Nick O'Bannon (Bobby Campo) zabudne v jedinej sekunde na plánovaný pohodový deň s priateľmi na automobilových pretekoch - premkne ho totiž desivá predtucha, že dôjde k hromadnej havárii pretekajúcich áut, pod ktorých horiacimi troskami a rúcajúcou sa tribúnou zahynú v hrozných bolestiach aj jeho kamaráti a on sám! Sotva sa ako-tak preberie z tejto šialenej nočnej mory, prinúti svoju priateľku Lori (Shantel VanSanten) a priateľov Janet (Haley Webb) a Hunta (Nick Zano), ktorí si myslia, že mu zrejme preskočilo, aby z tribúny okamžite odišli – a len pár sekúnd po tom sa jeho hrôzostrašná vízia do bodky splní! Šokovaní priatelia nadšene oslavujú, že unikli istej smrti – netušiac, že to, čoho svedkami sa práve stali, je len začiatok nemilosrdnej naháňačky so Smrťou! Nickove hrozivé vízie nadchádzajúcich tragických udalostí totiž pokračujú - a tí, čo teraz prežili, rad za radom umierajú, jeden príšernejšou smrťou ako druhý. Nick vie, že musí nájsť spôsob, ako Smrť nadobro prekabátiť - inak ho postihne rovnaký osud... (TV Markíza)

matthew_tv

Napriek nízkemu hodnoteniu filmu a negatívnym komentárom sa musím tohto filmu zastať, pretože mňa nesklamala ani jedna časť zo série týchto "križovatiek osudu". V každej časti je čosi originálne, na každej vražde je čosi špecifické, čo človeku otvára ústa dokorán, a necháva mu padnúť sánku na zem. ()

kyblik2

Hrozné nereálne efekty, dejovo .... dejovo ? veď to nemalo ani hlavu ani pätu.... Strašný herci.... tešil som sa aspoň na úvodnú katastrofu, ktorá bola zatiaľ vo všetkých troch predchodcoch moc dobrá. Výsledok ? Strašná kravina, kukol som si to dnes znovu a znižujem hodnotenie. Ja sa naozaj obávam toho piateho dielu. Nechajte smrť už na pokoji ! veď ona si takéto utrpenie nezaslúži. Viem že je to už štvrtý diel a je ťažké hladať niečo nové a pritom sa držať klasiky, ale toto je málo...moc málo.. Jedna hviezdička za snahu....to ale pri takomto filme nestačí. ()

Mr.Lordi

Já jsem fanda této série, zejména se mi líbilo zpracování ve 3D, tudíž zachovávám hodnocení, jsou zde lepší speciální efekty a mordy jsou stejně brutalitkové. 70% ()

kecka007

Dlouho jsem váhala jestli dát rovnou odpad,nebo mít slitování a dát alespoň tu jednu hvězdu. Tohle byl asi nejslabší snímek ze všech. Některé scény jsou až moc umělé. a Ten způsob zabíjení čili : Rozdrťme oběť na co nejmenší kusy,nejlépe na kaši je trapný,o závěru ani nemluvě. A jestli je tohle horor,tak já sem lední medvěd s banánem v ruce.1* ()

Filatov

Třikrát a dost. U téhle série to platí aspoň u mě. Tady už došly nápady. Od natočení prvního dílu uběhlo devět let a tak jakoby tvůrci vzali původní díl, doplnili ho o moderní střih, vizuální efekty a to celé nabouchali akčním soundtrackem. Některá úmrtí se opakují a některá už na mě působily dojmem, že nás tvůrci chtějí neustále a neustále překvapovat bizarností, ale jako celek to mělo opačný efekt. Ono méně je někdy opravdu více. Pořád se ale vejdeme do průměru. For me 40%. ()

Lukkyn

Hola Hola zas znova , dokola, pořád stejně atd :-) Nic nového pod sluncem ba naopak ještě víc to padá směrem do odpadu!Jediné co se mi líbilo byli úvodní a závěrečné titulky, které byly formou rentgenu a dokázali zaujmout!A zbytek???nudní herci, nudná úmrtí, nablblý scénář jedním slovem bejkárna. Pětka má hodnocení o dost lepší tak doufám, že si u ní spravím mínění o téhle sérii!!! ()

neon13hc

V rámci svého žánru průměr. Od čtvrtého pokračování nějakého filmu bych to očekával už mnohem slabší, tohle ještě ujde. Co mi ale na tomto vadí je, že v předchozích dílech se vždycky semele několik drobností, které vyústí do smrti. Tady se naznačuje 7 příčin a pak daná postava (sorry za ten cynizmus) umře dost jednoduše. To opravdu působí překombinovaně. 2,5/5 ()

Helled

Celkově dobré krvavé ale David R Ellis dobře vystihl to pořadí smrti jediný kdo si smrt zasloužil byl ten rasista který zemřel jako první ()

pan_Bily

Viděl jsem 1 až 4. Druhý díl ještě určitě ano, možná je v něčem i o něco lepší než první. Ale další pokračování jsou už zbytečná. V daném téma se těžko dá ještě překvapit něčím novým a právě ve snaze o to jsou trojka a čtyřka až příliš překombinované. A stala se z nich více méně jen předháněná kdo bude nápaditěji a více rozmasakrován. A také zpracování a herecké výkony značně zaostávají za prvními dvěma díly. ()

uprchlice odpad!

Režisér D. R. Ellis to zkusil podruhé zku*vit. Po dosti ošklivém zklamání Nezvratného osudu 2 v roce 2002 se po 7 letech znovu objevil a dostal příležitost opět všechno podělat. Nezvratný osud 4 je druhý nejhorší díl z celé série. Dostáváme se tentokrát na automobilové závodiště. Zde poprvé okusíme hořkost novodobé počítačové animace, která bohužel prorazila i do horrorového světa. Naprostá hnusota. Celý Nezvratný osud 4 je jedná velká kaluž sra*ek. Nic pro mé oči a příště jej raději vynechám. ()

Simex_

Další už čtvrté pokračování série Nezvratný osud je docela dobré, smrti, emoce a nějáké další věci sice zůstávají furt podobné jako u minulých dílů, ale děj je už o trošku slabší než v minulých dílech. ()

largesnake

3,5/10. Tak tohle bolelo! Po 3 dobrých dílech přišel neuvěřitelný pád do sraček. V tomhle už se nedá bavit o hororu. Absolutně všechno v tomhle díle je nejhorší ze série a to je: nejhorší herci a výkony, nejhorší CGI, žádný nový nápad, prostě jen kopie. Tak z tohohle všeho nám tu zůstává jen úvodní katastrofa s boračkou na nascaru, která je sice efektní, ale kdyby dávala smysl a neměla tak špatný efekty. Zůstavají nám tu i smrti, některý jsou fakt špatně udělaný, ale některe zase dobře. Nejlepší smrt pro tenhle díl je bazén, ale eskalátor taky nebyl špatnej Jediný co se mi líbilo byl závěr v obchoďáku, ale problém byl že mi ty postavy byly celkem ukradený :D. ()

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

Osud znovu udeří, Freddy a Jason ne

02.02.2011

Pokračování úspěšných hororů je téma, které z nás dostane jen nešťastný povzdech. Když jsme se konečně zbavili Saw (na jak dlouho?), je tu Paranormal Activity – na podzim očekávejte trojku. Nezvratný… (viac)

Raimi a horory pro celou rodinu

Raimi a horory pro celou rodinu

05.10.2009

Podivnou novou divizi vytvořil Sam Raimi v rámci své na horory zaměřené produkční společnosti Ghost House Pictures. Pod hlavičkou Spooky Pictures prý budou vznikat „thrillery pro celou rodinu“.… (viac)