Kanibali

• Česko Kanibalové (viac)

Příběh, který vám bude vyprávět tento film, se skutečně stal. Do pralesů Jižní Ameriky odjíždí čtyřčlenná skupina mladých reportérů, aby natočili unikátní záběry s domorodci, kteří se ještě nesetkali s bílým člověkem. Podaří se jim nalézt kmen údajných lidojedů, kteří však o bílé návštěvníky nejeví přílišný zájem. Mladí reportéři se je proto pokusí vyrušit z jejich poklidného života. Tento film je nevhodný pro osoby mladší 18 let, protože obsahuje autentické záběry kanibalských orgií, které se tehdy opravdu odehrály. (Vapet Production)

AlBertzap

Tak tohle je teda síla. Po právu je film zakázán v padesáti zemích světa. Není se čemu divit, už jen kuchání želvy nebo sekání hlavy opicím je moc, zvlášť když neplatí známé heslo, že během natáčení se žádnému zvířeti nic nestalo. Nejen to, ale i jiné scény z filmu můžou evokovat pocit, že to je prostě jedním slovem hnus. Není ovšem lehké hodnotit tento film. Pokud se oprostím od brutality, násilností či nechutnosti, je to jedním slovem povedené. Když už sám film vystrašil diváky natolik, že se herci museli ukázat v televizi, aby se prokázalo, že stále ještě žijí, je proveden docela přesvědčivě... Ale úplně nejvíc mě dostala uklidňující hudba. Ovšem nejsem si jist, jesti se tak docela hodí k tomu filmu - možná, aspoň se zmírnil následek jistých brutálních scén. ()

J!b odpad!

Maximální hnus, který mohl natočit jenom značně ujetý uchylák. A to počínaje už jenom soundtrackem. Pánové, tak tohle se trochu nepovedlo. Ještě překousnu znásilňovací scény, ale ta korytnačka byla už trochu moc...:P ()

Lonna

Nejnechutnější a nejbrutálnější film,co jsem kdy viděla a též hrdě říkám, že jsem to ustála. Ale znova bych si to nepustila. Bohužel pro nás tam ti lidé takhle žijí...to,co mi horko těžko vydýcháme, je pro ně normální.Smiřme se s tím ()

Scooby..

Tohle je jeden z filmů který jak fakt drsnej, neviděl jsem nikdy nic tak adporného, ale uznání mám. Viděno několikrát a pořád mám pocit že je to zkutečnost. ()

uprchlice odpad!

Tenhle film je jen ztráta času.Plno zbytečných drastických scén a navíc to nemá hlavu ani patu.Prostě vopruz.Na konci se dalo předpokládat,že nikdo nepřežije.Tohle doporučuju jen silným žaludkům,protože je to opravdu DRASTICKÉ!!!! ()

ggggg odpad!

Tohle se může líbit jen nějakému zvrácenému sadistovi nebo nekrofilnímu zoofilovi, kteří nemají absolutně žádné zábrany. Já snesu ledasco, ale takovouhle úchylárnu opravdu NE! ()

solver

Tento film je netradiční. Přečetl jsem pár komentářů a přiznávám se, že to poslední, co si z něj pamatuji, je zabíjení zvířat, želvy. Asi to bude tím, že zobrazuje zabíjení lidí. ()

dynamyt1 odpad!

Pokud nějaký film nedokoukám, protože se nudím je jedna věc, pokud ho nedokoukám, protože se mi dělá mdlo je druhá věc. Z tohoto filmu mi bylo opravdu hodně špatně a mám respekt z jedinců, kteří tento (doslova) masakrální film shlédli celý. ()

Voxel odpad!

Nechutnosti, nechutnosti a... nechutnosti. Příběh je jen záminka k provozování kanibalistických, sadistických a velmi odporných scén. Při sledování tohoto "skvostu" se mi dělalo opravdu nevolno. ()

AltairAhad

2* za můj žaludek, že to vydržel. Kam se hrabou dnešní rádoby horory s nějakou pilou + pár zfetovaných děcek, co se nechají rozřezat. Tomuhle se říká pravý humus a sada! O tomhle filmu by se dalo hodně diskutovat a najde snad je pár filmů, které by mi tak zvedly žaludek jako tenhle ... výtvor! ()

Mark1983 odpad!

Jako školákovi mě tenhle film zajímal kvůli kanibalským likvidacím lidských kořistí,ale s postupem času bylo faktem,že mě ty italské horory přestávaly bavit a dnes mě už nebaví vůbec,jelikož to zpracování a herectví není nic moc a film je nakonec nudný a nezáživný bez ohledu na brutální scény s kanibaly,které mě braly jen jako školáka.Dnes tento film opravdu nemusím.Ale jednou Ruggero Deodato plánoval kanibaly s koprodukcí s USA,což mě zase zajímalo.Nakonec se film odložil na neurčito a je k dispozici jen tenhle nesmysl z osmdesátého roku. ()

Eisenmann

Film se vlastně zabývá otázkou umění a jeho souvislosti s lidstvím. Kam až lze zajít, abychom se nestali umělci na úkor své antropologické přirozenosti. Na druhou stranu je zde otázka civilizace, respektive střetu civilizací s naprosto odlišným přístupem k životu a smrti. Nevím, zda by v dnešní době někdo dokázal vystihnout tyto otázky lépe, nejspíš ano, ale naturalismus díla by se vytratil. Pro mě je to za uspokojivých 60%. ()

Askaneli

Snímek pojednává o střetu dvou vzdálených kultur. Téměř dokumentárním stylem s velmi živými výjevy nahlíží tvůrce na skupinku západních vědců-filmařů při vzájemném poznávání se společenstvy pralesních lidí s nízkou civilizační vývojovou úrovní. Původně líbivý záměr se zvrhne v neotřelý pokus vědců-filmařů o nastolení západní kulturní hegemonie. Tato snaha je však neslučitelná s domorodým pojetím lidské existence. Nastalé konfrontace vyústí v letální gastrosexuální hrátky. Jediná věc, kterou nechápu je, jak tato stoprocentní prasečina může získat pouhých 47% (hodnocení uživatelů k 2.10.2014). Skandální. ()

leonskennedy

Poprvé jsem to viděl na vojně a udělalo to na mě ohromný dojem.A to nejen nasilí,znasilnování pojídaní syrového lidského masa!Bez některých scén bych se obešel (želva,prase),ale jinak skvělej film s dobrou výpravou.Nesmim ještě zapomenout na krásnou hudbu dobře umístěnou. ()

Zemřel režisér Ruggero Deodato

Zemřel režisér Ruggero Deodato

29.12.2022

V jednom z posledních dnů roku přichází smutné zprávy pro fanoušky evropské žánrové kinematografie, ve věku třiaosmdesáti let totiž v Římě zemřel kultovní italský režisér a scenárista Ruggero Deodato… (viac)