Transformers

• USA Transformers
USA, 2007, 144 min (Alternatívna 138 min)

Réžia:

Michael Bay

Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, Rachael Taylor, Anthony Anderson, Jon Voight, John Turturro, Kevin Dunn, Amaury Nolasco, Zack Ward (viac)

Vo vesmíre okolo nás zúri vojna dvoch vyspelých mimozemských civilizácii - dobrých Autobotov a zlých Decepticonov. Doposiaľ sa nám vyhýbali, ale keď títo vyspelí mechanoidi objavia na Zemi zdroj energie, ktorého ovládnutie môže jednej či druhej strane priniesť konečné víťazstvo, naša planéta sa premení na peklo! Ich inváziu ako prvý spozoruje tínedžer Sam Witwicky (Shia LaBeouf), ktorého doposiaľ trápila len škola, absencia poriadneho auta a krásna slečna menom Mikaela (Megan Fox). Teraz má však o jeden problém navyše: je to totiž práve on, kto nevedomky ukrýva kľúč k životne dôležitému energetickému zdroju, a preto má nárok na prvé miesto v zozname ohrozených druhov! Hneď za ním však na ňom figuruje zvyšok našej civilizácie... (TV Markíza)

Astu.

Hmm...Michael Bay dokázal, že po audiovizuální stránce umí dělat filmy na jedničku, ale co zbytek? Čekal jsem zrovna od něj něco povedenějšího, chjo. Samozřejmě jsem nečekal nic hlubokýho, ale tohle? Naprosto stupidní, jednoduchoučký, nastokrát zkopírovaný scénář o outsiderovi, který se čirou náhodou změní v nejdůležitějšího člověka na planetě. Teenager, který má výsadu sedět na rameni robota, který je 1) mimozenšťan? 2) auto? ____________ A Megan Fox je vtip roku. Vůbec mi nevadí akční nebo sci-fi oddychovky, naopak je často vyhledávám, ale tenhle vážně míněnej průjem se mi vyloženě hnusil. _____ 2/10 za akční scény a za mojí lásku ve čtyřech letech k podobným hovadinám. Transformers je tupý produkt. Pochcat. ()

bernau84

Tak toto je pánové a dámy průšvih! Stane se v tom filmu někomu něco? Vždyť tam ani nikdo neumře... Vím vím je to značně pro děti ale já , když mi bylo 8 a hrál sem si s deceptikonama, bych šel radši na akční masakr než na přiteplený roboty co si to rozdávaj ve vířivce.... Transformers sou o něčem jinym (sice ne o masakrech ale přesto...) než o příběhu a lásce - a to o akci ,či robotech co se v mžiku změní na letadlo nebo tank a ne na tříkolku nebo playstation - škoda nevyužitého potenciálu ()

bocy

Ako príbeh, to nestálo za veľa, ale ako rozprávka nabitá špeciálnymi efektmi, tak to už áno. Musím povedať, že už dávno som nevidel nič podobné. Keby som mal dvanásť rokov, tak by to možno bolo najúžasnejším filmom, aký som videl, ale už som z detských čias povyrástol... Na to, že film má viac ako dve hodiny, tak ani na chvíľu nebudete mať pocit nudy, to garantujem :D ()

phobbos

Jedním slovem VÝBORNÝ film. Skvělý zážitek v kině. Kdyby mi bylo míň let, tak by to pravděpodobně byl jeden z mých nejoblíbenějších filmů :-) ()

Figuto

Tento snímek beru jako vyloženě pro děti. Také je to film velmi efektový. Nějaké přemýšlení se musí hodit za hlavu a opravdu jen sledovat, což mi dělalo při bitvách potíže, jelikož jsem vůbec nevěděl kdo s kým bojuje, bylo to zmatené. Dějové nesrovnalosti a podobné věci nebudu komentovat, jak jsem řekl, u takovýchto filmů se nepřemýšlí. Kromě několika vtipných scének jsem se kousal nudou a kdybych se na to díval sám, asi bych to i vypnul. Pokud bych to viděl jako dítě, možná by to byl nejlepší film dosavadního života. ()

Swordmaster

Na naši planetu zavítali mimozemšťané.Ne žádné chudinké rosolovité potvory,Ale gigantické stroje hledající Zážehnici, artefakt ztracený v bitvách mezi Autoboty a Deseptikony.Monumentální scény ,SUPERsoundtrack,mlátičky,majestátní kecy,to vše mi dává plné právo na ****,možná i na pět......časem uvidíme..... PS:nedá se nic dělat-*****(upraveno 8.2.2010) ()

Pointman

Průměrný snímek, který těží pouze z dobře vyprodukovaných speciálních efektů, Bayově schopnosti klipové režie a samotného názvu. Scénář stojí za starou Bellu! Blockbuster? Tsss, to zrovna! ()

adooo

5* za efekty, ktorú sú úžasné, 6* za Megan Fox, ktorá je viac úžasná a spolu so zvyškom máme maximálne za 3*....ale na odreagovanie je to dobre ()

Elles

Děs a hrůza.Nevim co na tom jiný viděj.Trapný autíčka který se změněj na válečný roboty a podobný blbiny.Jedinou hvěždičku co sem na tom našel je Meganina pěkná prdel. ()

CrashHP

Transformers, príbeh o robotoch, ktorý bojujú na Zemi, sympatický herci na čele so Shia LaBeouf a krásna Megan Fox, vtipné hlášky, plno akcie a perfektný príbeh. Akcia tu nechýba, to ani náhodou, film od skvelého Michaela Baya. Film, pri ktorom si človek vychutná hlavne efekty viac ako pri iných filmoch. ()

Rapollo

Svižné tempo, debilní dialogy a trapný závěr. Smrdí mi z toho reklamní záměr: Let's go to the toystore! Dad, I really wanna one of these fuckin' monsters! - Don't say "fucking", son. ()

Pukancek

Prvýkrát, keď som počula názov filmu Transformers, myslela som si, že je to nejaká ďalšia "robotická" hlúposť :) Našťastie som sa domnienkami nenechala odradiť a pozrela som si to. Mnoho humorných akcií, napätia, perfektných efektov, no v prvom rade VÝBORNÝ námet, dejovosť, pútavosť.. proste úplne super :) Nemyslela som si, že film o robotoch či strojoch by ma vedel natoľko zaujať. Rozhodne som si týmto filmom prišla na svoje preto 5 z 5 :) Absolútne nesklamal, práve naopak! ()

Hasbro zakládá filmovou a televizní divizi

Hasbro zakládá filmovou a televizní divizi

17.08.2023

Nový Sonic drtí všechny rekordy

Nový Sonic drtí všechny rekordy

11.04.2022

Kdo by to ještě před pár lety řekl, že tím prvním filmem podle videohry, který prolomí ono proslulé prokletí nepovedených, a především neúspěšných herních adaptací na stříbrném plátně, bude až Ježek… (viac)

Nový Star Trek, Tiché místo i Sonic

Nový Star Trek, Tiché místo i Sonic

16.02.2022

Studio Paramount v rámci prezentace pro investory oznámilo kupu novinek, a jelikož je toho opravdu hodně, asi se do toho rovnou pustíme. Tou největší zprávou je čtvrtý Star Trek. Nové pokračování… (viac)

Studio Paramount upouští od blockbusterů

Studio Paramount upouští od blockbusterů

12.09.2021

Studio Paramount v příštích letech čekají velké změny. Současný šéf Jim Gianopulous odchází a místo něj přijde Brian Robbins z americké kabelové stanice Nickelodeon. Nový ředitel studia pak nejenže… (viac)