Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, ve které je rozmístěno mnoho kamer a mikrofonů. Některé kamery jsou za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou nepřetržitě sledováni a nahráváni. Plní různé úkoly a televize z jejich pobytu vyrábí sestřihy, které vysílá. V noční době se mohou vysílat i choulostivější scény. (oficiálny text distribútora)

fabecc1222

První řada byla jak rána z čistého nebe. Naprosto něco nového, a jedna z mála přiležitostí, kdy Prima ve sledovanosti totálně zbourala konkurenční Primu s jejím Big Brotherem. K tomu se přidali ještě vcelku přijatelně šílení soutěžící. V dalších řadách už se však dostavili klasičtí egomaniaci a ztracené existence, a kvalita šla do háje... ()

Castrator

Sportovně se přiznám, že první řadu jsem sledoval, dokonce pravidelně. Ano, je to tak. Stydím se za to dodnes. Ale v té době jsem se na světě teprve rozkoukával a banda degenů v ohradě pro mě byla něčím naprosto novým. Z druhé řady jsem viděl téměř nic a pak jsem ještě viděl comeback toho uřvanýho hovádka, co vyhrál několik mega a byt v první řadě Vyvolených a během pár let to prošustroval. A ti debilní diváci mu těch pár mega zase odklepli. Neuvěřitelné. I proto musím patřičně ohodnotit, protože taková debilita se na obou stranách obrazovky, uvnitř i vně ohrady, jen tak nevidí. Bizár. ()

masw

Všechny řady mě bavily. Bylo zajímavé sledovat skupinku lidí v uzavřeném prostoru, kteří udělají pro slávu a prachy vše. Bohužel ke konci to Prima srala. ()

ganz

Osazenstvo vily bylo z většiny těžce retardované a sledovat jejich problémy mě vážně nebavilo. Dodnes jsem nepochopil jaký má smysl u skupiny lidí vyvolat ponorku a bavit se tím. ()

Mr.Dogman

Zajímavý pořad, který směle konkuroval nováckému tupému Big Brotherovi. Samozřejmě jsem se nedíval na všechny díly, ale víte jak jsem byl šťastnej, když jsem se mohl jít podívat do studia na duel a dokonce mě známej vzal za ty černý okna: Tři hvězdičky za další dvě série, které už byli nudné... ()

U.Tarare

První serie VyVolených, to byl pojem. Druhá byla humus plná buzerantů. Třetí řada, téměř to samý co řada druhá. Takže díky první serii 40% ()

spikey1 odpad!

jako studenta psychologie by mě mělo zajímat jak se to vlastně peče a smaží. můj rektor přímo na téma reality show uvedl studii a je nesmírně zajímavá... ale ne tak tahle show. další ironie národa... jak přišpendlit miliony lidí k obrazovkám skrze pár ubožáků. ()

Vercinix

Všichni kdo se na to tehdá koukali, tak tomu teď dávají odpad! A ti co to hltali extra, tak tomu dávají jednu hvězdičku! Jako první reality show to docela ušlo! tenhle žánr opravdu nemusím, přijde mi ubohý a nejvíce ti co se na to dívají! proč jsem se tedy na to tehdá díval taky? sám pořádně nevím! Zvědavost, nuda, obojí? Nakaždý pád ke konci už jsem byl poměrně vtažený do děje! Ale příště snad odolám sledovat stupiditu podobného charakteru! Doufám:) ()

voleman odpad!

Tak tohle je opravdu moc špatný pořad, a dívat se na nějaké lidi kteří to zjevně nemají v hlavě v pořádku opravdu nemám zapotřebí. Tenhle pořad je pro mně opravdu špičkový příklad špatné televizní zábavy. ()