Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

topi

Ze začátku mě to moc nebralo a měl jsem chut´ to vypnout, ale v průběhu děje se mě to celkem zalíbilo. Je to béčko jak prase, hrozní herci, trapný dialogy, přehnané vtipkování, některý hrozný počítačový efekty. Ovšem film obsahuje i pár velice dobře zvládnutých gore scén, které se střídají s už míň povedenými digitálními triky, které zas ale nejsou nejhorší. Nejvíc mě pobavila " střílecí " scéna, kdy jedna zombie striptérka si narve do pochvy kulečníkové koule a odstřeluje druhou zombici, haha, to byla fakt prdel. Anebo když peněz chamtivý šéf striptérskýho podniku (Freddy Krueger) dostane specialitu zombie striptérek - tanec na tváři. Fuj!! Není to špatnej film, takovej výplach, kterej ale nenudí. ()

Expendable

Je to naprostá zvrhlotina už od začátku s těma vojákama, říkal jsem si, že to bude pitomost, sice to pitomost byla ale jako Zastav a nepřižeješ 2, jedna absurdita za druhou.Zmbie jako chlpay jsou hloupí,a le zombie striptérky jsou skvělý, výbroně tančí občas sežerou zákazníka a den ode dne jsou shnilejší.Klece se jim plní zombie zákazníkama, ale šéfovi se hrnou prachy.Fakt tenhle film musíte vidět už jen kvůli Jenně Jameson. ()

Isherwood

Jsou tam náznaky citací, zvráceného nadhledu a fandovského zapálení, ale zároveň je to trash se vším všudy. V mnoha ohledech je to bizarnější než kdejaké Jennino porno, ale k tomu pravému „uměleckému“ zážitku chybí režisérovi trochu více zručnosti v timingu scény a celkové gradaci. Ta striptýzová válka zombies je docela fajn, byť Jenně samotné, dle mého, stačilo jenom setřít make-up. Ty nejlepší roky má už přeci jenom asi za sebou, leč by jí některé mladé konkurenty stále mohly co závidět. Hodnocení si říká o cokoliv mezi oběma póly stupnice, ale zlatá střední cesta by v tomto případě byla nefér, protože byť by se podobných kousků našlo v archivech dvacet-třicet let nazpět hafo, dneska už je k natočení něčeho podobného potřeba pořádný kus sebevědomí. Za 4*, ať nežeru, s dodatkem, že Robert Englund vypadá jak Bill Murray, fakt! :) ()

Frajer42

Robert Englund totálně skvělý, v mých očích snad pokořil i sebe samého ve všech nočních můrách dohromady. Celkově je to více než slušná komedie s mnoha moc vtipnými okamžiky v sobě. Anti - zombie komandem počínaje, vězněním zombie ve sklepě pokračuje a zombie duelem, kde po sobě dvě zombice střílí kulečníkové koule orgány, které byste jistě na mužském těle nenašli končeje. Jsem si jistý, že tedy s naprosto čistým svědomím 3* dát zvládnu. Docela milé překvapení. Čekal jsem nějakou sračku. ()

swamp

Kdybych měl Zombie strippers hodnotit jako normální film, propadl by se do bažin stupidnosti - kdybych ho měl hodnotit mezi jeho béčkovými bratříčky (a hlavně sestřičkami), dosáhl by vrcholu. Proto jsem se rozhodl pro kompromis s tím, že pokud máte koule na správném místě (hlavně pokud je alespoň máte:), nemáte problém s nahotou či cákanci krve a hnisu a rádi se pobavíte u absolutní (ale k dokonalosti sesmolené) hlouposti, můžu vám tyto kočičky jen doporučit. ;) ()

• Film byl natočen za pouhých 18 dní. (facojurka)
  • Vyhazovač v klubu je přítel protagonistky Jenny Jameson Tito Ortiz, legenda zápasů v kleci. (facojurka)
  • První nakažený voják se jmenoval Byrdflought, což bylo myšleno jako slovní hříčka na epidemii ptačí chřipky, v anglickém jazyce bird flu. (facojurka)