Hrajú
Jens Albinus
Dánsko
Najlepšie seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Kráľovstvo (1994) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Marina Bouras
Grécko
Najlepšie seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
Láska a anarchie (2020) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Steen Stig Lommer
Dánsko
Najlepšie seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Janus Nabil Bakrawi
Dánsko
Susan A. Olsen
Dánsko
Najlepšie seriály:
Vláda (2010) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Ghita Nørby
Dánsko
Najlepšie seriály:
Kráľovstvo (1994) (seriál)
Vánoce u našich (2019) (seriál)
Rejseholdet (2000) (seriál)
David Owe
Dánsko
Najlepšie seriály:
Ørnen (2004) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Červené ruže (2006) (seriál)
Henrik Lykkegaard
Dánsko
Najlepšie seriály:
Ørnen (2004) (seriál)
Jeanette Hain
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Pasáci (2023) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Hans Alfredson
Švédsko
Najlepšie seriály:
Millennium (2010) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Beate Bille
Najlepšie seriály:
Rejseholdet (2000) (seriál)
Wallander (2005) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Bernd Grawert
Najlepšie seriály:
Ørnen (2004) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Sonja Richter
Dánsko
Najlepšie seriály:
Most (2011) (seriál)
Pohádky Hanse Christiana Andersena (2003) (seriál)
Vražda (2007) (seriál)
Shanti Roney
Švédsko
Najlepšie seriály:
Sneengle (2021) (seriál)
Tekutý písek (2019) (seriál)
Wallander (2005) (seriál)
David Scheller
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ørnen (2004) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Mette Gregersen
Dánsko
Najlepšie seriály:
Ørnen (2004) (seriál)
Mámou bez přípravy (2022) (seriál)
Andy Gätjen
USA
Najlepšie seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Lexx (1997) (seriál)
David Copperfield (1974) (seriál)
David Petersen
Dánsko
Sara Møller Olsen
Najlepšie seriály:
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Alexander Scheer
Východné Nemecko