Scott Pilgrim (Michael Cera) nikdy nemal problém s balením dievčat. Naopak, ďaleko ťažšie bolo sa ich zbaviť. Od dievčaťa, ktoré mu zlomilo srdce - a teraz je späť v meste - po pubertálne chvenie, ktoré ním otriaslo, keď mu na kolieskových korčuliach vstúpila do života Ramona (Mary Elizabeth Winstead), to v láske nemal ľahké. Scott však čoskoro zisťuje, že jeho vysnívané dievča má veľmi neobvyklé bremeno: podlý spolok bývalých partnerov, ktorí ovládajú jej milostný život a urobia čokoľvek, aby odstránili každého nového nápadníka. Vo chvíli, keď sa začne Scott s Ramonou zbližovať, objaví sa na scéne krutá zberba z jej minulosti - neslávne známy skateboardista, vegánska rocková hviezda alebo hrôzostrašné jednovaječné dvojčatá. V snahe získať právo na svoju lásku ich Scott bude musieť všetkých zničiť, skôr, ako oni zničia jeho. (TV Dajto)

whysoserious

Myslel jsem, že to bude blbost a taky byla. Ale díky skvělé komiksové stylizaci a velké nadsázce se kterou si film sám ze sebe dělá legraci (úmyslné přehrávání herců) to byla blbost celkem vtipná. Takže místo předpokládané jedné hvězdy musím dát tři:) ()

GenVen

Dávam pět za neuvěřitelnou nápaditost a také za asi nejpovedenější komiksovou adaptaci (Spiderman či Batman mi přijdou komiksem jen inspirováni). ()

Dashiella

Keď vo filme raz tlačíte na pílu (čiže vizuál) a potom pletiete z hovna bič (čiže príbeh), dopadne to, pre mňa, takto smutne. Tri len vďaka Culkinovi. ()

DoubleJo

Opat som sa nechal opit rozkom. A to som si povedal, ze uz ziadny film s Cerom si nepozriem. A pan Wright ma namotal na originalne efekty a svoju reputaciu, ktoru si u mna urobil filmom Hot fuzz. A ja naivny som mu to spapal aj s navijakom.Bola to skratka nuda. Nebyt tych efektov tak to vypnem uz po 20 minutach. Nezaujalo ma to vobec nicim, ani pribehom, ani hereckym obsadenim,ani "vtipnostou" no nicim. Cera pre mna znamena skratka filmova nuda. ()

Brumlak

Obyčejný romantický příběh teenagerů v Kanadě. Neobyčejné grafické zpracování. Film co baví a nenudí. Skvělé souboje a parádní protivníci. Enjoy it! ()

jns

První polovina fimu geniální, nápaditá, slibná. Pak se to trestuhodně pokazí. Proč, ach, proč! Mohlo to bejt nezapomenutelný. ()

Jara_II

Totální hovadina... ale úžasně dotažená v každém detailu k naprosté dokonalosti.. Jo druhej Speed Racer a ten ode mě dostal taky absolutní hodnocení - takže není o čem.. ()

kurzweil

rychlonátěr, který v krátkém a rychlém sledu nabízí neuvěřitelné množství vjemů.....ale je fakt že už nezbylo tolik místa na nějaký extra příběh ... ale zas tak to nevadí, holt nemůžeme mít všechno;) a zapomněl jsem na velmi "prima" hlavní hrdinku:)) ()

jayman

Myslím, že tento film sa nedá nemilovať. Slovo tínedžerský konečne dostáva totálne pozitívný význam a toto je prísne tínedžerské! 8bit, odkazy na všeličo, vizuál za vlasy dotiahnutý za hranice predstáv, indie hudba a nenormálne krásna Mary Elizabeth Winstead. Give me more ! ()

Bigwave

Nepatřím mezi příznivce komixů. Za svůj život jsem přečetl asi kolem pěti komixů z toho dva byly v rámci učebnice angličtiny. Ale tento, tento osvěžující film je prostě něco neuvěřitelného. Spojením komixového, romantického a hráčského světa do dvou hodinového šílenství, je tak geniální. Podívám se na to asi i po třetí a to nejen kvůli Mary Elizabeth Winsteadové :) ()

Lennie

Toto je prosím konečně parádní komixová adaptace, která, na rozdíl od některých jiných, nepředstírá, že je něco jiného, než šíleně barevný nesmysl. Naopak, tady se tím chlubí :-) Komixové vyjadřování zvuků, sbírání bodů za zlikvidované bývalé, dvojité bojové záběry jako z Pokémonů :D a samozřejmě všechny ostatní efekty, kostýmy, hudba...a taky hrátky se střihem...prostě skvělé...vrním blahem a plánuju, kdy si to vychutnám ještě jednou :-) ()

pride

Toto bola úplná fatalita, presne ako v Mortal Kombat kde vás na konci onen protivník potrhá na kusy alebo niečo podobné. Presne toto so mnou tento film urobil, úplne bezmocný som sa musel oddať onej spanil jazde planej megaultrafatalbrutal nápadov, ktoré neviem ako niekto dokázal podať na plátno tak efektne. Ak budem v budúcom živote režisér, chcem natočiť presne takýto film. :D ()

kubas369

Když už si říkáte, že jste v daném žánru viděli úplně všechno a nic vás nemůže překvapit, tak se na světě objeví tento přesladký bonbonek, který se tváří jako videohra a komiks zároveň a vy jste najednou překvapení s toho, že vás to baví. ()

MDesign

Po pozretí traileru som si pomyslel, že čoskoro sa Scott Pilgrim stane súčasťou mojej filmotéky a netrvalo dlho kým sa tak aj stalo. Ide o jeden z najkvalitnejších filmov roku 2010, ktorý nám ponúka hlavne výborný či už vizuálny, alebo slovný humor, množstvo kvalitne graficky spracovaných akčných scén, no bohužiaľ tá romantická zápletka mi do celého filmu nesedela. Keby sme Scotta stopli niekde v druhej tretine minutáže tak máme dokonalý film. Takto nanešťastie len 4*. ()

seeker0

Úchylná adaptace úchylného komiksu. Člověk si musí zvyknout na neobvyklý styl vyprávění a zběsilý střih (což je otázka několika minut) a pak už se jenom kouká a baví. Po filmu jsem měl strašnou chuť zapařit si nějakou akční mlátičku. Jen tak na okraj – zajímalo by mě, jak dlouho si herectví Michaela Cery vystačí s jedním „ksichtem“… ne že by mu to zatím docela nevycházelo. ()

J.Cobra

Nejlepší vizuální zážitek od Kick-Ass. A nejen vizuální. I celková atmosféra filmu je jedním slovem hustá!!! Dále desítky maličkostí, kterým se nepřestanete smát ještě dlouho po titulcích. ()

makakus

Vyčítat tomuto filmu, že je "povrchní a banální" je, decentně vyjádřeno, poněkud nedomyšlené. Takový soud totiž ignoruje prostý a základní fakt, že pubertální a postpubertální styl života povrchní a banální opravdu JE. Typického mlaďocha nezajímá skoro nic jiného než randění, muzika, adrenalin, zábava. První velké plus filmu je v tom, že je přesně takový jako jeho hrdinové - povrchní, zábavný, muzikální, adrenalinový. A to originálním, kreativním způsobem. Dílko přímo přetéká ryze filmařskými nápady, které komiksové předloze dávají další přidanou hodnotu. Videohra se občas stává realitou. Bohužel když filmy pro současné mladé publikum nepředstírají velké myšlenky jako například pseudointelektuálně-romanticko-akční slepenec Inception a zůstávají "pouze" mile a prudce zábavné, tak nebudou nikdy hodnoceny stejně vysoko, ne-li výš, přestože jsou po všech stránkách upřímnějším, zábavnějším a hlavně poctivějším odrazem dnešní doby. ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (viac)