Obsahy(1)
Příběh mladého chlapce Byung-Tae, který je na učilišti šikanován, ponižovám a mlácen snad každým kdo ma ruce a nohy. Jeho snaha se vymanit ze sevření ocelových pěstí svých spolužáků ho přivádí až do místní knihovny. Tam se setkává s mužem jehož neortodoxní styl vyjednávání ho přivede na myšlenku, že by jen on ho může naučit tajům boje. (BUD-SFIS)
(viac)Hrajú
Yoon-shik Baek
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Vagabond (2019) (seriál)
Geudttae geusaramdeul (2005)
Deokhyeongjoo (2016)
Byeong-wook Son
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Bareuge salja (2007)
Geurimja sarin (2009)
Bumchoiwaui junjaeng : nabbeunnomdeul jeonsungshidae (2012)
Jae-hyeong Jeon
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Putá vojny (2004)
Tunel (2017) (seriál)
Ailiseu (2009) (seriál)
Hee Jae
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Golfová palica (2004)
Mai geol (2005) (seriál)
Kwaegeolchoonhyang (2005) (seriál)
Gi-woong Park
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Gaksital (2012) (seriál)
Nově psané dějiny (2019) (seriál)
Dětský doktor (2013) (seriál)
Seong-ha Jo
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Gugaui seo (2013) (seriál)
Ohjik geudaeman (2011)
Ailiseu (2009) (seriál)
Eung-soo Kim
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Nunui yeowang (2006) (seriál)
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Byeong-gil Kwon
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Vzpomínky na lásku (2004)
Ailiseu (2009) (seriál)
Spomienky na vraždu (2003)
Hae-yeon Kil
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Keudaereul saranghamnida (2010)
Práva (2021) (seriál)
Salinjaeui gieokbeob (2017)
Seok-hyeon Jo
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Horobicheuleul wihayeo (2006)
Muž odnikud (2010)
Čas (2006)
Yeo-jin Choi
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Deurim hai (2011) (seriál)
Mianhada, saranghanda (2004) (seriál)
Ssawoomeui gisool (2006)
Sang-geon Jo
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Sarangddawin pilyoeobseo (2006)
Geudttae geusaramdeul (2005)
Moobangbi dosi (2008)
Seung-yeol Cha
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Geudttae geusaramdeul (2005)
Ssawoomeui gisool (2006)
Bangkwahoo oksang (2006)
Mi-nam Jeong
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Welkeom tu Dongmakgol (2005)
Viděl jsem ďábla (2010)
Samchongsa (2014) (seriál)
Hyeon-tak Sin
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Vzpomínky na lásku (2004)
Seulpeumboda deo seulpeun iyagi (2009)
Pohwa sogeuro (2010)
Yeong-hoon Kim
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Gaksital (2012) (seriál)
Minami shineyo (2009) (seriál)
Geu gyeowool, barami boonda (2013) (seriál)
Bong-hak Maeng
Južná Kórea
Sang-hoon Lee
Južná Kórea
Hyeon-sook Yoon
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Ssawoomeui gisool (2006)
Gawi (2000)
Chang-kyung Oh
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Paparoti (2013)
Jeungin (2019)
Dárek do cely č.7 (2013)