Ostré jako břitva - The Golden Mile (2010) (séria)
Austrália,
2010, 47 min
Réžia:
Tony TilseScenár:
Kris MrksaHudba:
Burkhard von DallwitzHrajú:
Hanna Griffiths, Natalie Bassingthwaighte, Steve Bastoni, Emma Booth, Dieter Brummer, Cheree Cassidy, Salvatore Coco, Caroline Craig, Firass Dirani, Damien Garvey, Diarmid Heidenreich (viac)Hrajú
Hanna Griffiths
Najlepšie seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Boj o čas (2008) (seriál)
Neighbours (1985) (seriál)
Natalie Bassingthwaighte
Austrália
Najlepšie seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Škola zlomených srdcí (1994) (seriál)
Stratený svet (1999) (seriál)
Steve Bastoni
Taliansko
Najlepšie seriály:
Wentworth (2013) (seriál)
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Záchranáři (1989) (seriál)
Emma Booth
Austrália
Najlepšie seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Kde bolo, tam bolo (2011) (seriál)
Jack Irish (2016) (seriál)
Dieter Brummer
Austrália
Najlepšie seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Hladina adrenalinu (1996) (seriál)
Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů (1994) (seriál)
Cheree Cassidy
Najlepšie seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Janet Kingová (2014) (seriál)
Domov v zálive (1988) (seriál)
Salvatore Coco
Austrália
Najlepšie seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Mizera (2010) (seriál)
Farscape (1999) (seriál)
Caroline Craig
Austrália
Najlepšie seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Anzac Girls (2014) (seriál)
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Firass Dirani
Austrália
Najlepšie seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Mr Inbetween (2018) (seriál)
Bramborárna (2000) (seriál)
Damien Garvey
Najlepšie seriály:
Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Lišiak Jack Dawkins (2023) (seriál)
Diarmid Heidenreich
Najlepšie seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Bikie Wars: Brothers in Arms (2012) (seriál)
Banditi (2011) (seriál)
Tom O'Sullivan
Najlepšie seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Místo zvané domov (2013) (seriál)
Domov v zálive (1988) (seriál)
Daniel Roberts
Austrália
Najlepšie seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Padlí andělé (1993) (seriál)
Oddelenie vrážd (1997) (seriál)
Peter Scarf
Austrália
Najlepšie seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Farscape (1999) (seriál)
Divočina (1985) (seriál)
Hazem Shammas
Najlepšie seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
V Clearingu (2023) (seriál)
Ozvěny minulosti (2020) (seriál)
Marcus Shultz
Najlepšie seriály:
Zločin (2011) (seriál)
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Dexter: Early Cuts (2009) (seriál)
Ian Smith
Austrália
Najlepšie seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Time Trax (1993) (seriál)
Vesničtí poldové (1994) (seriál)
Paul Tassone
Austrália
Najlepšie seriály:
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Dobré místo (2016) (seriál)
Kód (2014) (seriál)
Wil Traval
Austrália
Najlepšie seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Ostré jako břitva (2008) (seriál)
Polícia Chicago (2014) (seriál)