Teória veľkého tresku

• Česko Teorie velkého třesku (viac)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Tvorcovia:

Chuck Lorre, Bill Prady

Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Melissa Rauch, Mayim Bialik, Kevin Sussman, Carol Ann Susi, John Ross Bowie, Aarti Mann (viac)

Dva fyzici Leonard a Sheldon rozumí úplně všemu, od nepřekonatelné gravitace černých děr po spletitou strukturu atomů. Jenže když vezmete ty atomy a zformujete z nich ženu, jsou oba vědátoři v koncích. Když se do sousedního bytu přistěhuje Penny, žena se všemi atomy na těch pravých místech, začne se soukromý vesmír pánů Leonarda a Sheldona rozpínat do netušených rozměrů. (oficiálny text distribútora)

tomka18

Kvalitní zábava s herci posazenými do svých rolí přesně, jak má být, podané na zlatém podnose? Co víc si přát. Teorie velkého třesku je sice trošku zvláštní a ne každý ji a její vtipy pochopí. Samozřejmě Sheldon je pro mne nejoblíbenější postava ze seriálu. Teorie je prostě jiná než ostatní a mne královsky (vždy) pobaví. ()

lavahorsecz

Jednoznačně moje TOP ONE! To je tak geniální seriál, herci jsou vybrání naprosto skvěle, nejsou vůbec okoukaní a jejich herecké výkony jsou famózní. Jim Parsons hraje Sheldona naprosto skvěle, vždycky mě to pobaví. Nemluvím o Rasheshovi, jeho akcent mě vždycky dostává. Celá ta parta je úžasná, seriál je vlastně o ničem a zároveň je to velké boom v jednom! Doporučuji především v originálním znění. 5* ()

orionn

Docela pohodový seriál. Nie je to nič extra, ale pobaví. Aktualizácia 21.3.2013: Po zhliadnutí všetkých doteraz odvysielaných častí musím zdvihnúť na jasných 5 hviezd. Tento seriál ma postupom času absolútne dostal. Smejem sa na tom jak blázen. Jim Parsons je týpek, akého som v sitcomoch ešte nevidel. Proste bomba, baví ma to a hotovo. ()

wlad81

zo začiatku som bol nadšený.. postupom času to ale prešlo, niekedy to ani nie je vtipné (ešte horšie hodnotenie by to malo nebyť geniálneho Parsonsa, ktorý sám pridáva tomuto seriálu dve hviezdy) a keď sa na to pozriem v repríze, vôbec nechápem svoje prvotné nadšenie. A ten umrnčaný Leonard je neskutočne protivný. update: pomaly to prechádza do odpadu. umelý rehot každých 5 sekúnd aj po bežnej vete a všetko sa točí len okolo vzťahov, ktoré by v skutočnosti hádam ani neexistovali. Ukončite tomu to trápenie a už nenatáčajte. ()

sysd

Mám za sebou,za tím 5 řad,a pár dílů 6.řady. Tento seriál,mě baví každým dílem,(i přes malinko slabší 4.řadu)protože ze sebe postavy chrlí,jednu hlášku za druhou,v čele se Sheldonem.Propojení jednoduchého,místy urážlivého humoru s vědeckými výrazy,je naprosto geniální.Celý seriál táhne sebestředný,asociální Sheldon Cooper(jehož,neuvěřitelně hraje Jim Parsons) který se vždy snaží prosadit své,a je krásně srážen hláškami od Penny,díky níž je seriál dobře vyvážen.(vědci vs normální člověk)Dále skvěle baví Leonard,ktarý se nustále snaží sbalit Penny,a s ženami nemluvící Rajesh.Místy mě trochu irituje postava Howarda a jeho matky,kolikrát je to,až přehnané klišé.Od 4.řady je seriál oživen postavou Amy,což je Sheldon v ženském provedení,a do seriálu skvěle zapadla.Pro mě nejslabším článkem je Bernardett,občas také vytasí pár dobrých hlášek,ale vůči ostatním je to málo.Zábavný sitcom,který mě vždy zvedne náladu! ()

eyeskiller

Hodnotenie pod 5* by podľa mňa bolo ruhanie sa jednému z najlepších seriálov aké kedy natočené boli. Skvele zvládnuté postavy, veľmi inteligentný humor. Pekné spracovanie a celkovo zaujímavé zápletky. Samozrejme, je predvídateľné čo sa stane, veď ako by aj nemohlo? Toľko seriálov, čo je natočených, občas sa veci opakovať proste musia. Ale celkovo TBBT odporúčam každému, bez ohľadu na vek, pohlavie a takisto vkus. Porovnávanie s How I Met Your Mother mi príde scestné a absolútne neprofesionálne. ()

Plechovka95

Tento seriál mě nikterak nezaujal...hraje si na rádoby inteligentní a vtipný a jak tak koukám podle hodnocení,mnoho lidí jim to žere, Za to jak krásně umí tvůrci zakamuflovat ubohost jako toto dávám *. Jinak herci mi nejsou vůbec sympatičtí a jen málokdy jsem objevila nějakou dobrou hlášku. ()

Fixas

Naprosto geniální nápad, kdy se autoři zaměřili na rozsáhlou populaci teenagerů, kterým se říká nerdi. Právě tuhle skupinu musel ohromit seriál už při prvním díle. Mě jako částečného samozřejmě oslovil taky. Kdo by si to pomyslel že z předlohy ve které jsou 4 super-vědci (3 a jeden inženýr)a jejich blonďatá sousedka z Nebrasky, která touží býti slavnou hereckou hvězdou, vznikne taková bomba. Zatím každá série, kterou jsem zhlédnul v originálním znění mě uchvátila. Skvělý Jim Parsons v hl. roli alias Sheldon Cooper si získal můj naprostý obdiv. Samozřejmě každá hlavní postava je skvělá, ale všichni za Jimem trochu zaostávají. Proto také získal tolik ocenění za tuhle roli. Jeden z mála seriálů, které budu chtít určitě vidět až do samého konce a budu doufat, že se konec bude neustále oddalovat :) Plný počet!! :) ()

ES13

Ten seriál sem nikdy nepochopila. Nikdy sem nevěděla přesně o co v něm de a nakonec v něm nejde asi o nic. Parta přechytralejch kluků v čele se sexy blondýnkou. No to je kombinace. Do toho přidejte pár okolních postav, pár vtipů, děj a máte dneska tak populární seriál TBBT! Ale seriál je to libovej a přesně ten tip, že můžu vidět za den deset dílů a furt se budu moct dívat dál. Klasika ()

bee.el

První až 4. série u mě za 150 %. Jenže pak se z báječného seriálu o čtyřech přitroublých fyzikálních mimoních stal tak nějak poromantičtělý připitomělý sitcom, ani si nejsem jistá, kolikátá série teď běží, ale já už dál sledovat nemám sílu. Škoda. ()

Kazadum

Nejoblíbenější postava? Nadržený raketový inženýr jmééénem Howard Wolowitz. 1.Série-90%, 2.Série-80%, 3.Série-80%, 4.Série-85%, 5.Série-75%, 6.Série-zatím 60%. Celkové 80%. 5* ()

marcelita

Každý to srovnává s HIMYM,le proč?? To je úplně něco jiného.A kdo nemiluje scheldona,ten ho nenávidí.Můžu se na to dívat pořád dokola a nemůžu se jeho vtipům nabažit.Samozdřejmě ,že ten i seriál celý vede,ale nemůžu vynechat ani howarda wolowitze,který mě s jeho třema procenty tuku :-) ()

HBO Max se mění

02.01.2019

Teorie velkého třesku končí

Teorie velkého třesku končí

23.08.2018

Přestože stanice CBS nedávno naznačovala, že jedná o dalších sériích populárního sitcomu Teorie velkého třesku, nyní se situace změnila. Seriál totiž skončí po aktuální dvanácté sérii. Oznámil to… (viac)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů