Dva dni pred svadbou odchádza Doug (Justin Bartha) a jeho traja kamaráti (Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis) do Las Vegas na nezabudnuteľnú párty. Lenže, keď sa ráno prebudia s bolesťou hlavy a zistia, že si vlastne nič nepamätajú, ich luxusná izba je ako po výbuchu a ženícha nevedia nikde nájsť, začnú panikáriť. Bez najmenšieho záblesku, čo sa v noci stalo sa musí toto trio pokúsiť zistiť krok po kroku čo všetko v noci robili, musia nájsť Douga a odprevadiť ho na svadbu. Čím viac toho odhaľujú, tým viac si uvedomujú, do akých problémov sa dostali. (TV Markíza)

MeaCulpa

Komedie, která se nesnaží být vtipná za každou cenu. Já osobně jsem se pořádně zasmál jen několikrát, ale po celou dobu jsem z toho měl příjemný pocit a těch 100 minut mě uteklo neuvěřitelně rychle. Herci jsou sympaťáci (no dobře Zach ani moc ne), kteří typově do svých rolí sedí naprosto přesně. Pobavila mě pomrknutí na slavné filmy z kasín jako Rain man nebo Casino. 7/10 ()

Rincewind

Než jsem si Pařbu ve Vegas pustil, díval jsem se na tohle téma trochu s nedůvěrou. Přece jen scénář typu "To byla včera kalba, že mám v hlavě úplně vymeteno", po čemž se film vrátí na začátek a divák se postupně dozví, co se vlastně stalo, není dvakrát originální. Ale byl jsem velice příjemně překvapený. Žádné flashbacky, příběh uhání dopředu rychlým tempem a osudnou noc osvětlí až fotky v závěrečných titulcích;-)) A co se týče vtipu, dávka je vrchovatá. Už nějakou dobu jsem se tak hlasitě a často nesmál. Rozhodoval jsem se mezi 4 a 5 hvězdičkami, nakonec dávám 5 za hudbu, a to včetně Stuova klavírního čísla:)) ()

dEst28

Loučení se svobodou? No ani ne, ukáže se, že hlavní protagonisté během noci spáchali jeden průser za druhým a všechno musí pak napravovat a hlavně jim chybí ten nejdůležitější, který se brzy bude ženit. Série vtipných momentů se udržuje celý film a velmi jsem se pobavil. ()

Luckyman

Tak konečne som si pozrel film , o ktorom mi všetci kamaráti hovorili a vraj je to skvelá komédia. Začalo to trochu sucho, ale nakoniec sa to pekne rozbehlo a vykľula sa z toho perfektná komédia. Ráno v hoteli sa prebudia 3 chlapi a zistia, že im chýba ešte jeden kamarát, v kúpeľni je tiger a na nič sa vôbec nepamätajú. A to je len začiatok ... Neskutočne som sa nasmial. Paráda! ()

E lan

Zábavná odlehčená podívaná s neokoukanými herci, originálním scénářem a po celou dobu slušně utíkajícím dějem. Tenhle film stojí za to:-) Přesto závěr mohl být o něco překvapivější... ()

dauni1

Skvělý film, skvělý scénář a rozhodně by se mohl stát komukoliv z nás i když nevim jestli někdo z ČR jezdí do Las Vegas loučit se svobodou, ale proč by ne že? ()

mvukotic

Podla traileru som cakal nejaku zlozitejsiu zapletku a pointu, nie vsak taku absurdnu ako napriklad v takom Dude where is my car. No napriek jednoduchosti film pekne odslapal a zabavil. Dobra komedia, dobre spracovanie, troska sablonovite postavy, ale to vobec nevadilo. ()

Werde

Hihihi, hahaha. Tohle že byla komedie roku?? Standardní teen humor a nic víc. Neříkám, zasmál jsem se, ale taky jsem se ke konci pěkně nudil. ()

MELODY

Tak tuhle záležitost jsem do přehrávače zakládala s jistými obavami- slyšela jsem na ni stočtyřiaosmdesát super referencí, ovšem výhradně od mužských, (což na klidu nepřidá). Takže jestli je tenhle film ryze mužskej, pak jsem, přiznávám, regulérní chlap!!!! ()

OPI.

Chvilkama mi to přišlo trapné, chvilkama skvělé. Každopádně světlé chvilky filmu vyčnívaly a já se v 80% skvěle bavil. Rozhodně lepší než "OLD SCHOOL " ale daleko pokulhávající za Starskym a Hutchem. ()

BDMarty007

Že by to teda byla veliká legrace, tak to není, spíše taková pohodovka, ale pořád jsem se usmíval a jednou se dokonce zasmál nahlas (když Alan vykopne tělnatému chlapci mobil z ruky). Občas to balancuje to na hranici trapnosti, ale většinou to zůstane v mezích. Navíc to má i celkem příběh a je to vlastně docela napínavé. Čtyřka je asi moc, ale trojka zase málo. Je to pro mě klasická 3,5. ()

Design

je to trochu ujeté, přetažené za vlasy, chvílema moc šílené ale tak trochu pravda. Každý se občas sestřelí a udělá nějakou šílenost ale tohle je Vegaaas. Až se budu loučit se svobodou nechci nic jiného než tygra v policejním autě :D ()

Dony Gorila

Skvělá komedie u který jsem se párkrát smál jak pominutej. Naprosto skvělej Galifianakis o kterým jsem se dozvěděl až v tomto filmu. Jeho hlášky naprosto mimo řeč mě častokrát dostali :D . Rozhodně doporočuju všem co se chtěj skvěle pobavit a trochu popřemýšlet nad tím, zda nepřestat pít. ()

Pathrose

Tak tohle bylo velké překvapení. U tohohle filmu jsem se velmi bavil, a jelikož jsem od něj nic moc nečekal, byl jsem velmi příjemně překvapen. To je prostě parádní komedie, která tu dlouho nebyla. Dlouho jsem z kina neodcházel s tak dobrou náladou. "Haha, classic." ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Před pár dny jste se zde mohli dočíst, že studio Warner Bros. zveřejnilo své plány pro zavedení bezprecedentního modelu distribuce na rok 2021, v jehož rámci by mohlo uvést veškeré své nové snímky v… (viac)

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (viac)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Kolik ženských odpovědí na Pařbu ve Vegas už jsme dostali? Minimálně Holky na tahu, Ženy sobě a Matky na tahu, Hollywood ale pořád není u konce. Nejnovější dámská jízda se bude jmenovat Rock That… (viac)

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (viac)