Mladý vedec Bruce Banner doplatil na genetický experiment, ktorému ho v detstve podrobil nezodpovedný otec. Vojaci z neho chceli urobiť supervojaka, čo im nevyšlo - Bruce je neovládateľný. V emotívne vypätých momentoch samení na zúrivé a neovládateľné monštrum, ktoré zničí všetko navôkol. Preto utiekol do Brazílie, kde sa skrýva a učí sa sebaovládaniu. Na jeho strane stojí priateľka Betty, jeho protivníkom je Bettin otec, bezcitný generál Ross, ktorý sníva o zmutovaných vojakoch pre vojnové ciele. Ross poverí supervojaka Emila Blonského, aby Bruca našiel a priviedol z Brazílie späť do vojenských laboratórií. Aj vojak Emil Blonsky je ľudské monštrum, ktoré má v sebe generálom vynájdené sérum. Bruce sa teda znovu dobrovoľne mení na monštrum, aby mohol bojovať so zabijakom Blonskym, ktorý pustoší všetko okolo seba. (TV Markíza)

Mr.Nigga

Vcelku slušná podívaná z které mám ale bohužel pocit, že bych se bez ní obešel. Když přičtu "mrtvolnou" Liv Tyler s hlasem, jako by se nadopovala otupovadly, vychází mi z toho silnější 3 hvězdičky ()

Luksa

Dobré. Ale jednička byla obsahově i herecky zajímavější. Neuvěřitelný Hulk je film, který jako odreagovačka po náročném dni není vůbec špatný, ale nejspíš se zařadí do dlouhého seznamu průměrných adaptací komiksu, na které si za dva roky nikdo nevzpomene. Řemeslo, nic víc. ()

widla

Škoda, film jako takový mohl být (pro mě) za 5*, jen ta Liv mi tam nějak nesedí. Ten kdo jí psal repliky musel být trochu mimo...EN jako vždy skvělý. Dle mého názoru drží film na své osobnosti. ()

FeatherBoy

Oddechový film, ve kterém je spousta akce. Dá se na to dívat, avšak nic převratného od toho nečekejte. Líbil se mi hlavně ten konec a jedna narážka na konci ;-) ()

Looser

Restart se nezdařil, Norton, Tyler a hlavně Hurt mi připadali jak z nějaké telenovely (hlavně Hurt). Celou dobu jsem byl nucen srovnávat s výkony z předchozího filmu a Leterrier teda rozhodně nevyhrál. Roth vlastně není moc vidět a plátno si užije až jeho 3D model (ale to už film stejně vypadá jako počítačová hra). Akční scény v parku se s "pouštní" operací z "jedničky" také nedají srovnat. Snad to do třetice vyjde Marvelu lépe. ()

Soweek

Dobře se na to kouká, ale zelený king kong nepřináší vůbec nic originálního či aspon trochu zajímavého, co by stálo za řeč. ()

ZkuKol

Předem uvádím, že předchozí pojetí Anga Leeho mi docela sedlo. Leterrier měl očividně svou představu, Norton taky, ale věřím, že ti dva se dokázali dohodnout a jim patří dík, za ty lepší části tohoto filmu. Co je naprosto otřesné, je scénář (říct, že je debilní jsou slabá slova viz scéna u jeskyně:-), Liv Tyler (ta ale nikdy nebyla ani dost dobrá herečka ani dost sexy) a překvapivě William Hurt (z něj to, že točí na nájem prostě čiší). Naopak co mě velmi příjemně překvapilo, bylo pojetí akčních scén a herectví Nortona s Rothem. Ještě jedna poznámka k negativům: proč je v každé třetím US filmu záporák, co se ke konci promění v pohyblivou hromadu hoven? Nevypadá to cool ani nebezpečně a už vůbec z něj nejde strach... ()

Anticque

Ač všude bylo napsáno plno keců ohledně toho, že nám nový Hulk nabídne díky lepšímu scénáři a výbornému Nortovi nový pohled na Hulka, že Edward se sral do scénáře aby mu padnul přímo na tělo a že díky němu to bude o třídu lepší tak s klidným srdcem odvětím, že se to nepovedlo. Nový Hulk předvedl Hulka z jiné stránky, dlouhé minuty monologů, rozebírání a hledání léku, řešení vztahů s Liv Tyler a díky poslední půl hodince i nějakou tu akci, které tu bylo tak málo, že jsem si připadal že se dívám na romantický pár, který nemůže souložit aby se jim to náhodou nevymklo z ruky. Jako zastánce Anga Lee musím říci, že předchozí Hulk byl lepší. Eric Bana mi tu chtě nechtě chybí, Hulk v jeho podání měl pro mě kouzlo, neboť Edward mě tu nesedí a kdyby byl obsazen už do prvního Hulka jak se povídalo, nevím zda bych byl spokojen i tehdy. Jennifer je taky jen jedna, i když s Liv dopadli takřka stejně. Co se týče scénáře, řekl bych že první jasně dominoval, Norton se tak snažil zapojit fantazii a tvůrčího ducha až zapomněl o jaký film a styl se vlastně jedná ale nečetl jsem scénář než si ho Norton přizpůsobil, ale stejnak si myslím že Neuvěřitelný Hulk nenaplnil co se od něj očekávalo a jako Hulk sám si může jít na hodně dlouho odpočívat, uvidíme jak se mu povede po boku jiných v připravovaném komiksáku kde nebude sám:) ()

ArdathBay

Nový Hulk v podání Nortona je až moc přímočarý ( na rozdíl od mňamozního Temného rytíře). Akční scény jsou zvládnuty chvalitebně. Mám velké podezření, že Norton až příliš kecal do scénáře a režie (hádky s Luisem, které pozdržely natáčení), že to filmu spíše uškodilo, než pomohlo. Charizma Norton tady také moc nevyzařuje (na rozdíl od několika vteřinové roličky pana Starka), Liv je éterická bytost a chemie s Nortonem funguje dobře. Jen ty kalhoty po proměnách mě po každé mlátili do očí a mozek nechápal. Slabší tři. ()

sedm.1

Pokud jsem Hulkovi Ang Lee dal 3*,tomuto kousku nemohu dát ani o píď víc,ikdyž je úplně jiný i přesto,že jde v podstatě o to samé.Louis Leterrier a Ed Norton Neuvřitelného Hulka podali více komerčněji,přímočařeji a akčněji(což mi u Leeoho verze právě chybělo),ovšem vůbec né dynamicky,napínavě,natož velkolepě.To mě překvapilo asi nejvíc s ohledem na jméno Louis Leterrier,který po svých předchozích našláplých řežbách vytvořil poměrně nudnou a necoolovou podívanou.Psychologická stránka Leeho Hulka nebyla nahrazena v podstaně ničím,Norton jen pobíhá,chvilkama se mění,chvilkama jen tak dumá a nic z toho.Akce a efekty nejsou zdaleka tak výrazné jako u jiných komiksových hrdinů a celkový spád mi také přišel dost unylý.Ed Norton mi pro roli Hulka navíc nepřijde vůbec vhodný a ani skvělé obsazené ostatní postavy kolem Hulka nejsou z nějakého podivného důvody výrazné,všichni jakoby čekali,kdy už bude nějaký konec.Stejně jako u předchozího Hulka tak musím konstatovat,že Hulk nadále zůstává tou nejnudnější a nejnevyužitější komiksovou postavou.Jen mám velkou obavu,zda-li ještě vůbec dostane někdy prostor a šanci ukázat,že má navíc.Snad jen Robert Downey Jr. naznačil,že nemusí být až tak nad Hulkem zataženo :-). ()

Lencha

Spojení Edward Norton a Liv Tyler mě potěšilo...někdo tu psal, že mezi nima necejtil vůbec žádnou chemii, přiznám se, že já jsem ji tam cejtila:-) Film jsem si pustila s tím, že se chci pobavit a pobavil mě:-) Netvrdím, že je to nějaký veledílo, ale u mě film splnil očekávání. Dávám 4 hvězdy:-) ()

DeLaMorte

Nadstandartní herecké obsazení v celkem tuctovém komiksovém filmovém přepisu,který mě ovšem svým způsobem bavil ovšem nic nového nepřinesl. ()

Cejny

Příjemné akční fantasy podle komsikáče Hulka. Má jednoduchý, ale dobrý příběh, spád, efekty i akci a napětí. Takže dávám 80 %. ()

KR4T4S

Závěrečná akce je jedna z těch nejlepších komiksových řežeb, co jsem viděl (a kdyby byla na konci i urvaná hlava, tak je to za plnej počet). Zatím mi jako nejslabší předAvengerská marvelovka jeví Iron man. Hulk, Thor i Kapitán Amerika povedení. ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (viac)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt