Súboj Titanov

• Česko Souboj Titánů (viac)

Vo filme Súboj titanov stavia boj o moc muža proti kráľom a kráľov proti bohom. Boj medzi bohmi samotnými môže zničiť celý svet. Perseus (Sam Worthington) - syn boha vychovávaný človekom - neuspeje v záchrane svojej rodiny pred Hadom (Ralph Fiennes), pomstychtivým bohom podsvetia. Keď už nemá čo stratiť, rozhodne sa pre nebezpečnú misiu, cieľom ktorej je zničiť Háda skôr, než sa jemu podarí zničiť Dia (Liam Neeson) a rozpútať peklo na zemi. Perseus sa s vernými spolubojovníkmi vydáva na nebezpečnú cestu hlboko do zakázaných svetov. Musí sa stretnúť s pekelnými démonmi a desivými obludami. Zvíťazí iba, ak prijme svoju moc a silu ako boh a vzoprie sa svojmu osudu a pôjde svojou vlastnou cestou. (TV Markíza)

Jeliik

na tu starsiu verziu to vobec nema ale rad som si to pozrel davam 3,5s cistym svedomym perfektne to nebolo ale to som cakal takze nesklamalo ()

Chlo0opek

Souboj TItánů je má srdcová záležitost, proto nemohu jinak, než hodnotit vysoce;) Samozřejmě člověk se neubrání porovnávání s předchůdcem. Tak dáme napřed, co se mi nelíbilo: Oproti staršímu předchůdci ubylo citů, vše je jakési nabubřelé, chybí trochá té pokory, úplně vymizela špetka té romantiky, kdybych neznal starší verzi, občas tápu v ději, protože ne všechno zde bylo dobře podáno a vysvětleno. V podstatě bezdůvodný přílet Pegase, zrovna když jej Prométeus potřeboval je až trapný a souboj Titánů jako takový byl odbyt během pár minut... Ale teď zas trochu kladů - přece jen se na film dobře dívalo, bavil jsem se. Triky jsou samozřejmě o kus dál, Bohové jsou zpracování velmi pěkně, prostředí také, překvapivě mi do filmu sedli i Džinové, příšerky pěkné a pohled Medůžy poté, co nefungovalo její kouzlo na Džina je zkátka fantastický až sexy::)) Dávám 4* - hodně jsem od filmu očekával a o to to měl těžší - a nezklamal mě ;) ()

FastCar

Tohle měla být blockbusterová jarní jednohubka, která nažhaví na další blockbustery sezony... po fajn trailerech ovšem přišlo zklamání, dějově absolutně mimo, o wtf momentech jako např. že "božské scény" měly kulisy jako z nějaké levné telenovely, se bavit nebudu, celkově film postrádal nějaký náboj, smysl ... koukat se na to s vypnutým mozkem dalo, ovšem jak rychle to skončí, tak rychle zapomenete že jste to viděli. Film který se do jisté míry svezl na vlně 3D a částečně těžil ze Sama Worthingtonona, kterého každý chtěl po Avataru vidět .... ()

Grifindoor

čekal sem mnohem mnohem víc, staré verzi to nesahá ani po kotníky. Worthington se sem vůbec nehodí a podle mě je to mizernej herec, má možná tak hezounkou tvářičku. Ralph Fiennes a Liam Neeson zde mrhají talentem, vůbec celej děj je popcornová akce, čekal sem temnou a brutální podívanou pro dospělý, ne pubertální fantasy. Medůza... V původní adaptaci byla děsivá až běhal mráz po zádech. A teď?? Obyčejná CGI modelka, která nevyděsí ani 3letý děcko. Zde loutková stará triková technika původního filmu na celý čáře poráží počítačovou modernu. Další, Kalibos... Co to mělo znamenat??? Opět loutky vítězí... No a do třetice Kraken, dejme tomu, ale čekal sem opravdu něco echt! Kurva tenhle film měl natočit Guilermo del Toro spolu s J.J. Abramsem!!! ()

27p16and41p6

Teda no chudák Sam, i když asi něco zahrát chtěl, tady to prostě nelze. Uměle slepené, bezduché scény, neobsahující nic víc než jen efetky. Krásná medůza, která je tak rychlá, že nechápu, proč byla tak líná a nechávala je tak dlouho naživu. A je pravda, že i kdyby ta stará byla veliká jak žížala a lezla o holi, bude děsivější, Navíc nové pojetí bubo bubo je docela výsměch originálu. To je vzhledem k původnímu filmu ostuda! ()

misimus

Se špinavým svědomím dávám 3,*, protože za některé wtf věci jako černý Pegas, holohlavý Perseus, absence Buba bych šel i níž, což by ale objektivně nebylo fér, protože zas takový průser to není. ()

Rikku

Myslím, že tenhle filmový počin bude již do příštího léta plného nových blockbusterů zapomenut. Neslané, nemastné, nezajímavé, a 3D to vůbec nezachránilo, spíš naopak. ()

pavont

S uzasom sledujem tu kopu kritiky, co sa sem zosunula. Pritom urcite vacsina utekala hned na premiery a teraz intossky ohrnuje nos. Povedal, by som, ze Louis sa do formatu letny Blockbuster trafil dojkonale a jeho efektova akcia je pre 3D priam stvorena. Do toho spusta sympatickych hercov. Ci vypnut mozog? Ja ho musim vypinat uplne pri inych zanroch, ktore sa tvaria vazne. Tento zakusok mi teda chutil a hocikedy si ho dam zas. ()

Estemax

Globálna filmárska flákarina, nech už ide o ľubovoľný komponent potrebný k finálnej realizácii výsledného produktu. Mimochodom, ide o vďačný filmový námet, z ktorého mohli zainteresovaní spáchať nielen vďaka moderným technológiám filmový kult na ďalších niekoľko rokov minimálne tak, ako sa to podarilo ich predchodcom z roku 1981. ()

chosan

Zkrátka v dnešní době moderních technologií jsem čekal jakou neuvidím pecku a ejhle ono nic! na starší kousek Souboj Titánů to nemá v žádným případě v tomhle filmu tedy v tom novým mě přijde že to režisér pěkně zhvízdal i s dějem no nic takový je můj názor a nebudu více prozrazovat koukněte každý sám myslím že hodnocení které tu je 55% absolutně sedí. ()

morlumak

Rozmach ateismu v Řecku? Dobře. Nenávist lidí k olympským bohům? Dobře. Perseus v roli osvoboditele lidí? No, dobře. Bohové vypadají jako spíš jako Vikingové? Fajn. Obří škorpioni? Fajn. Džinové co na nich jezdí? Dobře. Ehm, počkat, co sakra dělají džinové v příběhu ze starého Řecka?! Pozitivní je, že nový Souboj Titánů nemá nic společného s tím starým. Příběh je sešitý horkou jehlou, spousta věcí nedává vůbec smysl, dialogy jsou dělány podle hesla "o něčem musí ty dvě hodiny mluvit". Perseus vypadá jako fotbalový chuligán, mavající světelným mečem. Tohle se nepovedlo. Jedna hvězda za slušné triky. ()

bodion

Aj bez toho aby ste vobec niekedy zhliadli original musite zistit ze toto je jednoducho velmi zly film. Suche putovanie z bodu A do bodu B este podciarkuje miestami priserna vyprava a exteriery. To co spravili, resp. nespravili s jednym z najznamejsich zamilovanym parom v historii uz ani nezasluzi komentar. Hnus ()

enzo_cz

Nejsem ani herec ani režisér, takže při negativní kritice se trochu ošívám, protože něco jiného je jen hodnotit a něco jiného je to natočit a zahrát. A ted k věci. Nemyslím, že toto je koukatelný blockbuster z těchto důvodů: 1. velmi špatný scénář 2. velmi špatná režie 3. velmi špatné herecké výkony, které jsou následkem předešlých 2 bodů Kdyby se někdo ptal, co bych doporučil, tak říkám, že toto netočit. Jen díky předchozímu ztvárnění a kusé znalosti legendy o Perseovi, mi z tohoto filmu bylo jasné, že hlavní hrdina najde Medussu, tu zabije a s její hlavou zničí Krakena. Jinak tam nebylo nic. Chápu, že chtěli dát původní verzi "drive a šmrnc", ale výsledek vyzněl poněkud do ztracena. Přitom Ralph i Liam patří do mé "Topky" , ale myslím, že kdyby ve filmu nehráli, nic by se nestalo... Škoda, mohlo to být slibné, nakonec bohužel jen teoreticky. ()

Palizer

V súčasnej dobe sa vo filmovom priemysle využíva spústu špecialných efektov, ale akosi sa zabudá na dobrý scénar. Tento film nie je vynimkov. Pekne natočené, dobrá akcia, ale filmari akosi zabudli na dej. Jednotlíve úseky sú poprehadzované oproti originalu a iné pre istotu chýbaju. Keby tento film sa držál pôvodného scénaru, tak by som mu dal bez váhania plný počet, takto len stred. ()

Yvettka

Tak takhle to dopadá, když se skvělý námět dostane do rukou amerických studií, které zoufalost hereckých výkonů dohánějí efekty. Ani trochu antické, původní verzi, která měla sice efekty poněkud toporné a neumělé to nesahá ani po kotníky. Hlavní hrdina silně nepřesvědčivý, od začátku jsem se nemohla zbavit dojmu "A kde ty ses tu vzal?". K remakům jsem skeptická ještě než vyrazím do kina, ale tohle opravdu předčilo mé očekávání:-/ ()

Pointed

Trailer k tomuto filmu mě tak báječně namotivoval a samotný film zas extrémně zklamal. Veškeré parádní scény jsou vetřené do traileru. 3 hvězdičky za boží masky těch šamanů a princezny, těma jsem byl fakt uchvácenej ! ()

JaySpartan

Štýlový a filozoficky prázdny. Taký je vlastne dnes celý Hollywood a remake titanov z jeho mantinelov nevybočuje. Snaha vyzerať neustále cool ženie Sama Worthingtona do troch hereckých polôh, Gemma Arterton dokazuje nevysvetliteľnosť faktu, že je najobsadenejšou herečkou súčasnosti a ostatné hviezdy si užívajú v záplave trikov, efektov a nudnej, nevýraznej akcie. Nech žije Hollywood! ()

DVCAM

Akční nůďo! Pár dobrých akčních scén, které v kině ohromí, nezachrání chudý příběh a nesympatické hlavní hrdiny. ()

Hladová Odyssea

Hladová Odyssea

10.04.2015

Když se v roce 2004 objevila Troja a vydělala skoro půl miliardy dolarů, málokdo pochyboval o tom, že se dočkáme pokračování. Odysseus s tváří Seana Beana (Pán prstenů: Společenstvo prstenu) by… (viac)

Legendary a Warner: Velký hollywoodský rozvod

Legendary a Warner: Velký hollywoodský rozvod

19.08.2013

Produkční společnost Legendary Pictures založil v roce 2000 „vlk z Wall Street" Thomas Tull poté, co shromáždil 500 milionů dolarů z kapes soukromých investorů. Legendary podepsalo smlouvu se studiem… (viac)

Tvůrci Skyfall a... liga výjimečných upírobijců?

Tvůrci Skyfall a... liga výjimečných upírobijců?

08.11.2012

Poslední bondovka ještě ani nedorazila do amerických kin a už má na kontě 300 milionů dolarů – především v Británii jde o jeden z nejúspěšnějších filmů historie. Scenárista John Logan a režisér Sam… (viac)

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj