Ako je možné prežiť vo svete, ktorý doslova zo dňa na deň prevalcovali davy zombíkov? Nuž, dvaja muži, ktorí by ani nemohli byť rozdielnejší, zjavne našli odpoveď na túto neľahkú otázku! Večne nervózny a ustrašený Columbus (Jesse Eisenberg) je síce naozaj ukážkový zbabelec, no prekvapivo sa mu zatiaľ podarilo vyhnúť sa všetkým útokom nemŕtvych – vďaka tomu, že sa striktne drží svojich dosť zvláštnych, ale účinných „47 pravidiel prežitia v Zombielande". Jeho život sa začne uberať zaujímavým smerom, keď sa ako jeden z posledných ne-zombíkov vo svojom nemŕtvymi obsadenom rodisku zoznámi s drsným Tallahasseem (Woody Harrelson). Ten, na rozdiel od Columbusa, zjavne nemá strach vôbec z ničoho. Spolu sa rozhodnú zrealizovať vskutku odvážny plán – raz a navždy skoncovať so všetkými zombíkmi. No ešte predtým budú musieť voľky-nevoľky čeliť najväčšiemu strachu zo všetkých... Samým sebe! Ešteže im osud priveje do ceste dvoch ďalších ne-zombíkov – temperamentnú Wichitu (Emma Stone) a drobnú Little Rock (Abigail Breslin), ktoré si medzičasom už tiež našli svoj vlastný, dosť svojrázny spôsob prežitia v chaose, ktorý vládne všade naokolo. Nanešťastie ale netrvá dlho a budú sa všetci štyria musieť naozaj poriadne zamyslieť nad tým, čo je horšie – nejako to spolu vydržať alebo... Sa zombíkom jednoducho vzdať? (TV Dajto)

MrKlobouk

Geniální začátek, skvěle napsaný scénář, dobře vybraní herci a naprosto trefný soundtrack, kterému se daří skvěle navodit atmosferu. Naprostá spokojenost, kazící snad jen slabší druhá čtvrtina, kterou však vynahradí konečná jízda v lunaparku a kanadský žertík BM. ()

Phorbo

Hodněkrát zmíněný Shaun of the Dead JE nepřekonaný. A ani Harrelson ani BM tomu nepomohli. A je to docela v pohodě a člověk se u toho i občas zasměje:) 8/10 ()

Charon11

Zábavná jízda na téma zombie a poslední žijící lidé. Má to tempo, dá se říci, že jsem se bavil. Příjemná stopáž odpovídající druhu zábavy. Občas vykradený jiný film, ale to na zábavě nic neubralo. ()

Marys

Celkom fajn, zábavná, pohodová vec, hoci by som radil pri tom nevečerať (tak, ako som to spravil ja). Neurazila, ani nijak až tak príliš neohúrila. Asi najlepšia sekvencia je s Billom Murrayom podľa mňa. Taký klasický lepší priemer pre mňa. ()

Cement73

Zombie komédia? Prečo nie, nakoniec to nie je prvý krát... Film bol celkom milý, aj keď som postrádal príbeh. Aj s exteriermi sa mohli filmári viac pohrať. Ale postavičky boli velmi sympatické a bonbonikom bolo zabitie Billa Murray-a :))) Na 4 hviezdy to nie je, ale 3 vždy. ()

sona123

Asi nemám smysl pro hororové komedie. Možná mi vůbec chybí smysl pro humor. Každopádně tady jsem se vůbec nebavila. Nápad určitě není k zahození, Harrelson jako drsňák, který ujíždí na buchtičkách, no nevím. Na můj vkus tu příliš tlačí na pilu. A ne, ani tolik vychvalovaná scénka s Billem mi nezpůsobila žádný záchvat. A to jsem se na film tak těšila! Příliš velké očekávání vypráskané v traileru. ()

Ukko

Přišlo mi to trochu "Pilgrimovské", ale ve směs docela zábavné. Hlavně celá pasáž s Billem je prostě vtipná. Žádná řacha a na film se asi rychle zapomene, ale pobavilo. ()

mosnak

Jednou za dva roky se tu sem tam objeví opravdu moc dobrý zombie film a přesně takový je ZombieLand. Film určitě patří do mých TOP 10 a tvůrci dalších filmů,se budou muset hodně snažit,aby tuto laťku překonali :-) 98% ()

D3VIL

90% - Za odvahu, kvalitní humor a nápaditost. Uvědomuji si, že Zombieland je v zásadě jednoduchý, předvídatelný a s mnoha vadami na kráse, ale who cares? Tohle mělo koule, sympatické efekty, jako vždy výborného Harrelsona a vtipné cameo Billa Murrayho - není co řešit. ()

ProgLaney

Zombieland je podle mého ideálním příkladem zombie komedie. Zpomalené záběry, spousta krve a další hmoty, místy dobrá muzika (obzvlášť For Whom The Bell Tolls na začátku sedělo perfektně) a poměrně dost solidních hlášek. Dějově a logicky to samozřejmě není dotažené ani nijak originální, pravděpodobně schválně, protože kdo by hledal logiku v zombie vyvražďovačce s humorným nádechem. Obecně se mi ale kontrast mezi přístupem geek hrdiny a drsňáka líbí a vlastně se ti dva dobře doplňují. Já osobně jsem měl trochu problém s romantickým ksichtem Eisenberga poté, co se k nim přidaly holky...jinak fajn, vtipná podívaná, možná trochu krátká a nevyvážená v poměru dlouhý start:rychlý konec, do kina bych na to asi nešel, ale film tohoto typu mi udělal radost. Absolutním vrcholem je pro mě - tak jako pro spoustu jiných tady - cameo BM...jeden z mála herců, který mě dokáže rozesmát, aniž by cokoliv řekl. :-) ()

ADIO45

Byl napínavý a popravdě, místi nechutnej, ale i přesto se mi hrozně líbil a to je co říci. Jak už jsem řekl, tak horory moc nemusím, i když já bych to hororem nenazval. Byl bych fajn, kdyby bylo pokračování. ()

Ollie235

Přiznám se, že zombie-filmy vůbec nemusím, ale tohle je pecka. Nechybí krev, pořádné množství nemrtvých, ale hlavně ani vtip. Celé to tak nějak táhne Woody Harrelson, půvab dodává Emma Stone a celkově to prostě funguje. Trochu mi ze začátku vadil Jesse Eisenberg, ale zvykl jsem si, navíc ke konci přišla odměna ve formě návštěvy domu Billa Murrayho. Na jednorázové pobavení opravdu výborný film. ()

Mikino00

Film stojí na nepříliš promyšlené koncepci, nad kterou nesmíte ani sekundu uvažovat. Jinak se jedná spíše o kousek pro fanoušky zombie, což já rozhodně nejsem, protože příběh zde moc složitý či snad originální není, hraje se zde na efekt i neobvyklost prostředí, kam se hrdinové vydávají. Herecké složení pak nijak vyjímečné není, chtělo to více Amber Heard a kvalitnější scénář. ()

lukasd

Pro mě byl tenhle film velmi příjemným překvapením, kombinace zombie hororu, komedie a road movie vychází takřka dokonale, plusem je i příjemná stopáž. Pobaví taky cameo Billa Murrayho. 85% ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Už je v podstatě jasné, že studio Disney místo klasického pokračování Pirátů z Karibiku hodlá celou sérii rebootovat. Poslední díl totiž vydělal „jen“ 794 milionů a to je po miliardových dílech pád,… (viac)

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku

24.10.2018

Scenáristé Deadpoola a Zombielandu Rhett Reese a Paul Wernick měli údajně mít první schůzky se studiem Disney o potenciálním rebootu miliardové série Piráti z Karibiku. Zatím není jasné, jestli… (viac)