Odbor městské zeleně - Série 4

(séria)
USA, (2011–2012), 7 h 42 min (Minutáž: 21 min)

Hudba:

Mark Rivers

Amy Poehler, Rashida Jones, Aziz Ansari, Jim O’Heir, Aubrey Plaza, Nick Offerman, Chris Pratt, Retta, Adam Scott, Rob Lowe, Patricia Clarkson, Kirk Fox (viac)

fabecc1222

Ron Swanston je držák. Ten utáhne i jinak nudné epizody. Paul Rudd nebo některé další epizodní role jsou taky pořád velmi podařené. Ale přeci jen ta kvalita už neni taková jako předchozí dvě řady. Tom a jeho firma na začátku sezony, to už je prostě přes čáru snesitelnosti. A napárovat Toma s Ann? Však to je snad nejvíc nepravděpodobná dvojice z celého seriálu. To si snad tvůrci hodili kostkou koho dát dohromady a vyšli jim tihle dva. To se prostě nepovedlo. Snad to v další řadě nebude pokračovat a snad tahle řada nepředznamená nějaký postupný trend úpadku kvality. ()

Oralfabet

Lehce slabší, než třetí série, asi i proto, že je delší, koncentrace výborných epizod už není tak vysoká... přijde mi ale, že celkově je S4 ještě o něco šílenější, než vše, co ji předcházelo, a tenhle aspekt jsem si fakt užil, stejně jako přítomnost Paula Rudda. Všechno okolo Toma a Ann - not a fan. 9/10 ()