Príbeh začína vo chvíli keď sa skupina ostrých chlapcov dostáva na miesto určenia – na ostrov Vilena a postupne zisťujú, že misia, v ktorej majú zlikvidovať nebezpečného diktátora, nebude ani zďaleka jednoduchá. Niekto sa veľmi usilovne snaží zmariť všetky ich plány. Nebojujú len proti priamemu nepriateľovi, ale aj proti nepriateľovi, ktorý je medzi nimi. Keď ich okolnosti donútia „obetovať" vnútornú spojku – bojovníčku za slobodu Sandru (Giselle Itie), Barney (Sylvester Stallone) sa rozhodne manipulácii vzdorovať. Spoločne so svojimi mužmi sa vracia na ostrov Vilena. Nielen preto, aby zachránili rukojemníčku, ale možno aj preto, aby zachránili svoje duše. (TV Dajto)

Hellknight12

Nedávno som si dal maratón. Táto trilógia je akurát dobrá akčná vec, ktorá má pekný rozbeh, kvalitný stred a blbý koniec. Mňa by zaujímalo či sa vlastne pokazilo? V skratke Exoendables 1 kvalitný akčný výplach, pri ktorom sedieť a baviť sa. Skvelé herecké výkony. Príbehovo je to síce jednoche ale nevadí. Človek si to podľa mňa dobre užije. Celkové hodnotenie za mňa je 70%. ()

Likan7

Kdyby tenhle film vznikl v roce 2000, byl by to přelomový biják a všechny tihle Arnoldové, Bruceové i Slyové by byli mladší a udělali by strašnej bordel. Takhle je to "jen" dobrý béčko se spoustou celkem průměrné akce. Statham je tu nejzajímavější, ale to je spíš dáno osobní linkou a tím, že je právě v tom věku, ve kterým měli být ty hvězdy, na kterých jsme vyrostli. ()

mira.l odpad!

No ty vole.... Stallone, Schwarzenegger, Willis, a hen ten oný... no ten hranatý Švéd... Lundgren. Ani jeden z nich není a nikdy nebyl mým idolem, tak proč já doprdele mám ... měl tohle na disku?? A navíc i další dvě pokračování?? Nechápu. Stejně jako nechápu, jak to může tahle bezduchá kokotina mít takový hodnocení. To fakt nikdy nepochopím. Ale když už, tak zkusím dvojku, ať je nějaká sranda. ()

st3f0o

Plytká, prázdna, vynútená reklama na nič. Akčný nemusí automaticky znamenať stupídny, či? Holt niekomu stačí k spokojnosti naozaj málo. Poďte, poďme si zaspievať: Mumbo jumbo, hoodoo lady hoodoo. Boom-lay, boom-lay, boom-lay, boom... ()

web-dat

Nechápu kde zmizel Neo a Morfeus? No kde ... vodrovnal je SLY a Jason ... :-D ----- film který by povinně měl mít nálepku .. (Návštěvnost od 30 let a výše). Proč to říkám? Dnešní mládež je zvyklá na filmy typu Harry Potter a další obdobné digitální kraviny. Solidní 80.tkové filmy je už moc neberou. Přitom to byli ty nejkvalitnější dějové zákusky kinematografie. Ano je to dosti tupé, asi stejně jako SLY .. ale dýchá z toho nostaligie. Skvělé !!! Bravo. ()

john.h

Splněné očekávání. Scéna v kostele samozřejmě top. Ta měla status kultovní, ještě než měl film premiéru a filmem se ten status jen potvrdil. Všechno ostatní taky paráda. Cool Statham, cool Lundgren, cool Sly a ten méně známý zbytek coolovost dohání super zbraněma a super bitkama. Li byl trochu navíc a nepředvedl skoro nic ze svého umu. Škoda, že místo něj nebyl Van Damme, pak by to bylo teprve dokonalé. Jinak nemám co bych vytknul. Co scéna a záběr, to perla. Ať už to je basketbalové hřiště, či návrat s letadlem k molu na začátku filmu, nebo záběr terminátoroidního stylu Terry Crewse z postranní úzké chodby. Dokonalá žánrovka. ()

Sainchl

Jestli jsem se bavil? - Ano! Jestli jsem si z filmu odnes dlouhodobější zážitek? - Ne! Jednoduše to sly vykoučoval podle svého a já dávám o hvězdičku méně, protože mohl být ještě odvážnější. Tohle veledílo není Akční / Dobrodružný / Thriller. To je prostě KOMEDIE a to po čertech dobrá. ()

Iwet.K

Minimálně 3 roky čekám na pořádný film s Jetem Li a teď tohle. Opravdu jsem se těšila, trailer mě zaujal, obsazení nadchlo, film ale zklamal. Úvodní půlhodina mi připadala o ničem a zbytek filmu jsem čekala, až to skončí. Byl tam totálně nulový příběh. Zachránili to snad jedině hlášky. 60% ()

nick_sekac

Vrněl jsem blahem. Luxusní hlášky, luxusní akce, prostě luxusní akční film. Nezapomenutelnými scénami se pro mě jednoznačně staly setkání svaté trojice akčních filmů v kostele a scéna, kde si to Terry Crews kráčí se svojí kamarádkou, to už mi málem upadla huba. Kam se na tenhle film hrabe nový A-Team. ()

Marwinek

Akční filmy nemusím a 5 hvězdiček je pro Forresta, takže 4+. V kategorii akčních filmů pro mě velmi příjemné překvapení, film který je vtipný a má nadhled a nebere se tak úplně vážně. Hodně dobře jsem se bavil a Stalone byl úžasnej. Hóódně kladně hodnotím scénku Willis, Stalone, Schwarzeneger. Fakt pecka. ()

IronRocky

Na Postradatelní jsem se hodně těšil a hned jsem na ně šel do kina a byl to totální nářež. Postradatelní je svým stylem film 80. let akorát hozenej do novýho kabátu a to se mě líbilo a tím film splnil veškerá má očekávání, které jsem si od filmu sliboval. Film nabídne skvěle herecky obsazený tým – Li, Lungren, Statham, Couture, Crews, Rourke a včele Stallone a všichni herci se skvěle doplňují a sem tam hodí nějakou tu hlášku. Film je od začátku plnej skvělé akce, která je sice chvíli díky kameře trochu nepřehledná, ale není to nic hroznýho a závěr filmu je totální nářez. A nejlepší scéna je v kostela kde se setká Stallone, Willis a Swarzenegger ta mě úplně dostala. Rozhodně nejlepší film tohohle roku a doufám, že bude pokračování a objeví se v něm Jean Cloude Van Damme. ()

Lukaso1

V to, že vzniknou The Expendables jsem moc nevěřil, podobných fám, které se objevují na internetu je spousta, ale zde se zrodilo něco co jsme si my fanoušci akčních klasik snad ani nemohli přát. Je to prostě pecka, vidět všechny pohromadě jak si dokonale notují na společném plátně. Každý má svůj osvojený styl, aby se na plátně „zapsal“ a to vč. zbraní, které zde hrají velkou roli. Nebudu psát, kdo má největší prostor ve filmu nebo kdo mě tam fakt nejvíc bavil, beru to jako dokonalý nesourodý celek, který je ještě navíc opravdu zábavný. Prostě a jednoduše je super, že něco podobného se Slyovi podařilo natočit i když to úplně dokonalý není, je to „dokonalá pocta“ klasice žánru. ()

Marty7CZ

Co všichni pořád chcete? Tohle je největší pocta všem akčním klasikám a Sly je fakticky machr. Kostelní scéna už vešla do dějin a Lundgren a výtečnej Roberts jsou skvělý překvápka. Takže Sly, BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!! P.S. Uživatel Solverino si ten film spletl nejspíš s Růžovou Ordinací,protože jinak jeho hodnocení NECHÁPU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Chuppa

Po delší době zase pořádná akce s hektolitry virtuální krve. Banda drsňáků a spousta hlášek za shlédnutí určitě stojí. A v neposlední řadě: vidět Stallona, Willise a Schwarzeneggera v jedný místnosti je unikátní zážitek, na který se jen tak nezapomene. ()

astraal

Čekal jsem výbuchy, hlášky, bezedný zásobníky, neprůstřelný hrdiny, špatnej příběh, hromady mrtvol, plameny, starýho Slye běhajíc jak za mlada, rychlý tempo, velezlýho velezáporáka a jeho hustosmrt. A přesně to jsem dostal! Rychlost střihu mi problémy nedělala. Jediný co bych mohl brát jako zklamání bylo menší nasazení Lundgrena, na toho jsem se hodně těšil. Ale byla to řežba! ()

RajCZitko

Sice je to dobrá akcička, ale hrozně tupá, plná masových a tvrďáckých hlodů, a když tam konečně pro odlehčení nasadí něžné pohlaví....tak taky hlodá a ještě docela hlubokým hlasem. Mno podle celkového hodnocení jsem čekal opravdu něco spíše chytřejšího. Ne že by Silvec neměl talent na akce - lítalo spousty krve, parádní střih, super zbraně a parádní smrti (hlavně ze samo-brokovnice :D) atd., ale čekal bych od toho něco víc jako napříkald prolínání časových linií, mohla by být lepší muzika, aby tomu dodal ten nádech. Todle je ryze lineárně ztvárněný příběh pro hodně nenáročné diváky s né dost vtažnou atmosférou. Je na tom sakra co zlepšit, a tak se toho snad dočkám v možném pokračování. ()

vojtik

Testosteron je steroidní hormon ze skupiny androgenů. Řadí se mezi anabolické steroidy. Je to mužský pohlavní hormon (androgen). Přirozenou cestou vzniká testosteron v tzv. Leydigových buňkách ve varlatech. Ovlivňuje spermatogenezi a vývoj sekundárních pohlavních znaků. Patrný je jeho vliv především v pubertě, kdy dochází k růstu varlat a penisu, pigmentaci a vrásnění šourku, po těle začíná růst ochlupení, zvětšuje se prostata a hrtan, dochází k nárůstu SVALOVÉ HMOTY. V dospělosti testosteron s jinými androgeny udržuje mužský charakter ochlupení, stimuluje spermatogenezi a brání rozvoji osteoporózy. - Doslovně převzato z wikipedie - omlouvám se, ale výstižnější popis neexistuje. ()

Adrai

1. hvězda - Lundgrenův "varovný výstřel" kterým to všechno pěkně začíná, 2.hvězda - nálet smrti což je fakt masakr, 3. hvězda - Ford F100 ... nádhernej exemplář, 4. hvězda - ty největší akční filmový stár posledních 20/30 let pěkně pohromadě se navzájem snaží zabít snad vším co jim přijde pod ruky ... prostě nářezovej film a z těch letošních týmovek zřejmě nejlepší volba ;) ()

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (viac)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (viac)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

06.11.2017

Už řadu měsíců je jasné, že úspěch amazonské princezny přižene do kin další superhrdinky. V Sony chystají týmovku s Black Cat a Silver Sable, v 20th Century Fox řeší spin-off Logana s X-23, a jak… (viac)

Creeda 2 natočí Stallone

Creeda 2 natočí Stallone

10.10.2017

Boxerská sága o Rockym se před dvěma lety dočkala spin-offu se synem Apolla Creeda. Film za 35 milionů dolarů vydělal 173 milionů a dovedl Stalloneho ke Zlatému glóbu a nominaci na Oscara, takže není… (viac)