Představte si, že existujete v různých podobách v paralelních světech. Vaše alter ega prožívají rozmanité osudy a se smrtí každého vesmírného dvojníka se rozdělí jeho síla a energie mezi zbývající. Přechody mezi jednotlivými světy - kvantové tunely známé jako červí díry - hlídají speciální agenti multiversa. Jeden z nich, bývalý agent Yulaw, už zničil v paralelních světech 123 svých alternativních životů. Už zbývá jen poslední dvojče na Zemi, uznávaný veterán losangeleského policejního oddělení Gabe. Jeho život, spokojené manželství i čest se ocitnou v troskách, když Yulaw vnikne do jeho světa, hnaný touhou stát se nejmocnějším, neporazitelným jedinečným. Křehká rovnováha vesmíru je ohrožena, osudová bitva mezi dobrem a zlem vrcholí. (oficiálny text distribútora)

chosan

Nemám rád scifi a tady se to projevilo nezachrání to Statham ani Jet li dlouho už se k tomuto filmu nevrátím! Dávám 30%. ()

Mistr119

Na to, jak velká myšlenka to zpočátku byla, tak vlastně jenom pro střílečku. A ještě není dotažené do konce, protože když už multiversum, tak asi nebude závislé na černých dírách a už vůbec jich nebude omezený počet..! :/ ()

Bragi66

SF vymysleli pro to, aby se myšlenky mohly rozleťet, ale tady se myšlenky sotva mátožně plouží. K tomu ty přiblblé uniformy, které patří tam někam do osmdesátek. S tímhle jděte do rákosového háje. ()

Gagin

Tak tenhle film se mi opravdu líbil. Jet Li a jeho bitky znovu bezchybné, příběh velice zajímavý, trochu ze začátku musíte přemýšlet o co jde a pomalu se zorientovat, ale nakonec je z toho skvělý kousek na neclou hodinku a půl. *** hvězdy ()

profeek05

Multivesmírná slátanina (ale s dobrou hudbou).. těšil jsem se na Jeta Li a jediný kdo u mě v tomto filmu zabodoval, je Jason Statham. Ale oba dohromady a najednou, z toho aby se i nově vzniklá černá díra radši hned vypařila. ()

MaxDamage1

Nevím proč,ale film se mi docela líbil. Měl docela spád a namět není špatný,ale přeci jenom mi tam něco chybělo,aby mi utkvěl v paměti. Ale i tak mu dávám vysoké hodnocení. ()

Rathe

Poměrně povedený příběh, ale o něco horší zpracování. Triky a bitky bylo tak nějak jediné co to docela drželo nad vodou, i když ani závěrečný souboj nebyl nijak unikátní. Dialogy - naprosto nezajímavé. Nevím proč do toho Jet Li šel .... má navíc. ()

MisaP3

Dávám jednu a to jen kvůli obsazení Jeta Li a Stathamovi... Námět možná fajn, ale provedení naprosto nezajímavé, vylepšování Jetových schopností triky mě odrazuje o to víc. Víckrát to opravdu vidět nemusím ()

Rinhashi

Chcel som dať tomuto filmu od tvorcu Nezvratného osudu aspoň 3 hviezdičky, ale kvôli slabému scenáru, príliš jednoduchému prevedeniu a idiotskému chovaniu postav to proste nejde. Inak je to zaujímavá idea, ktorá je stvárnená do béčkového filmu plného akcie (ktorej je tu ale na úkor dialógových scén), bojového umenia a s podporou nu metalovej hudby... Dobrý nápad, ale to spracovanie nie je dobré. Podľa mňa je to veľmi nevyvážený film, ktorý mal podstatne naviac... ()

Dračí koule Chowa Yun-Fata

Dračí koule Chowa Yun-Fata

21.12.2007

Uvědomujeme si, že to zní jako laciný fórek, ale pro název kung-fu fantasy Dragonball prozatím nemáme překlad, který by zněl méně dvojsmyslně (jsme docela zvědaví, jak si s tím poradí tuzemský… (viac)