Když masový vrah Otis (Bostin Christopher) unese Riley Lawsonovou (Ashley Johnsonová), případu se ujme FBI. Dívce se však podaří utéct a její rodina vezme spravedlnost do vlastních rukou. V americké hororové komedii režiséra Tonyho Krantze dále hrají Daniel Stern, Illeana Douglasová ad.  Titulní postava americké hororové komedie Otis Broth (Bostin Christopher) potřebuje získat dívku na školní ples a Riley Lawsonová (Ashley Johnsonová) je přesně ta, koho hledá. Avšak naneštěstí pro ni, Otis má dost neblahé metody, jak udělat dojem na opačné pohlaví. Je totiž psychopat a masový vrah. Rodiče unesené dívky se obrátí na FBI, která se případu ujme, ale Riley se podaří utéct a kontaktovat svou rodinu. A ta, znechucena neschopností federálních agentů, se rozhodne, že vezme spravedlnost do vlastních rukou a únosci se pomstí. Pak se však nečekaně objeví Otisův bratr Elmo… Dále hrají Daniel Stern, Illeana Douglasová, Kevin Pollack a Jere Burns. (oficiálny text distribútora)

Mrkvič

Zajímavej ale hodně nedotaženej snímek. Kdyby se Otis vydal cestou komedie, mohla to být podle těch náznaků slušná zábava. Kdyby se Otis celou dobu tvářil vážně a sdělil pár rozumů, bylo by to taky hodně zajímavý. Místo toho je to chvíli sranda a chvílema se to snaží něco rozumného říct, ale samo snad ani neví jak. Konec to pak všecno završí. Čekáte buď tu rozumnější verzi nebo zábavnější a místo toho se všechno hodně hloupě utne. Sice tak, že by se měl divák ptát, ale ani to se nepovedlo Krantzovi správně podat. Asi by to šlo, nesedět na režisérské židli takovej trouba. Možná někdo jako Otis :) ()

kagemush

Film který se jen těžko vejde do nějaké té škatulky,či škatule. Na komedii-parodii občas fuj ošklivý,horror-thriller to už vůbec ne. Tempo filmu udává permanentně narvaná muzika(až na chvilkový úmyslně přeslazený slaďáky,znící vždy samozřejmě v nejméně vhodnou dobu, a když taneček na ,,plese" v sedmdesátkových oblečcích tak samozřejmě rozjuchaní Slade!!). Oběť jako cynická uštěpačná drzá týnejdžerka(ale ani trochu hero)(,, .... á tady ho máme. Macka."),-padouch sice zlý leč infantilní a jakoby (pouze jako!)neškodný (,, ...mohl bych dnes vzít vaši dceru na ples? Víte mi teď spolu chodíme."),-policajt naprostý bezskrupolozní hovado s neskutečně nekorektníma hláškama (,, ....jsme kvalitně vycvičeni tak,že oběti z osmdesáti procent nakonec najdeme. I když tu poslední jsme našli jen z šedesáti procent."),,-pomstychtivá rodina víc zmatečná než drsná(,, ....sprav ho nějak!" ,,A jak asi? To ho mám slepit lepidlem? Taky jsi mi to mohl říct dřív než jsme ho začali stahovat z kůže!"). Co ale tenhle film vytáhlo na špici je pocit ,že takhle sprostě a chytře udělaný jsem už dlouho nic neviděl. Budu si hlídat tohodle Krantze. ()

LIVINGDEAD

OBSAH Z DVD COVER: Otis, je černá komedie o seriovém vrahovi, na netypickém americkém předměstí. Zde se cynickým způsobem představuje americká kultura a rodina. Když je mladá dívka vzata jako rukojmí, sadistickým vrahem, díky svému důvtipu uteče. Ale to je pouze začátek této veselé pomstichtivé naháněčky její rodiny za únoscem. Je to šílená jízda, která je na jedné straně směšná a na druhé u diváků způsobuje mdloby. ()

Pitryx

Poměrně slušný snímek, ale dokonale pokažený přeřvanou hudbou, která mne vytáčela do krajnosti. Přitom stačilo dát ji do filmu jen jako kulisu. To, že hraje skoro v jednom kuse, to ještě zhoršuje. Takže to co dávám je za práci maskérů. Jinak bez té stupidní hudebně zvukové kulisy mohlo jít o dobrý film. 201310058530/8750 ()

J*A*S*M

Velice milé překvapení, zvlášť pokud vezmu v potaz, že u předchozího Krantzova filmu jsem málem umřel nudou. Od Sublime je Otis opravdu značně odlišný, ale něco tyto snímky společného mají - zaujmou pouze určitou část diváků. Tentokrát si přijdou na své především ti, kteří mají nakoukáno hodně únosových hororů a thrillerů. Považovat Otise za hororovou komedii není úplně správně, já bych se nebál označit jej přímo povedenou parodií. Pokud jste ještě neodhalili všechna klišé podobných (ale vážných) filmů, vůbec neztrácejte s Otisem čas, ale jestli znáte Saw, Captivity, Sběratele polibků, Paranoiu a mnoho dalších, určitě tento kousek zkuste. ()