Mladý rozhnevaný muž Tyler Hawkins z New Yorku rozhodne nie je rebelom bez príčiny. Tragické úmrtie brata v ňom zanechalo hlbokú jazvu, ktorú ešte väčšmi prehĺbil rozvod rodičov a fatálny rozkol s vlastným otcom. Od rodinnej tragédie žije s pocitom permanentnej vykorenenosti a odcudzenosti a nikdy by nenapadlo, že nájde spriaznenú dušu. Zrazu však stretne Ally, ktorej prítomnosť pôsobí na jeho dušu ako balzam, a tak sa do nej bezhlavo zamiluje. Ally dokáže vyliečiť Tylerovu chorú dušu, pretože v dôsledku bolestnej straty, ktorú prežila na vlastnej koži, presne vie, ako sa Tyler cíti. Nečakaná láska pomáha Tylerovi opäť nájsť zmysel života. Ale šťastné chvíle netrvajú dlho - na povrch vyplávajú skryté tajomstvá a zdá sa, že šťastena hrá s Tylerom a Ally nefér hru. Okolnosti nie sú ich vzťahu príliš naklonené a to, čo ich spojilo, ich zároveň môže aj navždy rozdeliť. (TV JOJ)

singone

Na konci filmu, když jede Tyler ve výtahu a tam vidím ukazatel 88.patro tak si říkám, že musí být v Empire State Building, ale až se v otcově kanceláří díval z okna tak podle tvaru okna mi vše došlo co je to za budovu. Poté už stačí jen datum na školní tabuli a je to jasné všem jak film tenhle skvělý film dopadne.... ()

deric

Velmi příjemné překvapení. Už prvních pár minut zajistí, že film neřadíte do kategorie přeslazených romantických filmů. Velmi dobře napsané dialogy, film má spád a alespoň pro mě dost nečekaný konec. "Whatever you do in life will be insignificant, but it's very important that you do it. Because none else would do it instead of you." ()

Ogrb

Tyjó, 79 %? Viděli jsme tady všichni stejnej film?? Tendleten romantickej blábol s držkou ze Stmívání mi akorát pokazil plno mejch oblíbenců, včele s pěkňoučkou Emilií a panem Charisma Piercem Brosnanem. Klišé, klišé, klišé, trapnej scénář, prostě průšvih a znám tisíc lepších filmů, který jsou tady hodnocený hůř. 3/10 ()

Sharinka

Zajímavý film, dobrý nápad a místy i nadprůměrný výkon herců (přestože Robert Pattison umí zahrát jen jediný utrápený výraz, který si urputně drží celý film). Závěr filmu byl však katastrofální (což byl na jednu stranu nejspíš i záměr tvůrců). Nejsem fanda happyendů a smutný závěr je často třešničkou na dortu, ale co je moc, to je příliš. ()

zaso162

Rozporuplný snímok, ktorý si diváka získa, alebo ho unudí. Pattison konečne hrá a téma 11. septembra je zúročená stopercentne. Pre mňa to určite fungovalo. ()

KdG

Trapnost nad trapnost, dvě hodiny zabitého času. Konec tomu dal opravdu korunu, i když jako scénariastický nápad to nebyl uplně špatný. Kdyby se Emilie svlékla dal bych o hvězdičku víc. ;-) ()

PanPaniscus

nuda, strašlivá nuda... pattinson sice ukázal, že hrát umí, ale to je tak vše, co je na tom filmu pozitivní ...samozřejmě až na samotný závěr, kdy mi proběhl mráz po zádech... ()

wOOzIe

No bohužel sem to viděl rozkouzkovaně ale silný emocionalní dojem, který na mě tento film udělal stejně přetrval... Sentimentální, ale ne příliš jak se posouvá děj, tak se dozvídáme něco víc i o hrdinech a film nenásilně pomalounku posouvá hranice a ten konec, a co se stane se dalo očekávat, ale jakym způsobem to scénarista vyřešil je opravdu originální a brilantní... stačil náznak(divákovi hned dojde co se má stát) a díky tomu byl konec ještě silnější než kdyby ho nechal trapně přejet autem... Patinson nechce být a nechce zustat jen přiblblým upírem a tady obratně dokazal že ve škatulce nezůstane, a že dokaže natočit i opravdový film, Ravin i Cooper skvělí nemám co dodat a Brosnan zahrál opravdu jak za starých časů, role všem padla jako ulitá, skvěle skvěle.... ()

Lovedeath

V první řadě, se člověk nesmí leknout obsazení hlavní role. Ano, je to překvapení, ale i Robert Pattison umí hrát. A sakra dobře! Výřil kolem sebe charismem a energií po celý film a ani na chvilku sem nepochybovala, že ho chci vidět ve více filmech s abscencí upírů. Na Remember me ovšem nejvíc zaujme příběh. Scénář je promyšlený do poslední minuty, ten konec dokázal zaskočit, což je v dnešní době obrovské plus. Dále hudba, neuvěřitelná, přesně sedící, nádherná. A nakonec režisér, který dokázal tyto tři elementy dát dohromasy a vytvořit Remember me - drama, na které se nedá jen tak zapomenout. ()

Nijura

Já osobně Pattinsona moc nemusím. A ani nevím proč jsem se na tento film chtěla podívat. Pattinson mi nijak nevadil v Harrym Potterovi, Stmívání nesnáším ale do tohoto snímku se hodil. Kdo byl ale podle mého názoru špatná volba byla de Ravin. Před shlédnutím bych na 100% tvrdila, a taky jsem tvrdila, že problémem v tomot snímku bude Pattinson, ale u mě to projela celou dobu shrbená, divně mluvící a grimasy dělající Emillie de Ravin. Nebyla nejhorší, ale zkrátka mi nesedla. Jinak snímek se mi nečekaně líbil, ale klidně bych tam přidala ještě více psychologii. Protože v jednu chvíli se to tak krásně rozjíždělo a pak vše skončilo...A konec...Úžasnej. 90% (nedávám 100%, kvůli předsavitelce Ally) ()

Armageddon

Nemám veľmi rád romantické filmy. Avšak tento som si pozrel na doporučenie. A musím povedať, že sa mi páčil na toľko, aby som ho pozrel celý, bez toho aby som zaspal. Ten záver sa mi pozdával asi najviac. Veľmi zdarne spravené. Keby to nebol romantický film / dráma, malo by to viac hviezd. Avšak aj toto je solídne si myslím. ()

TEKAS

Tak tohle jsem vážně nečekala. Pattinson byl pro mě roztomilý upírek a čau, ale zdá se, že i umí zahrát. Překvapil mě on, překvapil mě film a u konce jsem ztuhla, s něčím takovým jsem nepočítala. Vcelku souhlasím s larelay a M.a.t.t. ()

Monty2729

Příběh o dvou osudem zkoušených mladých lidech působí vcelku věrohodně a po celou dobu s hrdiny soucítite. A pravou třešničkou na dortu je opravdu velmi překvapující závěr, kterému by ale prospělo zkrácení asi o dvě minuty. ()

Bounded

Pattinson není tak dobrý herec, jak všichni tvrdí. Jeho výkon určitě není špatný, ale měl se radši inspirovat Jamesem Deanem než svou předchozí váhavou rolí. Jako rebel je občas příliš pateticky rozervaný. Jinak je to příjemně ubíhající drama se silným startem a ještě silnějším závěrem, ovšem také s klidně zaměnitelným prostředkem, který umně vynahrazují velmi dobře zvolení herci. ()

Ronee

Počula som na ten film samé chvály, tak som si ho išla konečne pozrieť. Hneď úvodná scéna ma vydesila. Potom to bolo miestami veľmi dramatické, trochu romantické a vtipné, ale najviac dramatické. Bolo to z veľkej časti o spomienkach a o nevyriešenej minulosti, o vzťahoch a tak. Páčilo sa mi, ako bol vystavaný dej. Rozprávačské pasáže s myšlienkami od Ghándího tomu dodali hĺbku. Celý film sa pekne rozvíjal až do toho spackaného záveru - tam som si povedala, že aha dobre, tak tento film reflektuje túto udalosť, dobre...ale prečo? Záver teda pre mňa zlý, čo však ubralo len jednu hviezdu. ()

rialilly

Podívala jsem se na to spíš ze zvědavosti, abych viděla Roberta Pattinsona hrát i v něčem jiným než jenom v Twilight. A byla jsem docela překvapená, protože nebyl vůbec špatnej. Umí docela i hrát, ikdyž některý výrazy má úplně stejný jako v již zmíněném Twilight. Film mě strhl od začátku až do konce, bavilo mně to. Příběh byl zajímavý a ten úplnej závěr bych teda nečekala, kdybych si předtím nepřečetla spoiler... no, ehm, film má skvělej soundtrack, hudba dobře umocňuje scény a pravděpodobně si z toho i nějaký ty písničky stáhnu. Takže, film mě opravdu oslovil, vůbec jsem neočekávala, že bude tak dobrej, a je to asi jeden z nejlepších filmů jaký jsem v poslední době viděla. ()

departed

Ok, přiznávám, konec mě hodně překvapil. Vlastně po celou dobu vůbec netušíme, jaké je přesné datum a dozvíme se to jen díky tomu, že to nějaká učitelka napsala na tabuli, ale i přesto váháme, jestli to datum představuje aktuální datum, nebo jen datum, o kterém se bude třída učit, čili o incidentu samotném. A pravda nám dojde v momentě, kdy kamera zabere obě budovy. Každopádně film jako celek na mne moc nezafungoval. Chemie mezi hlavními protagonisty byla mizivá (ale de Ravin byla kurevsky roztomilá!) a bavil jsem se jen tehdy, když došlo na hádky. ()

Chasida

Ke shlédnutí mě přivedl pěkně udělaný trailer s tou do hlavy se zarážející písničkou. Trochu mě od něj odrazoval fakt obsazení pana prkenného Pattinsona, kterého moc (tj. ani trochu) nemusím. Přesto a možná právě proto mě výsledek hodně překvapil. Pro jistotu jsem celý opus shlédl ještě jednou a hodnocení bylo stejné. Čili - tahle záležitost mě chytla za srdce, i když si plně uvědomuji, že je to asi jen čistě subjektivní. Ale je to taky mé subjektivní srdce, takže :). Osudová láska žije a těmhle dvěma jsem to věřil! ()