Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa

• Česko Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu (viac)

Nebude ušetrený nikto! Borat Sagdijev je šiestym najznámejším Kazachom a najlepším televíznym reportérom Kazašskej štátnej televízie, ktorá ho vyšle do USA, aby tam natočil dokument o tejto "krajine neobmedzených možností". A prípadne si našiel novú manželku, pretože tú starú tučnú mu znásilnil a roztrhal medveď... (TV JOJ)

Wotan

Tak dát tomuto filmu nálepku komedie je dost zavádějící. Párkrát se zasmějete, ale jinak je to dlouhá směsice trapností a nudy. ()

darwin

Ale jo! Celkem slušná komedie plná bláznivých scének. Sacha Baron Cohen je nezdolný a jeho vtípky (hlavně o Židech) boží! Navíc tato komedie krásně demaskuje americkou společnost, která je pořád plná rasismu, anti-semitismu, homofóbie, ignorantství a křesťanského fundamentalismu. ()

MARTIN*I

Absolutně nejúžasnější komedie a jedna z nejlepších komedíí vůbec!! Film, u kterého se klidně můžete tlemit od začátku do konce. Styl, kterým je film natočen a neuvěřitelné množství skvělých fórků ať už nenápadných, nápadných nebo dělající si srandu z lidí, kteří věří, že je Borat fakt reportér z Kazachstánu.. Sacha Baron Cohen to hraje naprosto úžasně! Být tady možnost dát víc jak 5 hvězd, dal bych jich víc :-) ()

BluT

Jsou filmy, které jsou v kině mnohem lepší, než pak doma na malé obrazovce. Borat je určitě jedním z nich. Po prvním zhlédnutí v kině jsem byl úplně odvařenej a na nic jinýho než na 5* jsem to neviděl, ale když jsem to viděl podruhé doma, některé vtipy už přestaly být vtipné (což je teda normální, když je očekáváš), ale hlavně film neměl tu jiskru, neměl jsem pocit, že je to zkutečný Kazach v U,S and A. Jinak výkon S. B. Cohena je výborný, ale ještě lepší je v Ali G indahouse nebo v jeho původní show. Ze které tedy byly některé gagy "ukradeny" a přehrány znovu teď ve filmu.. No, nevadí. Celkově je film zábavný, ale na horním patře je pocit, že by mohl být ještě o hodně lepší. Slabší 4*. ()

Borec3 odpad!

Tak jestli je tohle nová zářící komediální hvězda, z níž by si všichni komici měli brát příklad, pak mě osobně čekaj těžký časy. ()

Tjaden

Dopručuju shlédnout v původním znění, neboť český dabing Borata neskutečně przní a mnoho gagů vyjde na prázdno. Já měl štěstí, že jsem ho poprvé viděl s kvalitními titulkami a mohl si ho tak naplno vychutnat. Když jsem ho dnes pustil s dabingem, vydržel jsem asi 15 minut :D ()

rozbris

Původně jsem si myslel, že tohle bude blbost a když už to pustím, nestrávím u toho rozhodně 82 minut, ale pouze pár minut na proklikání. Opak byl ale pravdou, ikdyž mi to spíš připadá jako soukromé video Cohena - putování z Kazachstánu do Ameriky. Je to fakt super a stojí za to mu ten čas věnovat. ()

Rudinsky

Šašo Baron Cohen v nepreexponovanej a nezhyperbolizovanej antihereckej polohe? Konečne... Úprimne som mu toho motkajúceho primitívka (pretože som zo Slovenska) zožral aj s navijákom a kupodivu, bavilo ma to. Absurdne skvelý herecký výkon v drasticky nevyváženom, a predsa kompaktnom filme, z ktorého niektoré scénky - a hlavne ich odvaha a úprimnosť - s odstupom času spadajú do kultu. Borat ukazuje 250 kilovú, kazašskú holú riť popcornom prežratému američanovi rovno do ksychtu a ešte za to berie uznanie. Príďte do Louvru a pretrite Mone Lise - zbytočne glorifikovanému obrazu - celý ksycht reflexnou farbou. Áno, myslím, že takto Cohen uvažuje. NAAAAAAAT? ()

jondoe odpad!

Pre mna zbytocn film ,ktory mi nepripadal ani trochu smiesny. Ledva som sa tento humusacky film dodival. Este stastie ze to nebolo moc dlhe,lebo aj tych osemdesiat minut trvalo celu vecnost. No kokotina to bola teda a riadna. ()

SkyLukey odpad!

Nikdy jsem nepochopil tento typ humoru. Nejspíš jsem duševně vyspělejší, než všichni ti, kterří podobnou zábavu vyhledávají. Takové to pobavení a šaškování za každou cenu a všude mi příjde nanejvýš trapné a neinteligentní na to, abych tento film ohodnotil jinež jako jako odpad! I komedie mají své meze a Borat je překročil dalece. Fuj. ()

Jaccobos

Jsou tam asi dva vtipné momenty, ale jsou to opravdu chviličky. Chtěl sem vidět toto kontroverzní dílko, a hned sem si vybral stranu - nejsem na straně puberťáků ze sociálně slabých rodin, o které se rodiče nikdy nezajímali a smějou se sexuálním narážkám všeho druhu :) Líbily se mi vtipy o Židobraní a když si místo zbraně koupil medvěda. Asi ve 2/3 jsem jsem to vypnul (po nahatý honičce v hotelu), kdy se na mě spolucestující ve Student Agency divně díval. ()

Ragdoll

Mohu vám říct, že u žádné jiné komedie jsem se tolik nenasmál. Neuvěřitelné scénky a hlášky se na diváka valí jedna za druhou, tím lépe, když je vše naprosto autentické, nehrané. Příběh je velmi prostý, ale po několika minutách zjistíte, že na tom ani trochu nezáleží, protože tohle není normální film, tohle je spíše jakýsi “dokument“. Překvapivé je, že to na sto procent funguje i s občas trochu neohrabaným českým dabingem. Je ovšem jasné, že tento typ humoru nemusí sednout každému a těmto lidem se snímek zdá povrchní a trapný, ani jednou se neusmějí, ba dokonce film nedokoukají. Ale pokud jste zarytí fanoušci černého humoru jako já, tak mi věřte, že lepší už nikdy nenajdete. Moje bránice mě bolela ještě pěkně dlouho po konci filmu... ()

Wicky

Jeden z filmů u kterýho jsem se smál třeba aj 5 minut v kuse.Sacha Baron Cohen v podání Borata je skvělý a líp už to snad ani zahrát nemohl!!..90% ()

Sajuska1991

"A jakou přesně rychlostí musím jet, abych ty cikány zaručeně zabil? " :-D "Já sem král zámku, král zámku, Já mám židli, já mám židli" :-D nemám slov ! :-D ()

Druhý Borat má velmi dlouhý název

Druhý Borat má velmi dlouhý název

29.09.2020

Před pár týdny přišla zpráva, že herec Sacha Baron Cohen (Chicagský tribunál) nejenže natáčel pokračování Borata, on už ho dokonce stihl i dokončit, takže velice brzy dorazí na některou ze… (viac)

Dvojka Borata potvrzená?

Dvojka Borata potvrzená?

09.09.2020

Minulý měsíc byl herec Sacha Baron Cohen (Diktátor) spatřen v kostýmu Borata kterak natáčí scénu v autě. Vzhledem k absenci oficiálního oznámení se tak spekulovalo buď o tajně natočeném pokračování,… (viac)

Pokračování Borata na cestě?

Pokračování Borata na cestě?

20.08.2020

Ačkoliv herec a komik Sacha Baron Cohen nechce nic potvrdit, má v současnosti rozpracovaných hned několik projektů. Před pár měsíci byl spatřen jak zpívá na jistém kontroverzním srazu ve Washingtonu… (viac)

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

17.02.2012

Jeho kariéra už není, co bývala. Pan Popper a jeho tučňáci ale obstojně vydělali a právě natáčený kouzelnický souboj se Stevem Carellem The Incredible Burt Wonderstone rovněž vypadá na slušný úlet,… (viac)