ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiálny text distribútora)

Specs

Hlášky: Brüno: - "Moderuji Funky Time, nejdůležitější pořad o módě ve všech německy mluvících zemích. Kromě Německa." & (Brüno poté, co způsobí poprask na modní přehlídce.) Brüno: - "Podruhé za posledních sto let se lidé spojili proti velkému člověku z Rakouska. A jen proto, že měl odvahu zkusit něco nového." & Brüno: - "Stanu se největší rakouskou hvězdou od dob Hitlera." & Brüno: - "Mým plánem bylo stát se nejvetší gay-filmovou hvězdou po Schwarzeneggerovi." & Brüno: - "Můžu vám dát chlapi radu? Shoďte ty bradky. Protože váš král Usáma vypadá jako nějaký zavšivený kouzelník nebo něco jako Santa Claus bez domova." & (V talk show Today.) Richard Bey: - "Dobře. A jak jsi našel svého syna?" Brüno: - "Vyměnil jsem ho." publikum: - "Vyměnil? Vyměnil za co?" afroamerická žena z publika: - "Za co jsi vyměnil to dítě?" Brüno: - "Za iPod." afroamerická žena z publika: - "Co?!" Brüno: - "Za žádný obyčejný iPod. Limitovaná série. Červený iPod v dobrém stavu." & Brüno: - "Podívejte se na nás čtyři. Vypadáme jako ty holky ze Sexu ve městě." Donny: - "No to teda nevypadáme!" Brüno: - "Která z nich jsi ty, Donny?" Donny: - "Ani jedna. Já jsem Donny." Brüno: - "Tohle je něco, co by řekla Samantha." & (U stanu jednoho z lovců.) Brüno: - "Byl u mě medvěd a sežral mi oblečení. Zhltnul úplně všechno, až na tyhle kondomy." & Elton John: (zpívá) - "Svět je založen na nenávisti a strachu, zastavte válku mezi Severní a Jižní Koreou." Brüno: (zpívá) - "Jste v podstatě Číňané." Chris Martin: (zpívá) - "To je Brüno - holub míru." Snoop Dogg: (rapuje) - "Hele Brüno, kde jsou vlastně ty děvky?" ()

Drnqonovic

Bohužel, slepenec perverzních, homosexuálních a rádoby skutečně natočených scének tentokrát nestačí. Nevím čím to je, ale u Bruna jsem ani jednou nedostal záchvat smíchu (ale ta talkshow k tomu měla blízko). Sacha Baron Cohen znovu bourá hranice taktnosti a vkusu, ukazuje dementnost některých lidí, např. rodiče, kteří by nechali své děti fotit v nacistických uniformách (cože???), nicméně film má plno hluchých míst a někde jsem dost nudil. Nechci Bruna srovnávat s Boratem, ale nedává mi na výběr. ()

Josefin

Brüno pěkný trapas perverznější verze Borata, ale ten byl skvělý. Ale dobře, viďěla jsem to znovu a tentokrát jsem se bavila, tak ty 2* dám. ()

IMPAIRED

Sacha Baron Cohen mě většinou rozsekává, tohle byl námrd. Absolutně jsem třeba nečekal film plnej německýho hardcore techna. Nááářez.. ()

jenik71

78 minut ryzího nesmyslu. Větší kravinu jsem snad ještě neviděl. Bruna vnímám jako ztělesnění tuposti amerického filmového průmyslu. Vůbec poprvé lituji, že jsem se rozhodl hodnocení ODPAD neudílet. ()

tommmy89 odpad!

Tak toto je úplná sračka !! Nechápem, ako niečo také vôbec môže niekto vypustiť von. To už Borat bol lepší, ale pozerať sa na toto. Aha, zasa len môj názor :) 0 z 0 ()

Aberforth

Mega totálne primitívny film, ktorý ma však tak strašne pobavil, že som ho musel pozerať snad sto krát. Homosexuálny Bruno nieje však pre ľudí ktorý nechápu srandu a nemajú štipku fantázie, pretože by ich mohlo poraziť, alebo roztrhnúť od nervov. Odporúčam každému kto má rád komédie. 75% ()

Mythago odpad!

Já mám Sachu Barona Cohena docela rád. Borat i Diktátor jsou podle mně úplně boží komedie, ale tohle je moc. Říct o tomhle "filmu", že je trapný nebo ubohý by byla ještě pochvala. Nechutnosti v Boratovi mi nějak výrazně nevadili (snad až na koule v ksichtu), ale tady....Myslím, že gay porno někde na pornhub by pro mně bylo přínosnější než tato, jak to nazvat, nevím, Věc. ()

Glowski

Herecký chameleon Cohen ví přesně co dělá, a to je také jeho jediné štěstí. Nedovedu si představit nikoho jiného, kdo by si na sebe byl schopný obléci kostým "největší rakouské gay celebrity", nevkusný byl jen na oko a stihl trefně zkritizovat neduhy současné společnosti - sexualizací médií počínaje, homofobií konče. Je pravda, že Brüno se místy opakuje a do jisté míry kopíruje postupy Borata, ale jeho satirický podtext bije do očí úplně stejně. 70 % ()

KR4T4S

Ty nejvtipnější momenty již byly v trailerech (aspoň pro mě). Pár dalších vyvedených vtípků se přesto ve filmu najde a zbytek je tak vyhnán do takové absurdity, že to už ani vtipné není (spíš se člověk diví a kroutí hlavou udiveně s otevřenou pusou, co je dnes ještě možné a co jsou ostatní schopni dokázat). U Borata se budu klidně smát pokaždé. Brüno totiž nepřichází s ničím novým. Lepší než film nakonec byla jeho propagace. Cohen si ale u mě získal velký respekt jako komik. Může být novým Sellersem, pokud už se tak nestalo. Odvahu na to má. Ve výsledku 3,5. ()

Lukoboss

Ono se to tak pomalu ale jistě stupňuje. Začalo to filmem Ali G, kde bylo pár výstřelků, ale nic víc. Divák se u toho každopádně zasmál. Potom přišel Borat, kde už se začala určitá úchylka nebo ujetost objevovat, ale pořád to ještě mělo několik komických prvků a spadalo to do průměru. A teď je tady Brüno, kterej absolutně postrádá děj, vtipnost přechází do trapnosti a začínám mít pocit, že S. B. Cohen se buď zbláznil, anebo je opravdu duševně narušenej. Komedie je to asi taková, že jsem se ani jednou nezasmál. Já vím, že to je všechno natočený s nadsázkou, ale mě tohle nebere ani trochu! P.S.: Vůbec nechápu, že se na konci objevilo tolik světoznámých umělců. Upřímně je lituju, že do toho lezli. ()

Mr.Jackass

Film na 70% tedy 3,5 * místy skutečně vtipné a místy dost nudné, ale scéna v Izraeli a ve studiu se synem O.J. byla výborná...celkem jsem zvědav do čeho se Cohen bude stylizovat nyní...tak mě napadá, že zatím měl vždy krátké vlasy, takže například muž po změně pohlaví co se snaží být rockerka je dost úchylnej námět... ()

widla

Borata jsem neviděla, takže nemůžu srovnávat... Ale pokud byl podobný, tak není o čem diskutovat. Bruno, jako postava, je nechutný a ...nechutný (nic jiného mě prostě nenapadá). Jediné vtipné chvíle byly ty v armádě, kdy se Bruno snažil stát více hetero. Hvězda je za to, jak film krásně demonstruje to, že Američané jsou opravdu hloupý, nechápavý a homofobní národ. V tomhle jediném směru je tenhle paskvil dobrý. ()

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Festival Fresh Film Fest, který proběhne v Praze od 25. do 29. srpna, zahájí předpremiérová projekce filmu Scott Pilgrim proti celému světu v kině Aero. Jde o adaptaci komiksové série Bryana Lee O… (viac)

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (viac)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (viac)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží

17.07.2009

Zhruba před měsícem vás Terry Gilliam touto originální upoutávkou pozval na filmový Festival nad řekou. Terry se do Písku dostaví osobně. Festival začíná 31. 7. a potrvá až do 9. 8. 2009. Na co se… (viac)