Peter Parker (Andrew Garfield) je outsider, ktorého ako malého chlapca opustili rodičia, a tak ho odvtedy s láskou ako vlastného vychovávajú jeho strýko Ben (Martin Sheen) a teta May (Sally Field). Ako väčšina tínedžerov i Peter by rád vedel, ako sa z neho stal človek, ktorým je dnes, čo k tomu viedlo – a čo to prípadne mohlo zvrátiť. A, taktiež ako väčšina tínedžerov, práve objavuje neopakovateľné čaro prvej lásky, ktorou je jeho krásna spolužiačka Gwen Stacyová (Emma Stone). Lenže... Jedného dňa sa zrazu celá Petrov život obráti hore nohami! V ten deň nájde tajomnú aktovku, a tak sa Peter horúčkovo pustí do jej skúmania v nádeji, že sa mu možno konečne podarí vypátrať, prečo jeho rodičia pred rokmi tak náhle a nevysvetliteľne zmizli! Rešeršovanie ho napokon dovedie priamo do spoločnosti Oscorp, do laboratória Dr. Curta Connorsa (Rhys Ifans), bývalého kolegu jeho otca. Akoby to už i tak nebolo dosť zamotané, keď Petrovmu pavúčiemu alter egu skríži cestu jašteričie Connorsovo alter ego, bude musieť urobiť pár závažných rozhodnutí, týkajúcich sa jeho výnimočných schopností, ktoré bezpochyby dramaticky zmenia jeho život! A tieto rozhodnutia tiež budú znamenať naplnenie osudu, ktorý mu sudičky vybrali – osudu hrdinu! (TV Markíza)

Alqarin

Tááááák naivní.. Ale roztomilý. Webbův Spider-man je dle očekávání především puberťák a jako puberťák se taky chová. Romantika jasně ční nade vše, režisérský původ se holt nezapře, ale přesto má Amazing Spider-man v rukávu i slušnou dávku zmáknuté akce a nadupané finále. Garfield a Stone jsou navíc vážně dvojka k sežrání a fandy komiksu potěší i větší věrnost předloze (ehm, tedy ve většině případů). Když budu chtít dokonalost, opráším DVD s Raimiho nepřekonatelným Spideym 2, ale pro niternější zážitek v budoucnu sáhnu spíše po Webbovi. ()

Hannibal92

Určitě lepší než původní spiderman, ale i tak tu bylo dost nepříjemných věcí (opravdu to s těma jeřábníkama mysleli vážně?). Příběh už je dost ohraný a tak doufám, že tohle bylo naposledy co se někdo pokoušel z něj něco vyždimat, protože teď už to opravdu může byt jen horší. Jinak, ale příjemný večer a návštěva kina super [Cinestar Anděl - 16.7.12] ()

RasputincZ

Zbytečných 137 minut. Zbytečný film, který vznikl jen z jednoho důvodu. Podojit Spidermana ve 3d formátu dokud je to ještě pořád trochu v kurzu. A to nemluvím o tom, že ty dva nebo tři záběry first-person kamerou vypadají daleko lépe v traileru než v reálu...Webb má točit romantické filmy. Romantická linka mezi Garfieldem a Stone je perfektní (ikdyž scénář má také znatelné díry), ale akce je podprůměrná, film postrádá jakékoliv "epické" momenty a hlavní záporák je slabý. Snad další díl nebude režirovat Webb, má na lepší projekty. Popravdě by mě zajímalo v čem se utopil monstrózní rozpočet, že by ve scéně s odvážnými jeřábníky? Reklama na pravé chlapy rozhodně zabrala! Hned jsem s nimi chtěl jít na jedno! ()

Z0oMb3E

Ako dlho človek dokáže kukať dookola na ten istý príbeh, ten istý scenár či tú istú zápletku? Je to ako keď do decáku zo zrušenej dedinskej knižnice dorazí popri 152 bestselleroch z 22 komunistického zjazdu KSČS aj jeden zastrčený komix Supermana. Úvodná fascinácia sa zrazu premení na odriekanie bublinových "konverzačných perál" ako mantier a končí to dokreskovaním penisov a začierňovaním zubov. Presne týmto scenárom sa najskôr riadil aj pán Sieťkaa, ktorého bol podľa mňa dosadený len kvôli tomu aby s filmom ladil. Takže tu máme len sprostý opajc Spajdrmena v20.02 s presladeným Tobym plus už spomínané dokreslené penisy a začiernené zuby. Ešteže sa do názvu dostal ten "Amazing". Všetky Nostradamove hmlisté predpovede niesú ničím pred iným veľkým tuzemským vizionárom. Ako dieťa, ktoré vyrástlo na megahitoch z pásky Peter Nagy zneužíva deti II konečne začínam chápať nadčasovosť tohto jeho diela. !!!EVERYBODY!!! Chytil pavúk múchu a bola to blondýna... ()

pools odpad!

Nechápu smysl tohoto dílka. Točit remake něčeho co má sotva deset roků a nebylo to nijak špatné mi příjde opravdu divné. Natočit ho pro především pro třináctileté slečny mi příjde velmi vypočítavé. Otázka je - co nového to do spidermana přineslo? Odpověď je Bing a Xperii ;-) ()

SaNcHeZ_cz

A tak Spider-man našel svoji síť (infantilní vtípek, který musel být). Webb se s nelehkým úkolem vyrovnal daleko lépe, než jsem se vůbec odvážil očekávat. Dokonce tak dobře, že s trochou práce má potenciál k tomu, rozdupat Raimiho sérii na prach. Tam kde totiž Raimi filmově exceluje, Webb kontruje skvělým převodem komiksového materiálu, víc než padnoucí volbou hlavního hrdiny a vůbec atmosférou úplně jiného Spider-mana. Nesnaží se totiž být lepší, nicméně zábavnější a Spider-manovější. A minimálně za mně se mu toto daří bezezbytku. Těch pár přešlapů jsem v konečném důsledku ochoten tolerovat. Teď už jen čekat na dvojku. Ukázkový příklad toho, že i snahy o ždímání zavedených značek mohou vést k dobrému filmu. [80%] ()

-Ravee-

Hlavní otázka zněla: Může být takhle brzký restart dostatečně odlišný od Raimiho adaptace? Odpověď: Ano, může. A dokáže ji Webb solidně natočit? Odpověď: Nedokáže. Asi každý zažil moment, kdy někdo při vyprávění historky motá páté přes deváté, mluví moc rychle a pointu zabije zakoktáním se. A přesně takhle zabitou historkou je i The Amazing Spider-Man. ()

Korbitch

A je to zase tady. Opět se potvrzuje, že zdejší komunita nadává na Hollywood, ale když přijde "neHollywoodské" pojetí Spider-mana, háží tomu klacky pod nohy. Klasika. Lidi, co si nevidí do huby nesnáším úplně ze všech nejvíc. Příjemný, nenucený, dobře zahraný a můj oblíbenec Paul Bulva v roli záporáka. Neměl jsem s tím sebemenší problém a koukalo se na to velmi, velmi slušně. Jedna hvězdička od přechytralýho Tsunami_X mě vůbec nepřekvapuje. Ikdyž, on to bude nejspíš starej, zapšklej dědek. ()

Paxxx.cz

Nebylo to špatný. Andrew Garfield je sympaťák a Emmě Stone to zde fakt moc slušelo. Sice se tu možná nenašlo tolik povedených scén jako v úvodním spidym nicméně, některé u mě fakt zabodovaly (scéna s mostem). Jestli v něčem podle mě amazing spiderman původní verzi převyšuje tak je to soundtrack. Uvidíme jak si povedou další díly, tenhle je pro mě za slabší čtyři... ()

Lamiczka

Člověk by si řekl, že už ho nemůže na podesáté opakovaném tématu nic bavit. Všichni už dopředu vědí, jak to dopadne, že zlo zůstane potrestáno a pavoučí muž dál bude chránit bezbranné a pomáhat udržovat pořádek ve městě. Jenže - tedy alespoň v mém případě - se opak stal pravdou. Kluk s lišáckým úsměvem, který učaruje nejednomu dívčímu srdci v potemnělém kinosále. Vtipné okamžiky, které opravdu baví publikum, napínavé bojové scény plné pavoučích nití, přemetů a zdánlivě ošklivých pádů. Do toho ještě musí náš super hrdina stihnout se zamilovat do krásné spolužačky, jejíž otec náhodou šéfuje snad všem poldům v New Yorku. Velice vtipně na mě zapůsobila hra s jeřáby, to musíte vidět! Jsem si jistá, že to tak scénáristé původně nezamýšleli, ale unie jeřábníků je prostě boží! Kolem a kolem to bylo pěkné, celé dvě hodiny jsem se příjemně bavila, neměla jsem žádné vyložené hluché místo, kde bych se nudila, jen opravdu v některých scénách to s kýčem moc přehání. A to je má jediná výtka. Parádní, chytlavá hudba, soundtrack se velmi vydařil. Těším se na pokračování! ()

Praxis

Roztomile cvrlikani ustredni dvojice,presne tak jak Marc Webb umi.jinak vcelku zbytecny restart drzici se uvodni predlohy verne jako kliste.Dynamika spider letu vynikne obzvlaste ve 3D jinak je prostor navic vcelku nic moc. Ani zaporak nedosahuje wtf epicnosti Raimiho zaporaku.tenhle proste jen prevrati par aut. 70% ()

Tayen

Tenhle film bych zapasovala za nedělní receptář. Naivní až běda, ale odsýpá to a je zábavný. Žádná rozmáchlost se nekoná, jde spíše o komorní zpracování komiksu, na kterém se šetřilo. Peter Parker je sympatičtější než jeho "dvojče" v Raimiho filmech, Gwen je sice hezká a sexy, ale příliš přechytračelá, je to prototyp té vzorné studentky, která si umí dupnout, což mě štve jen trochu méně než ušlápnutá holka, která se stane královnou plesu. Ale tohle jsou malé věci, podívejme se na větší boty: pokud prominu amerikánskou naivitu a kecy, které jako kdybyste vystřihli z brožury o USA, chybí mi záporák, protože rozpolcený "doc" je výrazný asi, jako když já se vztekám v dlouhé frontě na lístky. A pokud jsem zmiňovala přerod tichošlápky v královnu plesu, tady se stane něco podobného s Peterem Parkerem. Otloukánek se přerodí v hláškovače, se kterým se najednou kamarádíčkuje největší tyran školy a vzdychá po něm super dlouhonohá blondýna s culíkem. WTF? Gwen Stacy je sedmnáctiletá studentka střední školy, která pracuje jako stážistka v super biologické laboratoři a běžně míchá séra převratných látek? Mám ale dojem, že tvůrci věděli, co točí a dělají si ze Spider-Mana trochu srandu. Kdyby se nejednalo o Spider-Mana, řekla bych, že je všechno tak nějak růžovoučké, a pokud nečekáte průlomový zážitek, tak i chutné. Prostě cukrová vata :-) ()

MartinezZ

Snad první film a CSFD projekce, u které/ho nevím, jak popsat to, co jsem si z filmu odnesl... ~~~ Jako první uvedu fakt, že komiksy jsou mi naprosto ukradené (velmi slušně řečeno), kdežto na filmy podle nich se celkem hezky odpočinkově dívá. A jelikož se mi Raimiho Spidermani (1 (**), 2 (**) a 3 (*)) nijak zvlášť nezamlouvali, nijak mi nevadilo, že se Webbův "Spajdy" ubíral jinou, s komiksovou předlouhou ne až tak úplně slučitelnou cestou. Nový Spider-Man je oproti ukončené původní trilogii jiný hodně a v mnohém a přesto vůbec ne špatně. Chybí některé postavy (redaktor) a hlavní postavy se chovají a jmenují jinak (místo Marry-Jane máme Gwen; Peter nepracuje v redakci, je student, ale přesto rád fotí; tetička nešije masku, Peter si ji vyrobí sám; Peter nevrhá sítě ze sebe, ale vyrobí si důmyslný stroječek a tak dále a tak dále). A filmu to vůbec nevadí, naopak to přispívá tomu, jak se film ve výsledku jeví. Je méně komiksově úchylný a praštěný (zelený Goblin na tryskoskejtu, výbuchy, exploze, detonace...) a díky tomu je mnohem... lidštější a reálnější. Zní to jako blbé klišé, ale je to tak. Film má perfektně vybrané herce. Od strýčka Sheena, přes tetičku Field (sakra ta zestárla, až jsem se lekl) a fešnou Gwen (mnohem lepší výběr Spajdyho partnerky než Dunst) až po perfektního Garfielda, který (oproti mě ne moc sympatickému a v předchozích filmech komiksově nezajímavému Maguireovi) zahrál výborně, až mě to udivilo. Andrewa jsem si totiž prvně všiml teprve v Social Network (kde taky zahrál moc dobře). Chemie (to se nedá pojmenovat jinak) mezi Andrewem a Emmou funguje perfektně. Namlouvání mezi trdlem Peterem a Emmou je trapné, v dobrém trapné, přesně tak trapné, jak by to ve skutečnosti v takovéto koktající situaci bylo. Příjemně na mě působil i "Dr. Ještěr", vzniklý v podstatě z donucení díky svému výzkumu, rozohdně se mi líbila tahle postava víc, než skřet na skejtu. Humor se také povedl, možná byl trochu prvoplánovější, ale do děje a filmu hezky zapadal, byť si ho užijete hlavně na začátku. Hudba k filmu byla perfektní a v některých scénách vynikala. Možná na to mělo vliv, že jsem soundtrack slyšel dřív než ve filmu a na film mě tak hudba hodně navnadila. Vizuální stránka výborná. Námitky, že scény vypadají digitálně je trochu mimo, když jde o digitální triky :) Ještěr vypadá dobře, Spider-Man vypadá dobře, akce vypadá moc pěkně, efekty jakbysmet a 1st person pohledy mi dokázaly, že ve filmech tenhle způsob vyprávění hodně chybí. Navíc věřím, že ve 3D (skutečném 3D, ne do hloubky, ale do diváků) musí některé scény a efekty skutečně pěkně vypadat (viděno ve 2D, ale myslím, že ve 3D zklamáni nebudete - minimálně ne tak, jako u hromady ostatních "3D" filmů). ~~~ Shrnuto, z filmu jsem byl ze začátku skutečně nadšen a těšil jsem se, jak se bude jeho zbytek odvíjet ve stejném duchu, pak ale přišel zvrat. Až do zabití strýčka bych byl ochoten jít blízko k 5*. OD tohoto zlomu ale začínal mít film trhliny. Věci se začaly dít prostě proto, aby se posunul děj, místy zbytečně překotně a přestalo se dávat pozor na smysl děje. Zřejmě právě za tohle mohly všechny ty změny scénáře za běhu a celkem zřetelné prostříhávání a dotáčky, které skutečně byly. Film nepřestával být vizuálně hezký, ba naopak, zajímavý konáním postav a dějem ale začal poněkud klesat. Byl jsem svědkem kvalitativní sinusoidy, kdy chvíli bylo všechno na jedničku a hned nato následoval odbytý pád. Neseděl mi policejní kapitán, zbytečně povýšený a navíc mi vzhledem připomínal Dafoea, jakoby to byl nějaký jeho mladší bratr. Peter je od kousnutí i brilantní mechanik, dokáže si sám sestrojit zařízení na vystřelování "pavučin", kteréžto jsou nějaká úžasná (nano?) vlákna. Zřejmě mi taky ve filmu uniklo, kde je vzal. Víme, že je viděl v laboratoři a že si je osahal, ale nepostřehl jsem, že by si je uzmul, navíc v takovém množství, které poté po zbytek filmu rozfrká do svého okolí. Samotná smrt strýčka dost vyšuměla do ztracena. Prostě se stala, tetička si poplakala a... nic. Nikdo nikomu ani sobě nevyčítá, že za to mohl svým způsobem Peter. Udělá se za tím čára a jede se dál. (Tady si dovolím odbočku ke kritice, že se Peter nejprve bezhlavě honí za vrahem strýčka a pak to najednou vzdá. Není to najednou, je mu promluveno do duše s tím, že by měl pomáhat ostatníma ne se honit jen za pomstou. Možná vám to nezní jako důvod změny chování a přesvědčení, ale ta změna není bezdůvodná)). Navíc Peter svoje nově nabyté nadlidské schopnosti až příliš prezentuje na veřejnosti a všechny to nechává klidné a nikoho to nezajímá (zápas s Flashem o míč a akrobatický skok do koše nebo nebo chycení a odhození rugbyového míče na stadionu a poškození branky). Ukázkou hloupé pitomosti některých nápadů pak budiž sjednocení jeřábníků pod americkou vlajkou a vlastenecká výpomoc hrdinovi města. A drobnosti typu logické kiksy, kdy si např. v jednom záběru "malý" profesůrek v pláštíku začnu mutovat a růst, přičemž na mnohem větším profesorovi je plášť jen potrhaný (nemůže se na něm vejít, potrhaný je málo), načež si ho ještěr strhne a v dalším záběru je zase ve stoce jen v lehce potrhaném stejném plášti (kdo mu je šije přesně na ještěrskou míru?) raději nechám bez většího povšimnutí, protože logika v poslední době u velkých drahých filmů dostává obecně dost na prdel. ~~~ Z naprosto perfektního začátku se tak film v mých očích dostal o něco níže. A jelikož Avengerům jsem dal hodně kvalitní 4*, nemůže Spajdy dostat ani 3,5*. Do smrti strýčka hodně silné 4*, zbytek ale dělá z filmu jen hodně kvalitní průměr a ode mě tak dostane zasloužené ***. A je to poměrně škoda, nechybělo málo a po Avengerech bych si užil (UŽIL) další filmovou komiksárnu. Mile rád si ale počkám na pokračování! () (menej) (viac)

ArsenalEagle

Spíďa mě nikdy zrovna nebral, ale tento Amazing je prostě úžasný. Ne jen že má lepší příběh (i když je první část dost ohraná, tak jsem si nikdy nemohl být jistý, co přijde), jsou zde i mnohem lepší herecká obsazení. Andrew Garfield je celkem sympaťák, ale já si stejně mnohem víc potrpím na tu svou Emču Stone. Film mi neskutečně sedl a těším se na pokračování ;) ()

Ellmariachi

Já tohle nedělám, fakt ne. Nesrovnávám běžně starý a nový. Každý má něco do sebe a každý funguje jinak v daný době. Jenže tady musím. Jo jasně. 10 let není málo. To beru. Jenže deset let uběhlo od prvního SM Raimiho. Od třetího už je to jen polovička a proto se prostě novej SM s tím starším musí srovnávat. Teda já to tak udělám. Hlavní hrdina: Je mi jasný, že ASM se musel lišit. Nemohl mít podobného herce jako Raimi. Jenže proč takovej divnej śklebič? Jinak to neumím nazvat. Tobey VS Andrew Garfield 1:0. --- To KIrsten Dunst to má složitější. Ani Emma Stone není marná (myšleno pro oko pánské části publika), ale přeci jen pokud bych si měl vybírat dal bych přednost KD. Ale budu fér 2:1. --- Postava SM. Když sledujete jak slabý chlapec k super schopnostem přišel, nemůžete ASM věřit nic. Vážně by outsider, tedy tak nám ho film podává, jen tak vlezl do zakázaných prostor obří laboratoře? Ty vole.. podle mě ne. To nadrženej Tobye si chtěl prostě udělat fotku svého snu a bylo to. A co ten trénink? Skejt park měl být asi husto, kruto, mrtě, přísně, cool. Ale lepší a nápaditější bylo vtipný zasvinění pokoje. SM VS ASM 3:1 ---HRDINA Ať se na mě nikdo nezlobí, ale kdybych si měl vybrat komu bych svěřil záchranu světa bylo by to jasný. Tobey, já si jdu lehnout, protože ty to prostě sfoukneš. O to strach nemám. Interakce s prostředím v ASM taky moc nefunguje. Jo nápad s jeřábama měl navodit nějaký pocit sžití s obyvateli, ale původního SM město milovalo, fandilo mu, a žilo s ním. Navíc Raimiho SM mě prostě přijde daleko mocnější.4:1. --- Záporák. I zde mi vychází Raimi líp. Já chci záporáka nesnášet a ne ho litovat. 5:1. ASM taky vůbec neprospívá délka.. Dvě hodiny a kousek je fááákt moc. Protože mě to až tak nebavilo, dal jsem to na 3x. Ne. Není to úplně zlý, ale taky to rozhodně není nijak dobrý. 58 procent. ()

Vxxx

Tak tohle fakt ne. Film, který už jsme všichni viděli zpracován tak špatně, jak jsem to ještě neviděla. Ano, pozměnili pár věcí... Padouch nebyl táta nejlepší přítele, nýbrž nejlepší přítel táty. Také se neměnil v zeleného skřeta, ale v nějakého ještěrčího pokémona... Tento film jsou jen dvě hodiny koktání, rozbíjení skla a klišé záběrů. (Poslední záběr, kdy spiderman udělá pózu, za ním měsíc v úplňku, kolem něj holuby a ještě je to zpomalené. Z toho by člověk blil...). Marvely miluju, originálního Spidermana miluju, i na ty další dva díly se dá koukat.. ale tohle pro mě bylo vyloženě špatně! (Ovšem spiderman telefonující, či spiderman hrající hry na svém telefonu, tak jsme ho opravdu ještě neviděli :D ) 2* ()

javak810i

Poslední dobou se nějak roztrhl pytel s remaky. Což o to, vdechnutí nového života několika desítek let starým klasikám nemusí být špatné, ale předělávka necelých 10 let starého Spider-Mana, navíc když se jednalo o povedený film? To bylo opravdu zbytečné. Ale co na plat. Tak tedy The Amazing Spider-Man není zas až tak "amazing", ale spíš průměrný. Snaha o pojetí trochu z jiného úhlu se povedla tak z půlky a nepomohlo tomu ani příhodné jméno nového režiséra :D. Herec v hlavní roli mi moc nesedí, ale aspoň zbytek obsazení celkem ušel. To samé se dá říct i o vizuálním zpracování, které rozhodně nedělá žádnou ostudu svým blockbusterovým vrstevníkům. Celkově se jedná o lehce nadprůměrný, by'ť naprosto zbytečný reboot. Lepší 3* ()

Laxik

V celku nuda a blbost. Moc to nedává smysl, CGI je po čtyřech letech na facku a Peter se chová jako spratek. Ale má to slušnou akci, Andrew a Emma mi jako pár sedí a pár situací je zde vyřešeno docela zajímavě. Ale ten příběh, ten příběh... zase další lineární příběh se záporákem - zvrhlým experimentem a hlavně se zbytečným zapojením výjimečného otce-vědce, který tak nějak určil synův budoucí osud. Proč? Vždyť je to zbytečné a klišé navrch. ()

JJ.Gibson

Nový Spiderman je solidní restart série! Vždy je těžké vzít něco, co bylo už jednou dobře natočené, udělat to znova a vyvarovat se toho, aby to bylo stejné, ikdyž to zas tolik jiné být nemůže. Ale nový Spiderman si v tomto ohledu vede nadpoměry dobře! Nový Peter Parker je sympaťák, ale i tak si myslím, že Tobey Maguire ho dokázal vystihnout o něco lépe! Ale nové pojetí Petera/skejťáka se mi líbilo. Hlavní záporák Lizard, vypadal skvěle a fighty byly působivé a přehledné. Film si ze sebe trochu prvoplánově utahuje, ale pokud sedíte v kině, tak se necháte strhnout s ostatními ;) Především bych chtěl, ale vyzvednout práci scénáristů, kteří si dali práci s představením Petera Parkera a tuto část neodflákli! Sečteno podtrženo - povedený restart Spideyho, jen mi tam chyběly části, ze kterých bych se posadil na "zadek"!!!! A to je škoda! 4 hvězdy hlásím já... ()

nirvanafan

Jednak už jsme tohle všechno jednou viděli, jednak to spiderman má mnohem těžší než před deseti lety. Divák zmlsaný marvelovkami, jako jsem já, ze spidermana prostě nadšený nebude, přestože triky jsou mnohem lepší než tehdy a herecké výkony poměrně kvalitní, bohužel kostra příběhu zůstává stále stejná a nenabízí nám nic převratného. Hlavně by to potřebovalo lepšího záporáka, kterého s jinými marveláckými zlosyny nebudu radši ani srovnávat. ()

Zemřel herec Irrfan Khan

Zemřel herec Irrfan Khan

29.04.2020

Andrew Garfield jako nadějný skladatel

Andrew Garfield jako nadějný skladatel

31.10.2019

Bývalá hvězda Spider-Mana Andrew Garfield se upsal novému režijnímu projektu Lina-Manuela Mirandy Tick, Tick… Boom! pro Netflix. Příběh se odehrává v devadesátých letech minulého století a sleduje… (viac)

Vrátí se Spider-Man zcela pod Sony?

Vrátí se Spider-Man zcela pod Sony?

09.07.2019

Od té doby, co se postava Spider-Mana díky dohodě se Sony vrátila částečně pod Marvel a funguje tak po boku Iron Mana a spol. v rámci MCU, těší se opět obří popularitě. Není to přitom tak dávno, co… (viac)

Režisér Spider-Mana plánuje chytání špiónů

Režisér Spider-Mana plánuje chytání špiónů

02.03.2014

V Sony čerstvě potvrdili, že Marc Webb zůstává v comicsové síti. Režisér Amazing Spider-Mana a Amazing Spider-Mana 2 natočí i třetí díl pavoučí ságy, který půjde do kin 10. června 2016. Čtyřku, jejíž… (viac)