Mladá vdova Holly objeví 10 dopisů, které jí zanechal manžel. Mají jí pomoci překonat bolest a začít nový život... Pro Holly tak začíná rok neobyčejných dobrodružství, které pro ni před svou smrtí její manžel připravil, a která jí pomohou uvědomit si, kdo doopravdy je - a také jí připomenou: P.S. Miluji Tě. (oficiálny text distribútora)

Marsik

Tento film je pro mě naprosto ojedinělý. Vyvolal u mě takové pocity, jako málo která romantická komedie a zároveň jako film takovej. Byla natočena spousta romant. komedií, kde zpravidla se člověk 2x, max. 3x za celý film pousmál, v lepším případě zasmál, ale druhý den už ani nevěděl, jak se ten film jmenoval. V tomto případě tomu skutečně tak není a na tento film jen tak nezapomenete. Smějete se, ale i pláčete od začátku až do konce, protože je to zároveň drama a Hilary Swank zde skutečně v těch smutných scénách exceluje. Doporučuji tento film těm, jenž se chtějí opravdu od srdce zasmát a zároveň i uronit nějakou tu slzu. 5 hvězdiček je pro tento film samozřejmostí a pro mě je to další FSZ = 100% (with J.) ()

spaceboyCZ

dokonaly film pro sebetryzen a depkareni :). Reknete si, na prvni pohled romanticka komedie, na pohled druhy je to ale film, u ktereho kazdou chvili ronite slzu nad tim, jak byl manzel hlavni predstavitelky dokonaly a jak moc ji miloval. Film s vybornym scenarem, dobrym hereckym obsazenim (snad krom Swankove, zahrala svou postavu skvele, ale svym vzhledem mi nesedla) a ... je to proste neco jineho, nez byste cekali podle ukazek :). ()

Philippa

Měla jsem potřebu zastavit a vypnout a tak volba "P.S.Miluji tě" byla přesně tou pravou. To co jsem očekávala jsem dostala i slzy ronila a vrněla blahem, že jsem se nerozhodla jít na ten zvláštně chutnající koktejl do velké společnosti, protože se chutě doopravdu mísily dost prapodivně. Chvílemi se k sobě až nehodili a nebyly mi zrovna po chuti..., ale přesto ve výsledném dojmu mohu říct, že se to dalo. ()

schizmo

Snad téměř celý film jsem si říkal, jak by to mohlo dopadnout v případném alternativním obsazením a ne s tak slizskou, typicky hollywoodsko-romantickou produkcí. Protože ten námět, se kterým snímek operuje, je miliónovej. Ne, je k nezaplacení. Ale stejně. Co kdyby místo Butlera hrál třeba Crowe..., nebo Hanks..., nebo třeba Gosling. Postupem času ale tak nějak rezignujete na hru s divákovou představivostí a tuhle spekulaci s irskou příchutí odsunete na druhou kolej a příjmete jako fakt to, že takhle to má prostě být. Druhou věcí je, že pokud nemáte srdce z kamene a nechybí vám aspoň špetka empatie, tak tenhle příběh vás prostě pohltí - jen při letmém představení, že bych tohle absolvoval já, tak skončím na sedativech. Ve filmu je tolik scén, kdy vám bude cukat v čelistech a nejraději by jste začali bulet, což jako tvrdej chlap samozřejme nemůžete přiznat :D. Pokud máte rádi kapesníkové záležitosti, tak tohle je ideální věc! ()

ladko

No, som mierne sklamaný. Ale naozaj len mierne. Čakal som romantickú bombu, ale nedostavilo sa v podstatie žiadne dojatie. Komediálne prvky(najmä balenie chlapov v podaní Lisy Kudrow) boli fajn. Tie listy mi však pripadali niekedy trochu hlúpe(kúp si lampu, choď sa opiť, blabla). Napriek tomu by som chcel vyzdvihnúť koniec, ktorý bol trošku nečakaný a keby film dopadol tak, ako som si myslel, že dopadne, tak by som dal len dve hviezdy a film by v mojich očiach ešte klesol. Ale ten koniec bol fakt veľmi príjemný. Ale ak máte radi romantické filmy, odporúčam skôr napríklad The Notebook, ktorý som videl nedávno a dostal ma oveľa viac. ()

depony

Tohle mi prostě nevymluvíte. Je to na plný počet. S tím vším krásným klišé kolem, s tím úžasným mužem, který ze záhrobí nutí svou ženu, aby začala žít ... s tím vším, co vás donutí rozplakat se, protože to prostě je jako ze života ... jako z vašeho života. Jak poznamenal POMO, je to svěží, vtipné a bravurně obsazené ... A po dlouhé době konečně vidím Kathy Bates ... děkuji :) ()

market.

Krásný film. Tento film mi naprosto vyrazil dech.Nevěděla jsem jestli se mám dřív smát, nebo brečet. Nemám v lásce stereotypní filmy, ale tohle bylo naprosto originální romantický film. Na konci jsem si říkala "No a teď si vezme tohodle a celý film je zkažený", ale k mému údivu to nedopadlo podle mých očekávání a to je dobře. Skvělý film a rozhodně si zaslouží pět hvězdiček! ()

Wysch

Kýčovitě dojemný příběh plný inteligentního humoru a příšerně kýčovitě dojemných scén, skvělého hereckého obsazení a inteligentního scénáře... Kýč, ale tak povedený, že se nezdráhám přiznat, že mi u posledního dopisu vyhrkly slzy. Ach jo, měknu. ()

Bajda

Možná je to přeslazené (jak tady někteří vytýkají), ale rozhodně ne příliš a rozhodně to není levné (a nevnucuje se to) jako v některých jiných filmech, většinou s hvězdičkou v hlavní ženské roli. Hilary Swank určitě není typická herečka pro romantickou komedii, ale o to víc je ve filmu uvěřitelná, stejně jako neokoukaný Gerard Butler. Když se nad tím tak zamýšlím, tak jsou vlastně všechny herecké výkony velmi přirozené (možná až na kamarádky Holly). Příběh krásně plyne a divák.....resp. já jsem se ani jednou nenudil. V kině jsem seděl s několika známými kolem 40, z nichž někteří (tvrdí chlapi :-) ) "nikdy" nebrečí. U P.S. Miluji Tě nevydrželi ani oni a počet vyroněných slz bych přirovnal skoro k Hrobu světlušek (ti, co viděli ví o čem mluvím). Z kina jsme ale odcházeli všichni odpočatí, skvěle naladění a plní energie. P.S. Miluji Tě je určitě jeden z nejlepších romantických filmů, které jsem měl tu čest vidět. edit: Po druhém zkouknutí v teple domova jsem s radostí zjistil, že mě film stále baví a působí pořád stejně. ()

Dero

Sladkobolná komedie o velké lásce. Nebýt těch několika záběrů, kdy člověku proběhne před očima obrázek scénaristů, kteří brainstormují nad rozepsaným textem a snaží se najít co nejpůsobivější vyústění scény, bylo by to v rámci žánru na plný počet. Za ten kousek umělotiny ale jednu hvězdu strhnu. ()

ivishka

Snímek výjmečný především tím, že tohle se může stát každému kdo má někoho blízkého, který je nemocný.Pořádně jsem si pobrečela. Díky tomuhle filmu jsem si zamilovala oba hlavní herce a taky spoustu krásných písniček ze soundtracku.Pro mě jeden z nejlepších. ()

Popluh

Výborný nápad rozvedený do poměrně vyváženého scénáře, který je možná místy až moc "epizodní", ale na poměry žánru pořád hodně kvalitní. Připočítejte si pevnou režii a sympatické herce ve všech rolích a vyjde vám jeden z nejlepších romantických filmů posledních let, který sice místy cukrem nešetří, ale alespoň ho výborně dávkuje. ()

GodComplex

Pekne Irsko, ale jinak dost obycejna a silne prehodnocena romantika, kde se vlastne nic moc nedeje. Nechapu to vseobecne nadseni, me to vubec nechytlo. 3/10 ()

Freemind

V rámci žánru by to byly čtyři hvězdičky. Tohle je ale bohužel žánr romantické komedie, takže dle rčení "mezi slepými - jednooký králem" mi to vychází tak na dvě, tři hvězdičky ve srovnání s "normálními" filmy. ()

Makky

Je to tak, že až keď niekoho stratíme, tak si uvedomíme, čo sme mali. P.S. I Love You nie je presladená romantika, ale krásne plynulá a nenásilná tragikomédia. Potešili ma skvelí herci, výborný výber pesničiek a príjemný koniec. Jediné, čo ľutujem je, že som tento film nevidel v kine. Moje hodnotenie by asi išlo o hviezdičku vyššie. P.S. I will always love you. ()

blackrain

Musím říct, že jde o velmi originální romantický film. Velmi dobrý nápad. I když nevím, jestli bych měla sílu někomu něco podobného nachystat. Asi bych to nedokázala. Čekala jsem něco hodně přeslazeného, ale dočkala jsem se příjemného překvapení. Film byl chvílemi i vtipný. Tahle romantika rozhodně neškodí a neubližuje. Občas se ráda nechávám dojmout, tak proč ne tímto filmem. Hilary Swank nepovažuji zrovna za šťastné řešení, ale byla příjemná. ()

buldock

Velmi příjemně vyznívající snímek mixující dohromady prvky dramatu a romantiky , přičemž je vše ještě průběžně odlehčováno povedenými komediálními vsuvkami. Rovněž herecké výkony především hlavních postav přidávají filmu na kreditu a společně se zajímavě zpracovaným příběhem a líbivou hudbou tvoří harmonický celek , který pohladí na duši , dokáže diváka dojmout a zároveň jej i pobavit. P.S. - Doporučuji. Film: 83% ()

ABLABLABLA

Film mi zpočátku (asi prvních 15 minut) přišel jako každý jiný romantický film. Potom mě ovšem něco chytlo u srdce a už jsem jen brečela nebo se usmívala. Krásný příběh s ještě hezčím Gerardem Butlere (kterého je tam ale trochu málo no, ale co bych chtěla, když byl po prvních 5 minutách filmu mrtvý). Dokonce mě film i v některých místech překvapil a vážně bych nečekala, že právě ta či ona věc se stane. Takže krásný a dojímavý film, který nemůžu hodnotit jinak než za 4*. ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (viac)