Redakce

Česko, (2004–2006), 32 h 32 min (Minutáž: 50–52 min)

David Matásek, Milan Šteindler, Zuzana Zlatohlávková, Barbora Kodetová, Bořivoj Navrátil, Martina Preissová, Dana Batulková, Pavla Vitázková, Roman Zach (viac)

Žijí životy druhých, vlastní nestíhají. Seriál TV Nova z novinářského prostředí. (oficiálny text distribútora)

NinadeL

Novácký seriál vyrobený podle španělské licence, jejíž adaptace proběhla tak neuvěřitelně kostrbatě, až by člověk podlehl dojmu, že jde o původní dílo ;) ()

sud

Seriál ze součastnosti, který oproti jiným svým vrstevníkům si nehraje na nic víc, než je. I když kvalita dílů a případů je kolísavá, žádný díl mě nijak nenaštval. P.S.: Jediná postava, která mě nebetyčně sere je Veronika. Nejlepší postava - Mrázek. ()

Spooner

Narozdíl od jiných seriálů poslední doby má tenhle aspon nějakej spád,nějakej šmrnc a dá se na něj vydržet koukat až do konce.A ještě se při tom občas zasmát a říct si,že se příště kouknu zase. ()

MMR

Zdravim!! Ptáte se proč dávám plné hodnocení? Prostě proto. Tenhle seriálek jsem si oblíbil od prvního dílu. Na české a zejména novácké poměry to byl opravdu velice povedený seriál, který měl pouze 3 série, což pro něj bylo vlastně dobře. Novinářské prostředí zde působilo velice příjemně. Nejoblíbenejší postava: Mrázek. ()

Divočák

Překvapivě svižný a zábavný seriál z české a považte Novácké!!! produkce. Bohužel v té žumpovní záplavě Ulicí, Ordinací a Pojišťoven naprosto zapomenutý. ()

lesumir

Koukatelný český seriál z produkce TV NOVA, což je docela úspěch. Vůbec bych to nesrovnával s hospodou nebo nováky, protože tohle má celkem úroveň. Nebo spíše mělo, druhá serie je poslána kamsi do podprůměru. I přesto jsou to slušné tři hvězdičky. ()

paascha odpad!

Opravdu debilní pokus o seriál, který trumflo jen pověstné Letiště. Každý, kdo se jen ochomýtl kolem novin, ví, o čem mluvím. Totéž platí pro letectví. ()

k212

No po dlouhé prodlevě, snižuji své hodnocení o dvě hvězdičky, asi jsem kdysi viděla tu lepší část Redakce. Navíc mě po první čtvrthodině přišli všichni herci tak nějak (tak úplně) křečovití až nevěrohodní a to je při pohledu na obsazení fakt hodně divný a svědčí to jen o tom, že něco je špatně - scenář a režijní vedení hádám. ()

kingik

Dost suchý seriál s nepřesvědčivými herci. Některé díly se daly, ale jinak bída a nula od nuly pojde. Nebavilo mě to. Takhle to v žádné redakci nechodí. Vykreslení redakčního prostředí, i práce samotných redaktorů, bylo absolutně nereálné. Napsali to, ale něco autentického se do toho nepodařilo aplikovat, a tak jsou k vidění pitomě pitvořivé epizody, které někdy pobaví, ale spíše je ten seriál na vypnutí. Není moc co chválit. ()

HoneyBunny

No tak to je teda super, že u nás umí do puntíku obšlehnout nějakej španělskej seriál (co se pravděpodobně jmenuje Redacion). Nova nemá ani koule na to, otevřeně ten fakt přiznat. Jinak seriál je dobře udělaný a to vykreslení novinářů... Asi stejně reálný jako Pohotovost. ()

LION-MR.T odpad!

To si snad ze mě děláte kozy? A ještě k tomu takový vysoký hodnocení? Pak se,ale nemůžeme divit,že o naše seriály není v cizině zájem. ()

WANDRWALL

Dříve - za socialismu byly seriálové ambice vyšší. Co se zjistilo, že pro zisk diváků stačí točit "materiální" seriálky, tak je každé pracoviště dobré. Ale pozor! Nejde o český vynález. Jde jen o to, že takové seriály dávkují průměrnému divákovi přesně to, co chce. A to sem přišlo ze západu. tedy od jejich scenáristů. Jen se to upravuje na zdejší kulisy a specifika. Zde je to tedy REDAKCE. Tu a tam i něco zajímavého, ale je toho tak málo, že výsledně vzato seriál skoro odpadový. ()