Jeden z najúspešnejších televíznych seriálov sa dočkal prvého celovečerného filmového spracovania. Homer Simpson, milujúci manžel a otec, vyvedie najhoršiu vec svojho života. Do springfieldovského jazera vypustí nádrž s exkrementmi svojho obľúbeného prasiatka. Pre jazero, ktoré už dlho slúži ako obľúbená skládka občanov a dosahuje maximálny stupeň znečistenia, je to posledná kvapka. A je to súčasne aj posledná kvapka v pohári trpezlivosti amerického prezidenta. Ten sa preto rozhodne nepohodlné mesto úplne izolovať pod špeciálnym skleneným poklopom a oficiálne ho vymazať zo všetkých máp. Podarí sa Homerovi všetko napraviť? (TV JOJ)

Kroup4

Homer je masér jak prase.Nezklamal ani celej Springfield!!!Smál jsem se od začátku do konce.Perfektní delší díl seriálu,nic víc to nebylo ,ale bohatě to stačilo. ()

Varney

Simpson's Movie popreli všetky fámy o tom, že žltá rodinka nemá na celovečerný film. Gagov tu je neúrekom, film je plný narážok a sarkazmu. Proste Simpsonovi si svoj debut na striebornom plátne náramne užili. Obuli sa snáď do všetkého: Ameriky, náboženstva, znečisťovanie a Green Day. Zaslúžených 5*. ()

Psycho.R

Určitě by se z toho dalo vykřesat víc,ale možná je to jen tím, že je těžký vymyslet příběh k Simsonům, který by vyčníval nad všema ostatníma. Těch příběhů už bylo tolik, že to prostě asi nejde. ()

danny_21

Celovečerňák žluté rodinky seriálových kvalit nedosahuje ( zejména těch prvních cca-ti seriíí ) spíš se podobá těm průměrným sériiím. Vtipné to je, to zas ne že ne, hlavně těch prvních cca 20 minut, potom už to upadá, ale především ten ústřední příběh to teda žádná sláva není. No abych to shrnul, nedopadlo to fiaskem ale žádné fanfáry se nekonaly - 70 %. ()

Acrobat

Prsatica by mala všetkým ukázať cestu k takejto zábave. Ako fanúšik Series je film kdekoľvek, v ktorúkoľvek hodinu balzamom na dušu oťapenú politickými rozhodnutiami, diskusiami a svetom okolo. ()

diodoros

Komédia je to určite výborná, ale na klasických seriálových Simpsonovcov (a na plné hodnotenie) to nemá. Sú tu srandičky, vtipný príbeh a veľké množstvo výborných scénok, ktoré určite stoja za zapamätanie, ale vtipnosť a silu klasických 20-minútových dielov, kde námet a postavy fungujú najlepšie, to predsa len nedosahuje. Napriek tomu ale ide o vydarenú komédiu, na ktorej sa pobaví aj neznalec Simpsonovcov. ()

Sweat55

Seriál, který sleduji snad od tří let dostal své vlastní filmové zpracování. Eskapády otce Homera, rošťárny syna Bárta, narážky matky Marge, problémy dcery Lízi a první slova dcerky Maggie. To jsou věci, které se ve filmu znásobyly tisíckrát. Simpsonovi prostě jsou velmi legrační, kreslenou parodiíí na dnešní život. Za mě 100% ()

bono22vox

Tohle je prostě a jednoduše dárek pro všechny fandy seriálu. Je pravda že sice moc nepřekvapí, ale zaručeně potěší a dobře pobaví... ()

kraval

Film podle mého oblíbeného seriálu má podobný charakter, jako již celá řada epizod - Homer udělá průser, musí se omlouvat (Marge) atd. Film je vlastně sérií na sebe navazujících epizod, přičemž čtyři samostatné epizody by mě pravděpodobně pobavili více. Nicméně je to pořád jasný nadprůměr a s přihlédnutím k mé oblibě postav Groeningovy tvorby si film tříčtvrteční hodnocení zcela jistě zaslouží. ()

RajAthen

Kultovní seriál v delší stopáži potěší, ale přímo nenadchne. Je zde rozeseta opravdu velká řada povedených fórků, ale nejsem si jist zda má celá dějová linka nosnost delší než-li by byla jedna poctivá epizoda. O nic nejde, člověk s upřímně pobaví, jen i přes poctivou snahu se člověk nepodívá tolik pod pokličku žluté rodiny jako v těch lepších dílech. Spidervepř, Bártova jízda či logika prezidentského rozhodování však budou stále s námi. ()

Inozuka

Že bychom si z toho svorně doma načůrali do trenýrek rozhodně říct nemůžeme. Pár dobrých hlodů - třeba Green Day, prezident, NSA nebo Spiderpig, ale celkově spíš slabota a slepenec několika motivů na primitivním příběhu. Možná mám Simpsonovi již okoukané, nevím, ale film mě moc nepřesvědčil a to co jakžtakž funguje na 20 minutách, na větší ploše trochu nudí. ()

Wyrdas

O level vyšší humor, než v krátkých dílech televizního seriálu, ucelenost pomohla dodat celkový lesk. Není co víc dodat. ()

Black-star

Vzhledem k tomu že je to film vytvoředný podle předlohy seriálu, tak je to výborné - nové vtípky i staré známé postavičky. A co je vůbec nejlepší že tím neutrpěl seriál žádné škody ani postavy. Za mě velmi povedený díl seriálu nataženy do celivecmerního filmu. ()

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány

14.01.2008

Jak již bylo řečeno, oficiální ceremoniál předávání Zlatých glóbů byl zrušen poté, co se ho rozhodli bojkovat i samotní herci, aby tak podpořili již několik týdnů se táhnoucí protestní stávku… (viac)

Nominace na Zlaté globy

Nominace na Zlaté globy

13.12.2007

Ve čtvrtek 13.12.2007 ráno byly vyhlášeny nominace na Zlaté globy. Zatímco porotu, která rozhoduje o udělování Oscarů, tvoří filmoví tvůrci, Zlaté globy udělují novináři. Mezi nominacemi na letošní… (viac)

Český pirát Simpsonových byl dopaden

Český pirát Simpsonových byl dopaden

22.08.2007

Už je tomu skoro měsíc, co na internet unikla exkluzivní pirátská nahrávka snímku Simpsonovi ve filmu s českým dabingem. Což není ostatně nic neobvyklého, takových kinoripů (ilegální kopie filmu… (viac)

LFŠ 2007 je tady!

LFŠ 2007 je tady!

16.07.2007

Ak máte radi filmy, hudbu a zároveň pohodovú a priateľskú atmosféru, čoskoro sa vám začnú letné Vianoce. Konkrétne v Uherskom Hradišti, kde sa od 20. do 29. 7. bude konať Letná filmová škola 2007,… (viac)