Mladý rozhnevaný muž Tyler Hawkins z New Yorku rozhodne nie je rebelom bez príčiny. Tragické úmrtie brata v ňom zanechalo hlbokú jazvu, ktorú ešte väčšmi prehĺbil rozvod rodičov a fatálny rozkol s vlastným otcom. Od rodinnej tragédie žije s pocitom permanentnej vykorenenosti a odcudzenosti a nikdy by nenapadlo, že nájde spriaznenú dušu. Zrazu však stretne Ally, ktorej prítomnosť pôsobí na jeho dušu ako balzam, a tak sa do nej bezhlavo zamiluje. Ally dokáže vyliečiť Tylerovu chorú dušu, pretože v dôsledku bolestnej straty, ktorú prežila na vlastnej koži, presne vie, ako sa Tyler cíti. Nečakaná láska pomáha Tylerovi opäť nájsť zmysel života. Ale šťastné chvíle netrvajú dlho - na povrch vyplávajú skryté tajomstvá a zdá sa, že šťastena hrá s Tylerom a Ally nefér hru. Okolnosti nie sú ich vzťahu príliš naklonené a to, čo ich spojilo, ich zároveň môže aj navždy rozdeliť. (TV JOJ)

LukeN73

Závěrečná překvapující pointa mohla být po filmařské stránce trochu líp zpracována. Konec filmu spíše vypadal jakoby se musel rychle dotočit, ale "cosi" to ve mně zanechalo. Nějak nedokážu pořádně vystihnout objektivní komentář, ale dávám **** a tuším, že se zařadí mezi rozporuplné filmy, kdy pro někoho to bude strhující a nezapomenutelné a pro druhého zase slabší průměr. ()

Išak

Totálně pokažený konec.Proboha proč musel zrovna skončit takto.Vždyť ho mohl třeba srazit bus nebo se mohl stát oběti jakéhokoliv jiného neštěstí ( i když bych si vsadil na to, že by ho alespoň posadili do jednoho z letadel), ale ne, zase je v tom 11. září.Trošku to pokazilo dojem z celkem dobrého filmu. ()

Loganberry

Hrozně utahaný... a ten závěr mě opravdu za vaječníky nevzal, děkuju pěkně. Asi vypadám jako naprosto nespokojená divačka, příště napíšu něco hezkého a pochvalného, ale dnes ne. ()

dodusss

Pattinsonove vykúpenie zo zaškutoľkovania teenegerský idol. Týmto filmom úkázal, že v ňom niečo je a treba s ním počítať dalej. Jednoduchý dej s nečakaným vyvrcholením, ale musím povedať niečo na tom filme je. ()

Evuse

Čekala sem,že to bude takový ten americký film se šťastným koncem.Kdeže! Velké překvapená a Robert Pattinson mohl konečně ukázat,že není jen Edward z Twilight ságy. ()

Tomulka

Velmi , ale velmi mně překvapil Robert Pattinson svým hereckým výkonem v tomto filmu ukazuje , že hrát rozhodně umí. Další vynikající herci jako Pierce Brosnan a Chris Cooper film také velmi dobře podpořili. Ba naopak postava co hrála Emilie de Ravin byla slabá. Nevím zda to je tím, že byla blbě napsaná nebo tím, že se Emilii nepovedla zahrát dobře, ale přínos této postavy v celkovém ději je prostě až do stracena. Také filmu trošku uškodila nezáživnost. Větší rychlost děje by filmu rozhodně prospěla. Scény v postely, nebo scény zvracení a podobné jsou zbytečné stačí jen na´tuknout fakt a jít dál není třeba se zaobírat nepodstatnými věcmi pro děj. Ve filmu je převážně rozebraná postava Pattisonna okrajově jeho kámoše a také postava policajta táty, ale ostatní postavy jsou jen tak přeletěné (no možná ještě Brosnanova postava) což je škoda vzhledem k traumatům, které je postihli. Celkově však film působí dost dobře a rád se na něj ještě podívám. ()

Fazulina

Jak nemám všední vztahová dramata moc ráda, tak tohle mě velmi překvapilo. Robert Pattinson není úplně můj šálek kávy, ale tady mě prostě přesvědčil. Konec byl vynikající a od pěti hvězd mě dělí jen to, že prostě některé filmy jsou ještě lepší:-))). Silný zážitek. Doporučuji! ()

terinka79

Neodolatelný Rob a krásná Emilie.. Narozdíl od některých se mi líbil úplně celý film, ani chvilku sem se nenudila.. :) Ráda dám 5* A musím pochválit konec, ten sem teda absolutně nečekala a skoro mě dojal.. ()

marttul

" Z životů, kterých se dotkneme, naše otisky nevyblednou".... Tento mi film mi dal jednu moc cennou věc a tou je zjištění, že Robert Pattinson je PAN herec... ()

Paulia

Hmm... já se hodně nudila. Roberta Pattisona moc nemusím, ale určitě nebyl tím, co my na tomhle filmu vadilo nejvíc. Byl celý jaksi bez šťávy. Ani té romanitky jsem se nedočkala v takové míře, jakou jsem očekávala a vlastně hlavně kvůli tomu jsem se na to dívala. Do konce jsem vydržela jen proto, že zásadně od filmů neodcházím a nutno říct, že konec byl podle mě úchvatný, zčásti to celé zachránil. Jen díky němu si tenhle film zaslouží tu třetí hvězdičku... ()

witeek

Jedna z prvních scén, kdy se probírá ve škole téma terorismu a vysvětlení Ali (Emilie de Ravin) geniálně kontrastujícíc se závěrem filmu. Už jen kvůli závěru doporučuji! Skvělě funguje chemie mezi hlavními postavami Tylerem (Robert Pttison) a Ali. Velmi uvěřitelné. Nálada filmu hodící se na noční projekci se sklenkou dobrého červeného vína. ()

Fanusik

Film ma zatiahol do deja hneď zo začiatku, čo som nečakal. Ale koniec mi dal peknú ranu do tváre..úplné nečakané a to je na tom úplne super. Robert Pattinson sa pekne vžil do svojej postavy a podal pekný výkon. Taktiež Emilie de Ravin a samozrejme podarený Tate Ellington. Vo filme režisér zdôraznil a pekne poukázal na problémy, ktoré sa môžu stať hocikomu z nás. Pre mňa je to skvelá dráma a pred maličkými nedostatkami zatváram oči. ()

ronas

mam pocit, ze tento film sa tahal z extremu do extremu a nikde tak uplne nezakotvil..ani ako drama, ani ako romanticke klise. robert mi tu prisiel ovela uveritelnejsi ako v postave dokonaleho upira. ja mu dokonalost proste nezerem. zaver filmu nas zatlacil do sedaciek. nic som si o tomto filme predtym necitala, takze to bolo "mile" prekvapenie pred titulkami. vsetko sa mi v hlave roztocilo na plne obratky ... stacilo vidiet tabulu v skole... ()

Nadix

Klasický film o ničem a o všem. Že takových bylo natočeno už nespočet? Asi… Připadá vám, že už jste všechno někde viděli? Je to možné… Standardní americké dojetí na konec? Snad… Ale málokdy bylo natočeno tak dobře. Věděla jsem, jak film končí. Ale i přesto mě v jeho závěru cosi sevřelo, přestávala jsem dýchat a naskočila mi husí kůže. Celou dobu jsem měla pocit, že první hodinu a půl filmu jsem už v kině či televizi viděla mockrát. Avšak přečkat ji za ty emoce na závěr rozhodně stálo… ()

Kumbula

Přestože nemám Roberta Pattisona příliš v lásce, kvůli jeho koženému výrazu z Twilight ságy, musím říct, že v tomto filmu se opravdu vyblýsknul. Spolu s Emilii de Ravin tvoří krásný, možná trochu rebelský pár, který se snaží společnými chvílemi utéct od té horší reality, která na ně čeká vždy, když vyjdou ze dveří. Celý film běží neuvěřitelným tempem, a když se blíží ke konci, přejete si, aby ještě chvíli pokračoval. Ovšem co je naprostou genialitou celého filmu, je zajisté konec. Je obrovský, nádherný, srdcervoucí. Pokud vás moc neláká, tak už jen kvůli němu stojí za to se na tento úžasný film podívat. Můj jeden z nejoblíbenějších filmů :) ()

mnu

krásný, hluboký a smutný film o tom, jak krutý osud umí občas být. Že tam, kde již jednou ublížil, dokáže přijít a ublížit znovu... a znovu... Výborný film, skvělé obsazení, pěkná hudba. Pět hvězd chybí jen kvůli konci, který mne přiliš nepřesvědčil, do filmu se mi nehodil. ()

martpolak

Málo který film rozebírá osudy, příběhy a vnitřní stavy obyčejných lidí bez větší zápletky. Nezapomeň na mě to dělá, s na pozadí jednoduchou, avšak uvěřitelnou a použitelnou, zápletkou. A to se mi na tomhle filmu líbí. Překvapivý konec byl jen třešničkou na dortu. Ještě před ním jsem byl, při prvním zhlédnutí, s filmem spokojený, a to v něm prakticky o nic nešlo. Velice povedené dílo. ()