Teória veľkého tresku

• Česko Teorie velkého třesku (viac)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Tvorcovia:

Chuck Lorre, Bill Prady

Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Melissa Rauch, Mayim Bialik, Kevin Sussman, Carol Ann Susi, John Ross Bowie, Aarti Mann (viac)

Dva fyzici Leonard a Sheldon rozumí úplně všemu, od nepřekonatelné gravitace černých děr po spletitou strukturu atomů. Jenže když vezmete ty atomy a zformujete z nich ženu, jsou oba vědátoři v koncích. Když se do sousedního bytu přistěhuje Penny, žena se všemi atomy na těch pravých místech, začne se soukromý vesmír pánů Leonarda a Sheldona rozpínat do netušených rozměrů. (oficiálny text distribútora)

Jiri9

Tak od začátku stojí seriál za to. Ovšem čím vyšší řada tím lepší. Tvůrci neustále přikládají do ohně. Je to vtipné, neotřelé a zábavné. ()

NellieLovett

Výborný seriál, vtipné dialogy, Rajeshuv přízvuk, baví mě i styl oblékání, každého z nich. Pozdější série, kde si Penny udělá nejlepší kámošky z Bernadette a Amy jsou ještě lepší. A když už Sheldon konečně prohlásil, že možná někdy v budoucnu bude mít fyzický kontakt s Amy, nemůžu se pokaždé dočkat nového dílu :-) Vážně seriál u kterého se nahlas zasměju. ()

Ragnar

Už to nějaký ten pátek běží. A ikdyž je věda poměrně rozsáhlou disciplínou, nemůže neustále poskytovat fundované alternativy k běžnému životu. Býval to perfektní seriál. Teď je spíš dobrý. Pořád mě rozesměje, ale pokud prošvihnu pět, deset nebo patnáct dílů, tak mi to žíly nerve. Protože to stojí prakticky na stejném principu jako RD, tedy ukázat soužití lidí s naprosto odlišnými hodnotami a, vzato kolem a kolem, realitami, a protože u Trpaslíka alespoň věděli, že v nejlepším je třeba přestat, raději si pouštím tohoto prastarého veterána než abych znovu hleděl na TBBT. Takže za mě *** pro seriál a jednu * za Kaley Cuoco. Nakonec bych si troufl tvrdit, že z jedné čtvrtiny na to lidé koukají kvůli ní. :D ()

jossC

Tady kdyby byla možnost dát těch hvězd osm,tak je tam od srdce vypálím.Já vím,že jsou tam slabší místa.Vím že je tam spousta klišé.Ale zkrátka Sheldon Cooper mě nepřestává fascinovat a bavit.Jeho asexualita,jeho asociální chování,jeho lehounký autismus,(prostě prádlo se pere v sobotu večer a tohle je moje místo!!!)+ doslova dalších milión pravidel. Doslova milión???OPRAVDU "DOSLOVA" MILIÓN?????:-))Jako bych ho slyšel.:-)) Jim Parsons si setsakra zadělal na profesní problém,protože toho Sheldona se bude v budoucnu těžce zbavovat.Ale třeba takovej Mr.Bean to taky dokázal v seriálu Černá zmije.Takže kdo ví.Mimochodem,v některých okamžicích mi přijde,jako by se Parsons tvářil podobně jako Atkinson.Taky mě potěšila přítomnost Melissy Rauch,která je skvělá komička,(Hraje Bernadette) a má i jiné,nepřehlédnutelné přednosti.:-))Ale i když u nás jí málokdo zná,tak v USA je star.A nejenom díky TBBT.Právě jako kominda tam byla dosazená.A je setsakra dobrá.Když v originále křičí na matku Howarda?!:-))Bomba. Tohle mě zkrátka baví a těším se na to každý týden.Největší problém mám z dabingem.Prostě v originále jsou Jim a Melissa mnohem lepší.Jakub Wehrenberg typem vyhovuje,ale přijde mi,že to dabuje tak trochu v jedný rovině.Ale třeba je to jen můj pocit.ale tak jako tak mám už všechny díly v originálním znění a všem to rád doporučím.Mohl bych toho napsat ještě spoustu,ale nejsem fanda dlouhých recenzí,a jelikož tahle je asi tak šestkrát delší než jsem zatím napsal,tak ende... Takže BAZINGA všem fandům TBBT.:-))Jestli si o tomhle seriálu budete chtít pokecat,tak napište, ()

FanOfMovies

Co k tomu dodat? Parta geeků, kteří mají ojedinělé osobnosti a spřátelí se s naprosto normální holkou, která zapadne do každé party, jen snad ne do této, a na škole vynikala snad jenom svoji průměrnou inteligencí. Spojit tuhle partu byl skvělý nápad, a Sheldon? To už je úplně jiná liga. ()

Laura.R

Chcete zažít kopec srandy a přitom na úrovni? Potom začněte sledovat tento seriál. Do života čtyř intelektuálních vědců, kteří žijí ve svých imaginárních světech počítačových her, matematických výpočtů a sci-fi filmů, přichází jako blesk z čistého nebe Penny, se svým velkým snem stát se herečkou, což se jí zatím nedaří a proto pracuje v Cheescake faktory... Tenhle geniální humor mě snad nikdy nepřestane bavit. Dávám 100% ()

Druid

Viděl jsem několik dílů z každé série a vždy jsem se pobavil. Takhle si představuji dobrý seriál, u kterého se člověk zaručeně odreaguje... ()

L.O.T.R

Aj po deviatej sérii ma to stále baví. Scenáristi majú stále čo povedať, herci hrajú svoju kvalitu a nikdy to neupadlo do priemeru. Tento seriál si vždy udržuje nadpriemerné kvality. ()

vlciak_007

Toto je sitcom? Možno pre ľudí s inou orientáciou ! Pozrel som si tri časti a videl som tam jedného bukvičiaka a troch buzerantov. Ako tú jednu hviezdičku len za ten sexy pulover, ktorý mal Howard. Kámovia nič moc - 10%. ()

Seminko

Tohle neni salek me kavy... Jejich humoru jsem se ani jednou nezasmala, pro me to nemá uroven a hlavne mě serial desnym zpusobem nudil... Ale kazdyho bavi, neco jineho, takze pokud se to nekomu libi tak mu to neberu:-) Pro me to patri k nejhorsim serialum co nemaji srdce... ()

mufy001

Tak tenhle sitcom miluju! Částečně asi proto že studuji na VŠ technického zaměření a hlaně kvůli Sheldonovi a Penny! 10/10 ()

ShamiraNahari

Pro me jednoznačně number one mezi seriály ! I po tolika dílech stále stejně zabávné. Divám se na originál verzi. Z českého dabingu jsem viděla chvíli a bohužel jako většinou hodně ubírá na kvalitě. ()

Portman01

Sitcom, ktorý odporúčam pozerať v pôvodnom anglickom znení, inak to stráca svoje čaro :-)) Pri pozeraní s dabingom (či už CZ alebo SK) divák čaká, čo vtipné to naňho protagonisti vysypú, ale v angličtine je už len samotný Sheldonov hlas sám o sebe vtipný a sarkastický. Pre mňa najlepší serial za posledné desaťročie. Zatiaľ videné všetky série 6/6. "And FYI I´m not crazy, my mother had me tested" ()

dusik153

Teorie velkého třesku nebo TBBT má plně dotočenou 6.serii. Sheldon a Penny jsou výborní herci ale taky Raj, Leonard a Howard nejsou uplně pozadu. Dostala se sem i Amy a Bernadette, které se vyrovnávají Rajovi.... Tbbt si hraje na "genialní,, serial, ale přitom baví i děti. ()

HBO Max se mění

02.01.2019

Teorie velkého třesku končí

Teorie velkého třesku končí

23.08.2018

Přestože stanice CBS nedávno naznačovala, že jedná o dalších sériích populárního sitcomu Teorie velkého třesku, nyní se situace změnila. Seriál totiž skončí po aktuální dvanácté sérii. Oznámil to… (viac)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů