih, chvílemi jsem registroval pouze cukání mých očí ze strany na stranu, než stačily zaostřit už byl děj úplně někde jinde - těžko se orientovat, těžko si vychutnávat. Leterrier to nezvládl a film trpý. Chválit Tima Rotha to je jak nosit dříví do lesa, takže to dělat nebudu, i když si to zaslouží ;-) Nicméně Norton mi přišel takovej lehce mdlej a nevýraznej, ačkoliv když byl "nasranej" tak to už celkem ušlo. Každopádně pokud srovnám Hulka s nedávno shlédnutým Iron Manem, tak tenhle zelenáč dostává od železňáka pěkně naprdel, ale ještě si počkám na Hellboye, pak teprve můžeme vyhlásit vítěze tohohle troj-souboje. ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (viac)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt