V pasti - Katka

(TV film)
  • angličtina Trapped

Pět let jsme sledovali tragický příběh dívky, která propadla pocitu, že radost, štěstí a životní naplnění je možno si aplikovat injekční stříkačkou. (oficiálny text distribútora)

zbynacz

"Já věřím tomu, že když my budem opravdu chtít, že se z toho dostanem. Tak já bych chtěla hodně chtít... Ale že prostě teď si s tím tak hrajem, rozumíš, tak ještě...". Tohle by se mělo pouštět na druhém stupni základní školy... Honba za euforickou radostí ze života za pomoci pomalu vyčkávajícího štědrého parazita, který si vybere svou daň - časem, a pak už se jen těžko utíká... Tvrdé drogy... "Vono se to stane láďo, neboj se, budem abstinovat..." ()

bari68

Ďalší časoberný dokument o životných stroskotancoch,ďalšia rovnaká šablóna,a ďalšie dielo,ktoré stojí za pozornosť....Dokument chytí,ale v mojom prípade osud hlavnej predstaviteľky mi srdce neobmäkčí,pretože takýchto nýmandov škoda nie je....Samozrejme,ale pozriem a veľmi sa teším na Katka-,,celovečerák,,. ()

Wencek

Těžký život jedné pražské smažky. Vývoj Katky během několika let, kdy se mění jak sama Katka tak i lidé kolem ní. Kdy žije s dalším drogově závislým chlapem, kdy se rozchází, kdy se léčí a kdy se potkává s novými feťáky až po konec dokumentu kdy si na drogy začne vydělávat prostitucí. Silný zážitek a dalo by se to použít i jako instruktážní video. ()

F.man

Silné... Třešťíková vždy měla cit si vybírat zajímavé lidi s dechberoucím životním příběhem a jedním z nich je i Katka - feťačka, která se každou její návštěvou propadádo větších a větších sraček. Možná vás chvíli budou iritovat prázdné kecy ústřední dvojice, ale to tak nějak k tématu patří. Spíše však budete docela zírat co drogy všechno dokážou (změna Katky po šlehu je neuvěřitelná). Třeštíková má navíc i praxy pro prostředí v kterém točí, tudíž například kontrast při svíčkách k jinak značně surovému matériálu taky pěkně pracuje s divákem. Za čtyři. No a místo těch prázdných keců, kterýma jsou dětska krmena ve škole o tom jak jsou drogy nebezpečné a vyvolávající spíše chuť to zkusit, bych zavedl tohle, nebo rovnou celovečerák Katku... Jako jasně, ale já se musím dostat na Katčinou úroveň a pak se můžeme od toho dna odrazit spolu. ()

Specs

Hlášky: Láďa: - "To je vono, vona si právě neuvědomuje to, že o kolik já jsem starší než vona, a to je vono - já kdybych byl starej jako vona, tak bych jel, furt bych smažil. Tak co, co mám ztratit, dyť jí je jednadvacet. Ale já už prostě nemůžu." & Láďa: - "My jsme spolu rok a půl, no a v průměru jsme s Káťou utratili za heroin, já nevím, 1 300 000,- a to jsem schválně ještě snižoval." ()