Teória veľkého tresku

• Česko Teorie velkého třesku (viac)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Tvorcovia:

Chuck Lorre, Bill Prady

Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Melissa Rauch, Mayim Bialik, Kevin Sussman, Carol Ann Susi, John Ross Bowie, Aarti Mann (viac)

Dva fyzici Leonard a Sheldon rozumí úplně všemu, od nepřekonatelné gravitace černých děr po spletitou strukturu atomů. Jenže když vezmete ty atomy a zformujete z nich ženu, jsou oba vědátoři v koncích. Když se do sousedního bytu přistěhuje Penny, žena se všemi atomy na těch pravých místech, začne se soukromý vesmír pánů Leonarda a Sheldona rozpínat do netušených rozměrů. (oficiálny text distribútora)

illilay

zo zaciatku som bola trosku skepticka, no ked som sa serialu prizrela blizsie, je to uzasna vec :-) Jim Parsons je nema najmensiu chybu a ako Sheldon je proste nenahraditelny.... aj ked sem tam sa objavi vtip, ktory je na mna prilis sprosty, vacsinou sa bavim :-D odporucam vsak povodne znenie, aj ked sa tvorcovia ceskej aj slovenskej verzie urcite velmi snazili, povedala by som, ze BBT je zalozena na jazyku, a teda povodna verzia je stokrat lepsia (aj ked urcite tazka na porozumenie pri vsetkych tych fyzikalno-chemicko-matematickym veciam okolo... ()

Border

Bezproblémovej oddychovej seroš.Někdy je humoru víc někdy mín,ale to už tak bývá u tohohle typu seriálů.Ještě bych chtěl všechny upozornit,že hodnotím ten seriál v původním znění s titulky a ne tu sračku co vytvořili na primě to je úplně jinej seriál tomu bych dal vodpad.Dabovat dextra a big bang theory hraničí s kompulzivně-obscedantní poruchou. ()

hansek990

Svůj účel to splní. Pobaví, potěší, ale to je asi tak všechno. Žádný zázrak se zde opravdu nekoná. Sheldon je sice vynikající ale ze všech herců jediný, kdo je zde vtipný, a to opravdu nestačí. V porovnání např s Přáteli je to o mnohem horší. ()

John Marshall

další skvělý seriál ú kteréého se někdy smíchy válím po zemi a když ne po zemi tak mám křeče v obličeji od smíchu. vím že to nemusí sednout každému ale dát odpad u TBBT je asi to samé jako dát odpad u Simpsonů. ()

s.u.g.e.r.

Skvělý seriál, který stvořil Sheldona :-) (uzasny Jim Parsons). První tři serie neskutečný výtlem. V podstatě v každém dílu je něco, co Vás položí. Potom, co se začnou objevovat nové postavy, to postupně začíná trochu ztrácet. 4 a 5. serie tak na 80% - ...Leonadr, Raj i Howard už nejsou tak výrazní a táhne to jen duo Sheldon-Penny. Rozhodně to ale není takový sešup jako u HIMYMU. ps: otřesný český dabing ()

Cekonek

Já hlupák...Když běžel seriál poprvé, tak jsem jej úspěšně ignoroval. Nic nenasvědčovalo tomu, abych svoji rozmazlovanou hlavičku, která seriály krom pár výjimek s pohrdavým úsměvem přehlíží, přinutil shlédnout byť jen jednu epizodu. Pod nátlakem a ze strachu z mého sexuálního zneužití ze strany mé přítelkyně jsem obětoval těch cca 25 minut z mého nudného života. Výsledek? Jde vidět na hodnocení, hltal jsem jeden díl za druhým. Protože mám rád filmy a seriály pěkně nadabované, tak po xtém shlédnutí musím říci, že dabéři byli zvoleni naprosto perfektně, což můj dojem ze seriálu jen umocnilo. Sheldon v podání Jima Parsonsa je dokonalý!! V tomto seriálu hledejte čirou zábavu. Jo a co přítelkyně? Na tu čas nemám mám teorii :-) P.S. taky se máte ten pocit, že Penny byla v prvních dvou sériích tak nějak hezčí??? ()

mr.sonny

všichni jsou geniální a všichni jsou nesnesitelní....až na tu blbou blondýnu, která je nesnesitelná a blbá...velmi "veselé"....a nikdo z těchto "nerdů" nemá nadváhu...velmi opravdové a vtipné...jo a málem bych zapoměl, všichni mají super krásné přítelkyně.... ()

Lea.h

Někomu se tento seriál nelíbí a nikdy líbit nebude. Ale já jsem po shlédnutí několika dílů naprosto propadla a seriál zbožňuji. Ano, jsou tu sice některé díly, které se moc nepovedly, ale těch lepších je taky mnoho. Jen si u toho člověk občas připadá jako naprostý blbec, když pět minut čučí na obrazovku a absolutně neví, o čem to Sheldon zase mluví :) ()

Lucie505

Čtyři vysokoškolští kamarádi se perou nejen s vědeckými problémy. Svými způsoby a zájmy nezapadají mezi vrstevníky. Hraní videoher, vyprávění o komiksech, zdařilých i nezdařilých fyzikálních pokusech, či vyvrácení teorie relativity ohromí málokterou dívku. Sitcom s vynikajícím humorem! Nemusíte být vysokoškolák, abyste většinu vtipů pochopili. Nicméně pokud se pohybujete v oboru, pousmějete se i tam, kde jiní ne. ()

kritička

Viděla jsem asi tak 4,5 dílu během 2,5 hodinové cesty do Brna a zpět. No po pravdě... pokud bych byla slepá, hluchá a úplně blbá, tak by se mi to asi mohlo líbit. Takhle jsem nucena konstatovat, že je to vlastně paskvil. Patrně budu působit jako úplný amatér, ale co na tom proboha vidíte? Co vám na tom připadá vtipného? Hlavní hrdinové nejsou sympatičtí, teorie o ničem, dlouhé kecy plné nesmyslných vtipů (které jsem nebyla schopna za boha pochopit) atd. No rozpatlávat to nebudu, prostě mě to nesebralo tak, jako 19 875 fanoušků tohoto seriálu. Je mi fakt líto. ()

Andy_Larkin

Ta všeobecná mánie, která se kolem tohoto seriálu strhla mě nějak minula...Viděl jsem pár dílů a za každý jsem se zasmál asi tak dvakrát a někdy ani to ne. Ze všech postav tam pro mě stojí za řeč jen Sheldon, ale také z něho výbuchy smíchu nemám...Prostě mi nesedí americký jednoduchý humor, preferuji britské sitcomy. ()

sugar80

Dnes už legendární seriál o partě inteligentů a jejich boji s reálným světem. Díly jsou zábavné, Jim Parsons si roli meganerda Sheldona doslova užívá a ostatní mu krásně přihrávají. Čekal jsem, jestli úroveň postupem času neklesne jako u řady jiných seriálů, ale zatím ani ťuk. ______ PLUSY: Humor, ulítlá čtyřka fyziků ______ MÍNUSY: Občas se situace opakují ()

Muad

Ultimátní zábava pro mírně inteligenčně pokročilé. Seriál, který je pro každého alespoň polonerda srdcová záležitost. Odkazy na spoustu věcí jež miluji ať už seriály, filmy, počítačové hry, stolních hry, karetních hry, fyzika, astronomie a vůbec všeho možného vytváří ojedinělý mix u kterého se nejde nebavit. Vynikající herci, jejichž talent pro situační humor je obdivuhodný. I po pěti sériích to má pořád tu stejnou šťávu a pořád to stejně dobře baví. Lucky Louie a BBT jsou mé nejoblíbenější novodobé sitkomy. PS: Dabing nebrat, 50% humoru je pryč ()

sako44

Geniální? TO SI PIŠTĚ, ŽE ANO. Seriál jsem zaregistroval, když mě na něj navedl kamarád, který to sledoval už od začátku, tak jsem si řekl, zkusím to taky. Když jsem začal, už byl konec 2. série. Stáhnul jsem si první 2. řady. Co se stalo pak? Dvě probděné noci :D, neskutečný zával smíchu, prostě paráda. Předčilo to všechna moje očekávání. SHELDON COOPER!!!! Stejně se z tebe ten kiborg opravdu jednou stane :D ()

Aldoran odpad!

Tenhle seriál může připadat geniální jenom bez prominutí blbcům už jen postavy pořád dokola ty stejné "vtipy" Rajesh: jakmile na něj promluví nějaké děvče neodpoví otočí se směrem pryč a to je celá podstata "vtipu", Penny: někdo jí řekne fyzikální rovnici ona jí nechápe udělá nějaký úsměvný obličej a to je další "vtip",Leonard: baví se s někým popisuje co se mu stalo a nestalo mne si ruce ...málo kdo by to čekal ,ale tohle byl "vtip". No prostě myslím si že tenhle seriál je jeden z nejpřeceňovanějších seriálů současnosti. ()

HBO Max se mění

02.01.2019

Teorie velkého třesku končí

Teorie velkého třesku končí

23.08.2018

Přestože stanice CBS nedávno naznačovala, že jedná o dalších sériích populárního sitcomu Teorie velkého třesku, nyní se situace změnila. Seriál totiž skončí po aktuální dvanácté sérii. Oznámil to… (viac)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů