Kým predchádzajúce filmy trilógie X-Men sa odohrávali v nie príliš vzdialenej budúcnosti, príbeh o Wolverinovi sa odohráva v 70. rokoch minulého storočia. Dej sa vracia k počiatkom Wolverinovej (Hugh Jackman) hrdinskej kariéry i tragickým udalostiam jeho života, z ktorých ho najviac poznamená smrť osudovej lásky Kayle Silverfoxovej (Lynn Collinsová). Jej smrť spôsobí, že sa Wolverine zapletie sa s tajným vládnym vojenským programom Weapon X, ktorý mu navždy úplne zmení život. Pod velením Williama Strykera (Danny Huston) sa sformuje tajná vojenská jednotka Team X, zložená výlučne z mutantov. Jedným z nich je tiež Viktor Creed alias Sabretooth (Liev Schreiber), neskrotná bytosť s neuveriteľnou silou. A práve s ním musí Wolverine zviesť svoj najťažší súboj... (TV JOJ)

E lan

Poctivé pokračování s uvěřitelným Jackmanem, démonickým Schreiberem a vynikajícím spádem. Nejsem obrovským fandou této série, ale i při jen lehké znalosti se dá na tento film s odstupem dívat a nechat se unášet povedenými souboji. Přesto pro mě průměr. ()

Shrekito

Předem sorry za případné spoilery :-D Totální peace of shit. Tohle že je prequel k pro me kultovním X-menů. Prý to má napojení na trilogii, to mi teda řekněte jaké když to většinu z věcí z trilogie (hlavně X-2) vesele ignoruje nebo převrací. A co Wolverine tenhle sralbotka je ten charismatickej drsňák z předešlých dílů (nenechte se vysmát). + Totální zmršené charaktery Deadpoola( za to co tvůrci udělali s Wadem ke konci by si zasloužili nakopat do dolních partií) a Gambita (protože z charismatického parchanta a zloděje udělat tohohle troubu, alespoň že se Taylor Kitsch na Gambita hodí). Jediné co to pro me zachraňuje je výborný charismatický záporák/klaďas Victor v podání Lieva Schreibera( tohle je to chlupaté monstrum z jedničky a wolverinova amnézie je alespoň vysvětlena i když megatrapně /adamantiová kulka na adamantiovou lebku, scénárista asi něco hulil :-D/, ale co Victor, proč si v jedničce Logana nepomatuje, aha já vím proč scénarista asi neviděl předchozí trilogii, jinak si to vysvětlit neumím) a docela ucházející bitka na konci. P.S. je to to samé kdyby až natočí Hobita, tak by Hobit dějově totálně ignoroval Pána Prstenů. Doufám, že to tak nedopadne, ale Wolverine potvrdil že možné to je. P.S. 2: ta scéna na farmě je megatrapná, bože tohle není Superman( a to mám Clarka rád), ale Wolverine. P.S. 3: doufám že se dvojka zlepší, protože japonské wolvieho dobrodružství chci vidět , ale ne takhle P.S. 4 : abych nezapomněl tak větší ostudu rozjeté komixové sérii už udělal jen Batman a Robin ()

zberatel

Paradny uvod, vynikajuci Schreiber a skvely Reynolds ako Deadpool na ktoreho som veeelmi zvedavy ked k nam dorazi ako samostatny jedinec :)) ()

Kvasekus

X-mani mě prostě baví...doufam, že k wolverinovi a první třidě příde třeba ještě další díl...ještě sem se jich nenabažil ()

Mira90

Ten potenciál tu byl, Wolverinův příběh mohl být temným thrillerem (například), celé se to ale nějak rozplizlo do divného děje, s divnými postavami a divnýmy efekty.... A úvod: Wolverine aka Forrest Gump pro mutanty? :-D ()

patushik

Ač nejsem zrovna fanda trilogie Xmen, tak musím říct, že se mi Wolverine líbil. Po první půlhodince, kdy se až tak moc neděje, se děj rozeběhne na plné obrátky a zastaví se až u titulků. Má to grády a já se bavil. A o to jde, ne? 75% ()

Dartdevil

Epizoda se světa X-menů o osamoceném Wolverinovi. Přímočará a jednoduchá podívaná na jedno shlédnutí v kině, no a na to jaksi nejsme u X-menů zvyklí. ()

Claude Speed

Další X-Men trochu zvedl laťku oproti předchozímu dílu. Konečně se odhalila rouška zakrývající Loganovu minulost, a nejen jeho. Fanoušci této ságy jistě opět ocení spoustu akce, vtipné hlášky i vynikající příběh, který parádně šlape a krásně navazuje na první díl. Celkově vzato jde o zdařilý snímek, ale obávám se, že kdybych se měl na tento film dívat znova, moje hodnocení by šlo dolů. 60%. ()

renoarko

Po Singerovi a Ratnerovi sa X- menovskej tematiky chytil opäť niekto iný. Zas tu môžeme vidieť úplne iný prístup, iné uchopenie látky. Keďže sa jedná o prequel - Wolverinove začiatky, po starých známych postavách z predchádzajúcich dielov tu nie je ani chýru, ani slychu, namiesto toho spoznávame hrdinov nových, ktorí ma však nejak extra nezaujali, možno okrem protagonistov Jackmana a Schreibera. Podľa mňa trochu (dosť) nevyužitý potenciál. ()

sarfian

Stúpajúce tempo zaručuje aj stúpajúcu zábavu a akciu. Dobre je to spracované a celkom zaujímavý príbeh, na ktorý naväzuje už prvý diel x-menov. VIDENÉ 1x ()

Sign

Jooo čekal jsem nohem víc, hlavně těch logických chyb které jaksi nesouvisí s původní verzí, ale vem to čert, i tak jsem se slušně bavil. ()

Pathrose

Tak po trilogii X-Menů se dostáváme k samotnému Wolwerinovi a jeho příběhu. Hugh je skvělej a Origins jsou pro mě určitě zase o něco výš než pokažená trojka. Jedná se o trochu jiný snímek než normální X-Meni, ale Hugh to táhne svědomitě, tak jsem zvědavej čeho se dočkám příště. ()

Armin82

Pro mě je tohle plná nálož. Jednoznačně nejlepší film s X-men tématikou ze všech. Konkurovat mu může snad jen dvojka a i ta dost ztrácí. Wolverinovi více prostoru rozhodně svědčí a Liev Schreiber vůbec nezůstal pozadu. K tomu připočtu karetního sympaťáka Taylora Kitsche, krásnou Lynn Collins, slušný efekty, zajímavej scénář, závěrečnej fight s univerzálním teploušem Ryanem Reynoldsem a jsem na 100%. Na neznámého Gavina Hooda velmi dobrá práce! ()

Komiksový Gambit jako romantická komedie?

Komiksový Gambit jako romantická komedie?

01.10.2018

Komiksový Gambit, který se krátce objevil v cameu s tváří Taylora Kitsche v nezdařilém X-Men Origins: Wolverine, a má už x let dostat vlastní film, kde tentokrát hlavní postavu ztvární Channing Tatum… (viac)

Kdo si vyšlápne na Doctora Strange?

Kdo si vyšlápne na Doctora Strange?

16.11.2015

Marvelácký chirurg/kouzelník, který se podívá na plátna kin v listopadu 2016, už má za sebou natáčení v Káthmándú, hlavním městě Nepálu. Benedict Cumberbatch (Sherlock) se hned na to přesunul do… (viac)

Kdo natočí x-menovského Gambita?

Kdo natočí x-menovského Gambita?

15.11.2015

Mutantský zlodějíček z New Orleans, který umí manipulovat s kinetickou energií a rád hází karty, dostane už za rok tvář Channinga Tatuma (22 Jump Street). Gambit se sice objevil už v comicsovce X-Men… (viac)

Jak drsný bude Deadpool?

Jak drsný bude Deadpool?

03.07.2015

11. února 2016 čeká filmový reparát Deadpoola, ukecaného žoldáka, jenž si v X-Men: Origins utrhnul slušnou ostudu. Ryan Reynolds sice do nahláškované role seděl, jinak ale filmová verze postavy s… (viac)