Teória veľkého tresku

• Česko Teorie velkého třesku (viac)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Tvorcovia:

Chuck Lorre, Bill Prady

Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Melissa Rauch, Mayim Bialik, Kevin Sussman, Carol Ann Susi, John Ross Bowie, Aarti Mann (viac)

Dva fyzici Leonard a Sheldon rozumí úplně všemu, od nepřekonatelné gravitace černých děr po spletitou strukturu atomů. Jenže když vezmete ty atomy a zformujete z nich ženu, jsou oba vědátoři v koncích. Když se do sousedního bytu přistěhuje Penny, žena se všemi atomy na těch pravých místech, začne se soukromý vesmír pánů Leonarda a Sheldona rozpínat do netušených rozměrů. (oficiálny text distribútora)

Vsoft

Určite môj najobľúbenejší seriál... Tvorcom ďakujem za skvelých 5 sérií zábavy a dúfam že im nápady len tak ľahko nedôjdu :) Teším sa na nové časti a hlavne na Sheldona, ktorého hlášky a správanie nemajú obdoby... ()

Kate Proud

Není tech sitcomů už přes příliš? Vtipy v tomhle seriálu jsou často trapné, a jediné, co vás nutí se usmát jsou výkřiky ostatních diváků v pozadí....Bohužel je mi to značně nesympatický. ()

JaninaM

Sheldon: Když se tak dívám do vašich čerstvých, mladých tváří, vzpomínám si, když jsem se sám jako čerstvý absolvent rozhodnul pro akademickou dráhu. Mně bylo samozřejmě tou dobou čtrnáct. A už jsem dosáhl větších úspěchů, než většina z vás kdy dosáhne, a to navzdory tomu, že jsem musel v devět do postele. Možná je mezi vámi jeden nebo dva, kteří mají šanci uspět na poli teoretické fyziky. I když je mnohem pravděpodobnější, že strávíte svou vědeckou kariéru učením páťáků toho, jak vyrobit model sopky z papíru a sody. Když to zkrátím, pokud vám bude někdo tvrdit, že byste mohli být někdy významným přínosem pro fyziku, tak si z vás ošklivě vystřelil. Opravdu ošklivě. Nějaké otázky? Samozřejmě, že ne. Je mi do pláče, když vidím budoucnost vědy. ()

eklokan

Od prvních dvou výborných sérií, třetí a čtvrtý slabší a pátý zase narůstající sérii sem se u toho hodně bavil. nejlepší výkon jednoznačně Jim Parsons jakožto Sheldon Cooper, když jsme se ve škole v psychologii učili o Aspergerově syndromu, tak se mi pořád vybavoval Sheldon už jenom kvůli jeho potřebě mít ve všem systém a vše mít pečlivě naplánovaný, kvůli jeho přehnané higieně a taky jeho nadprůměrné inteligenci. Trochu mi to zkazil přidání Amy Farah Fowler do dějů ale postupně jsem si na ní zvykl a dokáže mě taky pobavit. Jinak neustálé románky mezi Penny a Leonardem, u toho fňukající Rajesh, který si němůže nikoho najít a samozřejmě Howard, který se od prvních dvou sérií pořád více mění, z toho dělají můj jednoznačně nejoblíbenější sitcom. ()

RISOvonVODKA

Stovky vydarených gagov, ktoré mi zaistili kŕče v bruchu(či už sa mi to páčilo alebo nie) vypracovali tento sitcom na jeden z najzábavnejších v súčastnosti. Musím povedať, že som sa tohto žánru vždy stránil. Hlavne kvôli prízemným vtipom, ktoré útočili na moje, už aj tak dosť zúbožené, mozgové bunky. To však nie je tento prípad a BBT to otáča skrz naskrz a svoj humor stavia na vysokej inteligencii hlavných postáv. Pre mňa,každý štvrtok, príjemná dvadsať-minútovka na zlepšenie nálady. ()

saidlik

Bohužel, ačkoliv jsem velký fanoušek TBBT, musím objektivně hodnotíce uznat, že seriál není dokonalý. Plochý příběh, nulový posun herců i jejich občasné přehrávání jsou značné mínusy. Koho to však zajímá, když postavy svými hláškami zachraňují každou situaci. V tom vyniká zvláště postava Sheldona Coopera, bez níž by Big Bang Theory nejspíše skončila v šedivém průměru. PS.: Doporučuji shlédnout nultý (pilotní) díl série ()

UnCool

Nikdy nebylo natočeno nic lepšího! Inteligentní humor, který má grády. Třeba nebude vědět, jestli má pro výpočet plochy nad tečnou integrovat nebo derivovat! Ale i tak bys ho měl rád. Já tedy ne! :D nejtrefnější komentář má molotov ()

Jezinho95

Momentálně nejlepší seriál nejen v Americe, ale také i na Světě... Každý díl je napěchovaný humorem a některé hlášky jsou nezapomenutelné. Jim Parsons (alias Sheldon Cooper) hraje svoji životní roli a ostatní postavy se mu snaží konkurovat. Myslím si že seriál se každým dílem zlepšuje a poslední série zatím nejlepší. ()

tomik1976

Tento sitcom se stal po krátkém úvodu mým nr.1!!Sheldon a jeho peprné hlášky,jeho rádoby trochu lesbická Amy,skvěle trhlá Penny,dále uctivý Leonard,málomluvný Rajesh,hlavně v přítomnosti žen a také Howard se svou nastávající vytvářejí na tváři spokojenost,záchvaty smíchu,dobrou náladu,prostě vše,co má dobrý sitcom mít.Nejlepší sitcom posledních let,možná nejlepší komediální seriál vůbec. ()

Pyrus

Jakmile jsem shlédl jeden díl z tohoto dnes už legendárního seriálu, okamžitě jsem si jej oblíbil. Skoro se až nedá věřit, jak scénáristé dokážou z tak jednoduché zápletky vytvořit každý díl ještě úžasnější se spoustou hlášek, než předcházející. Po simpsonech jsem si říkal, že už nikdo nedokáže vytvořit seriál, na který se dá dívat znovu a znovu, Big Band Theory mě však vyvedl z omylu :). ()

pav.jumbo

ach jo, čím dál tím horší a horší. nejlepší jsou první dvě serie a pak už koukat jen z povinnosti a občas se usmát ( pousmát). ale to není výtka, protože to čeká každý dobrý seriál, že neudrží latku, když ji nastavil tak vysoko hned na začátku jako tenhle "matfyzácký" skvost :) ()

jaminka

The Big Bang Theory se dá nazvat podle mě jen nejlepším serílem současnosti. Nejlepší k party je určitě Sheldon se svými nápady, teorriemi, zvyklostmi a frázemi! :D Moc fandím Leonardovi a Penny, protože jsou pro sebe jako stvoření. Taky jdme vážně moc zvědavá co se nakonec vyklube ze vztahu Sheldona a Amy :D :D ()

stepte

Pět hvězdiček a to kvůli tomu, že jsem se nikdy více nezasmála u seriálu, tak jako u TBBT. Sheldon je prostě perfektní a vždycky mě dostane s jeho ťukáním na Penny, Bazingou, smíchem a hraním na bonga. Všechny hlavní postavy dávají seriálu to, co ho dělá tak úžasným. ()

MAX33

Naprosto úžasný seriál, vtipný, originální. Sheldon je opravdu perla, vypadá to, že gayové jsou opravdu výteční herci, jeho nechuť k ženám je i reálná proto to působí i když to hraje reálně. Rajesh je však můj oblíbenec, jeho hlášky jako, při hraní lodí nakreslil loď, která má díru uprostřed a na dotaz Howarda, která loď má díru uprostřed odpoví Romulanská:) Nutno vidět, doufám, že i další díly a série se ponesou ve stejném duchu. ()

YvLeZa

Skvělé vtipy výborní herci, ale někdy se Sheldon chová až příliš "jinak", ale i tak se mi seriál moc líbí a proto si nenechám ujít jediný díl. Proto dávám pět hvězd. ()

Andy.du

Ten, kdo vymyslel Sheldona, musel být naprosto stejný blázen jako tato postava. Výborné hlášky, super dialogy i ty hadry co nosili na sobě byly skvělý! Po shlédnutí všech sériích, které byly vysílány jsem občas použila nějakou hlášku z Big Bang Theory, ale na Sheldonovo ťukání na dveře, nemá snad nic. Po první sérii se mi vryla úvodní melodie do paměti a už jsem si ji zpívala při řízení, ve sprše i na in-linech. ()

HBO Max se mění

02.01.2019

Teorie velkého třesku končí

Teorie velkého třesku končí

23.08.2018

Přestože stanice CBS nedávno naznačovala, že jedná o dalších sériích populárního sitcomu Teorie velkého třesku, nyní se situace změnila. Seriál totiž skončí po aktuální dvanácté sérii. Oznámil to… (viac)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů