Ben Carson (Kiefer Sutherland) už zažil lepší dny. Před rokem byl tento lehkovážný policajt postaven mimo službu kvůli zastřelení kolegy. Tato nehoda ho stála nejen místo, ale vnesla mu do života alkohol a vztek. Žena i děti se mu odcizily a on skončil na rozváleném gauči u své sestry. Carson se ze všech sil snaží získat rodinu zpět a vezme proto práci nočního hlídače v bývalém obchodním domě. Ten, dříve symbol bohatství a úspěchu, nyní chátrá, zdevastovaný mohutným požárem, při kterém zemřelo mnoho nevinných lidí. Během obchůzek v obchodním domě si Carson začne všímat, že s velkými ozdobnými zrcadly na zdech není něco v pořádku. V ohromných blýskavých plochách se odráží obrazy vzbuzující hrůzu. Policista v nich vidí i sám sebe a stojí proti vlastním zlým démonům. Carsonova sestra Angela (Amy Smart) je přesvědčena, že bratrovy noční můry jsou „jen“ následkem stresu a pocitu viny za nešťastné zabití. Zato jeho žena Amy, pragmatická policejní lékařská komisařka, je ke Carsonovým vidinám méně tolerantní. Jeho čím dá tím víc nevyzpytatelné chování je ještě více odcizuje a Amy se obává, že ohrožuje i jejich děti. Carson se na vlastní pěst pustí do vyšetřování a zjistí, že tajuplná síla využívá zrcadla jako vstupní bránu k tomu, aby terorizovala jeho i jeho rodinu. Pokud chce Carson zachránit ženu a děti před děsivou smrtí, musí nějakým způsobem přijít na pravdu ukrytou za zrcadly a přesvědčit Amy, aby mu pomohla zastavit největší zlo, s jakým se kdy setkali. (oficiálny text distribútora)

DaweBIKE

Remake korejské předlohy velmi potěšil.V hlavní roli můj oblíbenec z 24ky a krásná Patton.V porovnání s dvojkou je zde slušná zápletka.Nenašel jsem nic co by mi vyloženě vadilo.Film se mi velmi zamlouval....btw díky zrcadlům nejspíše i piplačka režiséra,aby nebyl vidět štáb:) ()

montel

Bývalý policista Ben Carson (Kiefer Sutherland) přijímá práci jako hlídač vyhořelého obchodní domu. Při nočních obchůzkách se mu začnou v zrcadlech objevovat různé hrůzostrašné věci. Ben brzy zjistí, že život za zrcadly je skutečný a mocné síly zla začnou ohrožovat na životu nejen jeho samotného ale celou jeho rodinu...Sutherlanda už jsem viděl snad ve všech žánrech a ani v hororu mě nezklamal. Alexanda Aja se stává zkušeným hororovým filmařem a jeho filmy mě opravdu baví. Zrcadla mě skutečně dostkrát vylekala, takže je to přímo ideální film na tmavou tichou noc :) 70% ()

Stereoid

Konečně zase jednou po dlouhý době kvalitní horor, zajímavej a skvěle natočenej. Sutherlanda sice moc nemusim, ale tady to naštěstí nebylo o jeho hereckých výkonech. Příběh, i když asi neni nic světobornýho, mě hrozně zaujal a hrozně by mi nejspíš vadilo, kdybych ho nedokoukal. ()

snupko13

Vcelku originalny, zaujimavy pocin, s miestami podla mna slabou dejovou viazanostou, ked uz, uz rychlo, rychlo chceme prejst k dalsej klapke, po ktorom mi neda pokoj otazka. Co sa deje v zrkadle, ked sa don nedivam? Tam, kde tvorcovia skoncili uzavretim Ben Carsona do zrkadloveho sveta, ja by som v hororovani pokracoval, ako z neho von. :))) ()

Naby

Celej film byl dobre natocenej, protoze je to takova schiza, ze jsem se porad bal, nebo jsem byl alespon napnutej. Diky tomu clovek nepremysli nad tim co vidi tak detailne a je jenom napnutej. Kdyz pak ale zacne premyslet, tak se film ukaze jako tezko uveritelny scifi a to mam scifi rad ;-). A konec je taky malinko prestrelenej (myslim finalni scenu pred koncem). I pres to je to malinko nadprumerny film, tak na 3,5*, takze pokud mate radi strasidelny scifi-hororo-mystery, tak vas bude film urcite bavit. ()

27p16and41p6

Ne že by to bylo úplně bez příběhu, ale ten nebyl originální, takových už tu bylo. A to, že se mě filmaři pokoušeli polekat jen tím, že mi do uší hrála dramatická hudba a hlasité tóny, mě od lepšího hodnocení odradilo. Ve filmu bylo dost věcí, kterých jsem se mohla hezky leknout a v lepším případě i vážně bát, ale to by ta děsivá scéna musela být natočena děsivě a ne jen spoléhat na to, že hudba jako podkes mě vyděsí sama o sobě. Zrcadla jsou opravdu zajímavý námět na horor. Ale asi by to chtělo nápad, ne jen zlého ducha, takových jsem viděla už moc. ()

P@\/EL

Docela dobrý horor, který místama nabídne pořádně mrazivou a strašidelnou atmosféru. Diváka rovněž udrží v napětí několik dosti povedených lekacích scén, jenž jsou někdy pěkně drastické. Osobně se domnívám, že samotný námět filmu, je více než dobrý, ale zde se mi zdá, že nebylo plně využito celého jeho potenciálu. Nicméně se mi velice líbila pointa na konci filmu. ()

kecka007

Fakt se mi to líbilo. Dobrá atmosféra,která vás totálně vtáhne.Lekačkama a docela hnusnýma scénama se tu nešetří a ten závěr !? tak to čumim . Po skončení jsem se bála podívat se do zrcadla. 4* ()

MaideN-SK

Po dlhom čase konečne horor ktorý má štýl, má hlavu aj pätu, je naozaj nepríjemný a má skvelý záver. Škoda písať kecy, treba si to pozrieť :-) ()

Standey

Konečně po dlouhé době horor, který mě nenechal vydechnout. Skvělá atmosféra, dostatečně ponuré scény podbarvené slušnou hudbou a ten konec...... Jedním slovem, GOOD ()

Mr.Lordi

Dobrá atmosféra, perfektní výkon, skvěle propracované vraždící scény, zajímavý konec, to vše z tohoto filmu dělá zajímavé dílo, které určitě stojí za shlédnutí. 70% ()

Mrtvobog

Celkom slušná atmosféra celkom slušného hororu. Film má zopár dosť brutálnych scén, pri ktorých som sa ozaj bavil. A aj to celkovo odsýpa. Dosť vydarené, čakal som horšiu vec, potešilo to. ()