Scott Pilgrim (Michael Cera) nikdy nemal problém s balením dievčat. Naopak, ďaleko ťažšie bolo sa ich zbaviť. Od dievčaťa, ktoré mu zlomilo srdce - a teraz je späť v meste - po pubertálne chvenie, ktoré ním otriaslo, keď mu na kolieskových korčuliach vstúpila do života Ramona (Mary Elizabeth Winstead), to v láske nemal ľahké. Scott však čoskoro zisťuje, že jeho vysnívané dievča má veľmi neobvyklé bremeno: podlý spolok bývalých partnerov, ktorí ovládajú jej milostný život a urobia čokoľvek, aby odstránili každého nového nápadníka. Vo chvíli, keď sa začne Scott s Ramonou zbližovať, objaví sa na scéne krutá zberba z jej minulosti - neslávne známy skateboardista, vegánska rocková hviezda alebo hrôzostrašné jednovaječné dvojčatá. V snahe získať právo na svoju lásku ich Scott bude musieť všetkých zničiť, skôr, ako oni zničia jeho. (TV Dajto)

Vsacan

CHTĚL BYCH DÁT 3 HVĚZDY, ale z toho filmu divné pocity.... dobré akční scény, sem tam dobrý hůmor, ikdyž mi nesedí herec film není takové zklamání jako poslední Robin Hood. ()

montel

22-letý Scott (Michael Cera) je úplně obyčejný kluk žijící v Torontu, hraje v kapele, která touží prorazit, odkopává jednu holku za druhou a momentálně chodí s mladou japonkou Knives (Ellen Wong). Život se mu změní vzhůru nohama, když se seznámí s krásnou Ramonou (Mary Elizabeth Winstead), která se sem přistěhovala z New Yorku, aby utekla před svou minulostí. Scott odkopne Knives a začne chodit s Ramonou. Jak se brzy ukáže, není to zrovna bezpečné. Pokud chce Scott i nadále s Ramonou randit, musí porazit v souboji jejích sedm bývalých partnerů...Tak tohle bylo na mě moc. Film připomínající debilní videohru mi vůbec nepřipadal zábavný. Ba naopak. Nemám rád, když film nemá žádnou logiku. Tady se tvůrci doslova vyřádili a do filmu mohli zahrnout jakkouliv ptákovinu, protože měli tu možnost. Už nikdy více. 30% ()

lajkus

Jeden z top 10 filmů co sem kdy viděl..... a to myslim zcela vážně, neni to jako když zrovna přijdete domu z kina a film se vam líbil a pořád o něm přemýšlíte a říkáte si jak byl super, pak za týden si na něj ani nevzpomenete a když jo uvědomíte si, že zas tak supr nebyl. TOHLE JE BOMBA.... Ne nevyrostl jsem na Street Fighter, ne nečetl jsem comix, ne nekoukal jsem na trailer asi 20krat..... trailer se mi nelíbil a o filmu jsem si myslel, že to bude romantickej hovno šhit...... Ten kdo napsal tehle scénař je nerd a geek, režisér tohodle filmu je britský psychopat, který už pár let nenatočil normální film, ten kdo tohle sestříhal je nonstop na LSD, hlavní hrdina má šarm jako moje ponožky a vypadá jako totální looser .......a stejně z toho vznikl parádní film plný vtipu, akce a odkazů na téměř cokoli. Stydim se ale musel jsem si z warezu stahnout dvd rip abych to mohl vidět ještě jednou ......a pak ještě jednou....... a pak ještě jednou...... ()

Jizi

Znám snad až příliš dobře knižní předlohu se všemi jejími klady i zápory a film pro mě byl poměrně velkým zklamáním. Jak jsem se bavila před cca půl rokem u Kick-asse, tak u Scotta jsem se - obzvlášť v druhé půli - zatraceně nudila. Micheal Cerra v roli Scotta naprosto neodpovídá mojí představě téhle postavy (což je můj čistě osobní problém s tímhle hercem, kterého je prostě v poslední době na můj vkus příliš mnoho v příliš stejném typu rolí), velké plus má naopak Kieran Culkin za výborné ztvárnění Wallece. Přijde mi, že ve snaze o děsně hyper-super-mega odvaz, se jaksi pozapomnělo na to, že příběh je poměrně tupoučký, a to, co funguje v šestidílném komiksu, prostě na plátně nutně zabrat nemusí. Oceňuji vtipné vychytávky á la videohry a občas dobré hlášky, suma sumárum ale spíš 2,5* než čisté 3* ()

SMIRE odpad!

Kopec napadov? Kde??? Humor? Kde??? Nudaaa. S vypatim vsetkych sil som dopozeral film az do konca, aby som mohol dat s kludnym svedomim odpad. ()

Joee odpad!

Něco tak debilně natočenýho jsem fakt už neskutečně dlouhou dobu neviděl. Nevzpomínám si, že bych někdy viděl něco debilnějšího... nedá se na to koukat, nedá se to vydržet. Přes do očí bijící snahu zaujmout COOL efektama a zhovadilým střihem je to NUDA od první vteřiny. ()

Cecilia Ann

Velmi originální film, spousta nápadů, akce. Pro mě má ale film dva základní nedostatky. Za prvé - je toho všeho na jeden film trochu moc. A za druhé - Michael Cera byl ideální ťunťa v Juno, v tomhle snímku to ale chtělo někoho výraznějšího. Jeho roztomilé šmudlínkovství je tu spíš na škodu. ()

miromir

Nevim co si mam o tomto filmu myslet na jednu stranu humorne, origunalne natocene na druhe strane zapletka a pojeti ktere me moc nechytalo nwm asi to budu muset nechat jeste uzrat ()

filiperros

Jsou na světě filmy, které nestojí na příběhu, ani na inteligentních myšlenkách, ani na opravdovosti. Stojí na laciném pozlátku, hloupém výrazu a té nejbanálnější příběhové ose. Přesto dokážou mnohem víc, než by vás ve snu napadlo. Scott Pilgrim nežádá kritiky ani diváky, aby moudře kývali hlavami a tvrdili "ano, tohle je opravdu kvalitní film", ale je mnohem zábavnější a chytřejší než velké množství opravdu seriózních filmů. Je plný klišé, která zesměšňuje, kombinuje film, komiks a videohry pomocí vizuálních efektů, které se tady ovšem nesnaží co nejvíce přiblížit realitě, jak je obvyklé, ale jsou tím čím slutečně jsou. Animací toho, co se na plátně děje. Ovšem ne všechny hlášky měly drive, ne všechny souboje byly cool a protože jde nakonec o lásku, slušela by alespoň na chvíli nějaká překvapivá hlubší myšlenka nebo pointa, kterou by se film nakonec vysmál i těm, kteří potřebují moudře pokyvovat hlavou. ()

Loganberry

Asi jeden z nejoriginálnějších filmů, který jsem v poslední době viděla. Vizuálně napěchované, neskutečně vtipné a svižné. Není důvod ke stížnostem. ()

anillvap

Musím přiznat, že film na mě působil celkem rozpačitým dojmem. Zpočátku jsem měla pocit, že si chce zahrávat se sny. Tuto myšlenku však po několika minutách opustil a začal se držet toho, že je to hra. Spousta nových a neotřelých efektů a dobré herecké výkony, to je určitě velké plus tohoto filmu. I tak jsem se ale jako divák nevyhnula zklamání, protože jsem od filmu čekala trochu něco jiného. Zřejmě je vidět, že nepatřím mezi fandy počítačových her. I tak si ale film zaslouží ocenění čtyřmi hvězdičkami za efekty, na kterých to celé stojí. Bez nich by byl příběh slabý a měl vážné trhliny. Takhle je to zajímavá podívaná. ()

Guthix

Celý film som rozmýšľal nad otázkou či je ten film taký dobrý až je zlý, alebo taký zlý až je dobrý .Na začiatku filmu som si myslel že ho nedopozerám do konca ale vydržal som a oplatilo sa .Tento film otvára nový žáner-Trápna komiksová komédia pre teenegerov ktorá ľahko prevalcuje filmy ako Twilight alebo High School Musical.Herecké obsadenie je veľmi dobré a vlastnosti sa im skvelé hodia .Kieran Culkin vážne vypadal ako gay :).Celkový dojem : 75% ()

nouvelle vague

Nejlepší věc na tomhle filmu byla vizuální stránka věci, ale i ta po nějaké době začala nudit. Příběh o ničem, herci kromě ústřední dvojice taky. Slabá záležitost, která nestojí za druhé shlédnutí. ** ()

sidthekid

Opravdu pořádnej komiksovej film se všemi klady i zápory. Po Kick-Ass sem nečekal, že by šel natočit lepší kousek, ale hned po poslední scéně jsem měl jasno... TO JE PECKA!! Výborná muzika, výbornej teplej kamarád a super pěkná Mary Elizabeth... Prostě film jak má být. ()

bad_azz

Film originální, ale nijak mi neoslovil. Vtipných scén málo, při "battlech" 100% nuda a nic jinýho jsem nezaregistroval. Krom toho konec byl asi každýmu jasnej. Dávam dvě hvězdičky (a to Cera patří k mým oblíbenějším hercům a proti hrám opravdu nic nemám). ()

7benjamin7 odpad!

Za takovej film bych trestal ... co to sakra bylo????? podle hodnoceni ostatnich sem čekal jo... to bude dalši kick ass... ale na tohle se opravdu nedalo dívat :/ je mi lito ... tohle mi přijde na urovni amaterskych videi z youtube ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (viac)