SHREKove prvé Vianoce

(TV film)
  • Slovensko Shrekove Vianoce (viac)

Jsou Vánoce a Štědrý den, na který se všichni těší. Tedy všichni kromě Shreka. Přesto by chtěl své milované Fioně a dětem udělat radost. Nejprve ale musí zjistit něco o tradicích a pak pochytit tu pravou vánoční náladu. Obrátí se proto na své přátelé, ale každý z nich má o dokonalých Vánocích vlastní představu. Shrekovy myšlenky o útulné rodinné oslavě tak vezmou rychle zasvé... (oficiálny text distribútora)

Javert

Pouze těžení a těžení ze slávy legendárního Shreka jedničky a dvojky. Není to špatný, ale je to pořád stejný a bez nápadu. ()

Payushka

Stupidni moralitka aneb Shrek sice kdysi delal dobre fory "pro dospele", delal si legraci z ruznych filmu a klise, nyni uz jenom prdi, krka a stoura se v nose. ()

Ellesime

Plivni mi sem, lásko. Obětuju se pro kolektiv. Tys tam nebyl ... A i když to nedosahuje kvalit prvního filmu, párkrát jsem se fakt od srdce zasmála :) ()

Slarque

Točit se Shrekem zábavné dvacetiminutovky – to je první krok správným směrem. Já jsem pro a klidně bych šel ještě dál. Při takových pětiminutových dílech už by se tam tvůrcům možná nevešlo nic zbytečně otravného nebo aspoň nevtipného. Nebo by konečně mohli Shreka pohřbít a vymyslet něco nového. ()

klerik

Ak mám byť úprimný - sklamanie. Ale hej, miestami je to roztomilé, ale oveľa viac z toho razí nechutnosť v štýle teen fekal komédií... ()

Bachy

Já Shreka moc nemusím. I tak jsem si řekl, že 22 minut vydržím a abych se přiznal, tak první cca 7 se mi to dost líbilo. Prostě je to milé a krátké, proč ne? Jenže pak to přijde, chaos, šílenost, vtipy na úrovni...osla. Takhle ne. ()

heyda

No s jedničkou a dvojkou už se to nedá srovnávat, ale pořád to má několik famózních momentů. Kdyby si odpustili momenty jako Shrekovo říhnutí, šťourání v nose a další nechutné scénky + štědrovečerní diskotéku, tak dám maximum. Takhle jsou to 3 hezké hvězdičky. ()

Stanislaus

Zlobří vánoční speciál nabízí zamyšlení nad podstatou Vánoc, které by se měly trávit v kruhu rodinném či přátelském, na což musím přijít i samotný Shrek. Nejvíce mě zaujaly vánoční příběhy jednotlivých postav, které byly stejně různorodé jako ony vyprávějící postavy. ()

honajz

Proč musej tvůrci anímáků točit vánoční speciály? (Viz Doba ledová, Šmoulové, Madagaskar...) Jde to vždycinky zcela proti duchu prvotního nápadu, a protože to musí dobe skončit, nedá se nic pořádného vymyslet. ()

Flego

Vcelku príjemná zábava ( aj vďaka minutáži ). Nepochybne ma oslovili tri prasiatka, ktoré sa tešili na bravčový šnicel...:) ()