Mladá vdova Holly objeví 10 dopisů, které jí zanechal manžel. Mají jí pomoci překonat bolest a začít nový život... Pro Holly tak začíná rok neobyčejných dobrodružství, které pro ni před svou smrtí její manžel připravil, a která jí pomohou uvědomit si, kdo doopravdy je - a také jí připomenou: P.S. Miluji Tě. (oficiálny text distribútora)

Pythonator

Konečně nějaká originální romantická slaďárna. Byl jsem opravdu dojat a to se mi nestalo ani u Titaniku. Kdybych byl býval jen trochu citlivější (asi jako bukvice), tak mi i ta slzička ukápne. Před filmem doporučuju nežrat sladké, hrozí výskyt cukrovky. ()

neni_o_com

Takto prijemny pocit pri zaverecnych titulkoch som nemal uz velmi dlho. Mile, nevtierave, dusu hladiace a vyborne spracovane dielo. Butler charizmaticky ako nikdy, Swank som uveril kazdu emociu, a k tomu vyborna hudba. 5* ()

sha.piro

Čekal jsem něco obyčejného, namísto toho se z "PS: I Love You" vyklubal nečekaně příjemný romantický film, který do těchto vod vnesl i příjemný svěží vítr díky slušným hereckým výkonům, vkusné dějové originalitě a také překvapivě "otevřenému" konci. Dokázal dojmout i pobavit a poukázat na pár důležitých otázek i odpovědí, které bychom si měli všichni občas sami před sebou připomenout. ()

ardeas

Film ktorý si rozhodne nepustiť pri depke alebo čo i malinkom zápornom duševnom rozpoložení. Jediný, ktorý som si musela stopnúť kvôli tomu aby som aspon chvíľu umlčala svoje slzné kanáliky a z tohto prostého dôvodu som ho videla len raz a znova to bude musieť čakať pekne dlhý čas, nakoľko takéto echo vo mne nezanechal žiaden film. ()

(fun)tomas

Čo je krásne na tomto filme, je jeho odkaz. Keď niekoho skutočne milujete, je to na celý život. Akýkoľvek osud postretne toho druhého. Gerry síce zomrel, avšak pred smrťou zanechal svojej žene Holly sériu dopisov, ktoré jej mali pomôcť prekonať samotu. Dopisy sú pravidelne doručované záhadným neznámym a pomáhajú Holly nasmerovať ju k tomu, aby začala opäť žiť. Aj keď sa v tomto filme potýkame s úmrtím, nesnaží sa nás citovo vydierať ako mnohé filmy zo subžánru: “Som mladý človek, umieram, a je to strašné.” Tu sú emócie podávané citlivo a nevtieravo. Kiežby podobné romatické filmy vznikali častejšie. Celý film najlepšie charakterizujú posledné slová z posledného listu: “P.S., I will always love you.” ()

kodwin

P.S. I do not love you ... Nebavilo mě to. Hilary Swank je Million Dollar Baby, ale není romantická dušička, kterou manžílek miluje až za hrob. Vybělený předkus a hra na diblíka se k ní nehodí. Když už tak Butler byl o třídu lepší. Celá ta věc je ale tak divná, že může být ráda za dvě hvězdy. Celé je to takové falešné, navíc se to za více než dvě hodiny prakticky nikam neposouvá. ()

KraLuban

Nakonec spíš příjemná oddychovka, než nějaká dechberoucí lovestory. Neuškodilo by zkrácení, aby to líp odsejpalo. Ani tak to ale nebylo špatné a Hillary je úžasná:)! Extra body za první dopis, z toho šla úplně husina. ()

Wineology_

Hrozná nuda. Krásně napsané, ale celkově je to prostě absolutně prázdná schránka bez hlubších emocí, ani to není nějak dobře zahrané a muzika mi v tom nesedla jakbysmet. Ale nemusí každému sednout všechno, že ne? ()

Pompeius

Zajímavý námět, ale chtělo by to lepší scénář i režii. Že je nejsympatičtější a nejzajímavější postavou filmu zapšklá matka hlavní hrdinky vypovídá samo o sobě; ve scénách s čistě ženským obsazením jsem pak vyloženě trpěl. Váhal jsem mezi dvěma a třemi hvězdami, ale nakonec se přikláním k vyššímu hodnocení, nějaké úspěšné ždímání emocí tam bylo. Ale nic moc. Na ČSFD jednoznačně přeceněný film. ()

Tunisanka

Doporucuji precist knizku! Z nazvu jsem cekala dalsi slataninu ála Harlequin. Opak je pravdou! Filmari si dej klasicky poupravili, ale nemam jim to za zle...Puvodni pribeh se odehrava v Dublinu a i postavy jsou jinak propojene, nez ve filmu...presto...Gerard Butler...ehm, mam dalsiho "sveho hrdinu", Hillary je stejna jako v mych predstavach hrdinka knizky. Je s podivem, ze knizni predlohu napsala 21-leta autorka, nevim, kde sebrala ty "prozite" zkusenosti, co asi muze citit zena po ztrate milovaneho muze...Proste jsem si z toho sedla na zadek. Ale tohle ma byt recenze filmu, skoda, ze jsem ho nevidela driv, nez jsem cetla P.S.: Miluji te! ()

Jim_Caesar

jedna z nejpříjemnějších romantických komedií, kterou jsem viděl. Gerard Butler by ze mě byl snad schopný vymámit polibek a přiznání že ho miluju, kdybych ho "potkal uprostřed parku" a Hilary Swanková byla rozkošná hlavně ve flashbackových scénách - a nevím proč, chvílemi jsem měl pocit, že se dívám na Jennifer Gardner (Alias, Electra, Kingdom). Rozhodně jděte, půjčte, shlédněte! ()

CZBios

Tento film je opravdu vydařeným kouskem kinematografické tvorby. Už dlouhou dobu jsem neviděl film, který by se dotýkal tolika věcí a vyvolával v lidech tak silné pocity. Originální pojetí scénáře, výborné herecké výkony Hilary Swank a dalších udaly filmu jasnou cestu k úspěchu. Jak vidíte, hodnocení zde na CSFD míří také hodně vysoko od mnoha lidí, a proto kvalitu filmu nelze popřít. Mohu říct, že 2 hodinky strávené nad filmem mě velice příjemně překvapily a vůbec nenudily, hra s dopisy na kterých film je založen je nenucená a není jen jednou jedinou částí děje, přičemž by se stal film neuvěřitelně nudným. Sledovat můžeme více dějových linek a to zejména rozvoj postav přátel Holly, její vzpomínky a to vše korespondující s dějem odvíjjejícím se v rámci postupně docházejících dopisů.. Hodnotím 5* ()

smazilek

no jak to říct - prostě mi ten film sedl. Téma zemřelého manžela a truchlící vdovy je pravda dost omílané... ale posílat ze zábrobí dopisy? Zajímavé. Byla to pro mě malinko depka, kámoška je totiž čerstvá vdova, ale musím říct že každá romantická nátura ho musí ocenit. I slzička kápla... Nejvíc mě překvapila Hilary Swank, mám jí totiž zapsanou jako drsňačku a "skoro kluka" - proto její přerod do romantický polohy byl super. ()

fojťan

Zajímavý snímek. Oproti obvyklému žánrovému průměru přináší pár dobrých scénáristických nápadů a příjemnou, nepřehanou atmosféru. Malinko mi do filmu nezapadlo prefinále na Yankee stadionu, ale budiž, dalo se... Závěrečná scéna byla ovšem vážně moc:) Trochu kýče na konec sice obvykle neuškodí, ale tentokrát to byla spíš škoda, protože film byl rozjetý o trochu lépe, než jak skončil. Celkově ale poctivých 75%, dvě hodinky utekly velmi rychle a co hlavně, velmi velmi příjemně... A Hilary Swank rozhodně neurazila;) ()

Shidlo

Hodně, ale opravdu hodně citový filmík...od začátku až do konce mi vháněl slzy do očí, ale pořád jsem tak nějak doufala, že musí přijít obrat a s ním něco lepšího, optimističtějšího...a to obrat nepřišel a tak se vlastně smuteční nálada nesla celým filmem až na pár vyjímek, kdy jsem se sice pousmála, ale vzápětí zase rozlítostnila při vědomí, že to všechno jsou pouhé vzpomínky...vzpomínky na Gerryho. Hodně mě šokoval skoro závěr, kdy jsem opravdu netušila, s kým ony dopisy vlastně souvisí. Mj. Gerard Butler ve filmu vypadá moc dobře :) ()

mindkiller

... Neviem ... Mal som z tohto filmu depresivny pocit ale myslim že to malo byť zo začiatku jeho úlohou ... u mňa im to teda vyšlo ... má to veľa do seba. Takýto film sa len tak nevydí, aby tak dobre zobrazil tu správnu atmosféru ktorú ma. ()

koczanska

Většinu "romanťáren" si pouštím k vymytí mozku. Předpokládala jsem, že u tohohle filmu to bude podobné. Nějak se tak nestalo. Příjmně mě tahle romantika překvapila. Rosamunde Pilcherová se má ještě co učit. :) ()

roithamer odpad!

Nic tak neuvěřitelně trapného a hloupého jsem dlouho neviděla. všichni herci krom hilary hrají podle mne strašně, celé je to buď přehnaně sentimentální nebo přehnaně rádoby-komediální ... rozhodně neshazuji všechny romantické komedie, některé opravdu jsou vcelku inteligentní, ale tahle opravdu ne.. nevím, za co mám dát byť jedinou hvězdičku, bohužel .. asi jsem viděla jiný film, když se tak dívám na ostatní hodnocení .. ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (viac)