Predtým, ako sa stal Deadpoolom, bol Wade Wilson (Ryan Reynolds) členom špeciálnych jednotiek. Keď mu lekári diagnostikovali pokročilé štádium rakoviny, podrobil sa experimentálnej liečbe v rámci programu Weapon X, známeho a populárneho predovšetkým medzi x-menovskými mutantmi. Vďaka tomu sa Wade zbavil rakoviny a nielenže prežil, ale ako bonus získal schopnosť rýchleho samouzdravovania. Oproti Wolverinovi, ktorý po podobnej liečbe zostal celkom sexy – z tohoto pokusu vyšiel trvale znetvorený. Vypadá podľa vlastných slov ako "avokádo, ktoré malo sex so starším avokádom". Aj preto bez väčšieho odporu prijal „okostýmované" alter ego s názvom Deadpool. (Cinemart SK)

Alpo

Nejdřív mě odrazovaly ty "přehláškované" trailery, ale film byl prostě dokonalý. Popravdě - dnes jakmile vidím R.Reynoldse v nějakém jiném filmu, tak jen čekám, kdy to zabije nějakou deadpoolovskou hláškou.. pro mě už v jiné roli prostě asi nikdy fungovat nebude :) Paráda. ()

Olafsson

Na začátku je to fakt tipný.. Všechny ty hlášky a tak... Ale potom jak se to POŘÁD opakuje dokolečka, hláška, hláška, hláška, tak to přestávám vnímat a vastně mě to začene trochu unavovat a otravovat... Prostě opakovaný vtip přestává být vtipem... ()

WolfIssen

Velice příjemné překvapení, "americká bejkárna" jak hovado, výborné vtipné hlášky, bojové scény a navázání na X-Meny. Deadpool si bere na paškál nejen X-Meny samotné, ale tu a tam hodí hlášku s odkazem na jiný film, třeba upoutávka na 127 hodin :-D :-D :-D Opravdu pobavilo. Jen škoda toho občasného posraného hip-hopu :-(( ()

curfew77

Znáte takové ty lidi, kteří se z nedostatku čehokoli jiného chovají jako debilové, ačkoli vlastně debilové nejsou? A aby to zamaskovali, tak se tomu každou chvilku sami přiblble zasmějí? Je vám jich líto, protože tušíte, že to debilové nejsou, ale málo platné, chovají se jako debilové a vám je trapně i za ně. Tak přesně takový film je Deadpool. Fakt, že se z téhle slátaniny bez hlavy a paty stal kasovní trhák, jen potvrzuje, že svět filmu se v prdel obrací. 40 %. PS: Spojovat tenhle film s X-Men vesmírem je vulgární urážkou nejen pro nedostižnou XM-FC, ale i pro slabší kousky téhle ságy. ()

Emjecko

Oslava trapnosti v celé své nahotě, a za ten červený obleček se opravdu neschová. Pozornost si jako jediný zaslouží snaživý taxikář, zbytek je adeptem na hate největšího kalibru. Moc ho sice neovládám, ale aspoň se nebudu ztrapňovat jako Deadpool rádoby cool, vtipnými a já nevím ještě jakými hláškami. Film, který jsem nechtěl vidět, a já věděl proč. ()

anyonecek

Věřim že zážitek z kina musel být asi tak 5x lepší než doma u počítače, už jen protože je tento film prostě dělanej do kina pro více lidí, kteří strhnou vlnu smíchu. Mě to bavilo, film měl spád a ani na chvíli jsem se nenudil, k tomu hrála výborna hudba a spousta hlášek. Rozhodně netradičně pojatej komiksák a doufám že další díl bude aspoň na takovéhle úrovni a třeba se donutím jít i do kina. Pro fandy X-menů a podobnejch komiksovejch hovadinek určitě povinnost. ()

Hedy

Fanoušci komiksů budou nadšeni a ostatní budou taky nadšeni. Kdo kdy četl něco s Deadpoolem nebude mít sebemenších námitek . Tento film napumpovaný krví a sprostými vtipy mi sedí jako červený spandex a 2 katany. Nemám k tomu víc co dodat jelikož se jedná akční komedii. I když jsem se trochu bál kvůli zakomponování romantiky kterou upřímně nemusím. Film ukázal že i romantika je dobrá věc ()

MyrnaAlec

Komix je teda výrazně vtipnější, u tohodle drsoně je hlavní cíl jeho ztracená láska, což je poněkud valentýnské. V roli padoucha ex Daario. ()

mikhail

Pozrel som si, zabavilo, ale do mesiaca si na film ani nespomeniem. Celé je to postavené na hromade prvoplánových vtipov jednej hlavnej postavy. Morena je fajn, ale iba jej vizuál a kopec akcie to celé nezachráni. ()

marek29

No, maucta :D Deadpool překvapil - tím, že dostál své pověsti, která ho předchází :) ano Marvel, jo musel jsem se přemáhat abych si to pustil. DOUFÁM, že jak říká verbal neuvidím Deadpool vs. Kapitán Homokokot: Úsvit oplzlosti. Ale tohle mělo grády. Správná dávka ironie / sarkasmu a lovestory. Co bych vynechal a bez čeho se obešel, jsou bezduche mlátičky 1v1. V životě přece nezáleží na tom, jestli mu dáš do kouli a utečeš, ale jestli máte tu holku co má koule na věci, který chcete s ní dělat a teď myslím nejen v posteli ;) přemýšlejte o tom. 5 hvězd nejen za tu kočičku ale i soundtrack, sarkasmus a příběh ()

Kubi21

"Nekomfortní", nekonformní (díky uživateli Lima), nekorektní, nekompromisní akčně vulgárně krvavá romance, která místy je až moc přisprostlá, což je kolikrát už drobánek přes čáru dobrého vkusu. Ehm, pardon, tady dobrý vkus nehraje roli. Opravdu zábavná blbina, která si dělá srandu ze všeho a ze všech. Takovéhle blázniviny si nechám líbit. PS: Xavier a je to Stewart nebo McAvoy. ()

Hawaj

To natočil Woody Allen? Jenom tam kecaj. Normální gumák Freddy Krůgr tam furt votravně žvaní jak Džesika Parkerová v Sexu ve městě a myslí si že vám kecama, který by nenadchli ani Horsta Fuchse, dár pár mouder do života prokládaný zmínkama vo svým péru a jinech puberťáckejch starostech. Jo a ještě má gumový katany, kerejma propíchne i beton. To se fakt povedlo, ale to mu přece vodpustíme protože to je komix, žejó. Sorry vole, ale amíci neuměj hláškovat. Výsledkem je jen hromada buranskejch sprosťáren vytažených vohnutým drátem z tureckýho hajzlu, kde se marinovaly o čtvrstoletí dýl než měli. Proč mi najednou těch pár hlášek Jamese Bonda zní jako Shakespeare?... Je to srágora pro křupany co si myslej že hrdina je drzý a sebevědomý. ()

nula87

Komiksovka, která si dělá nepokrytě srandu sama ze sebe i z ostatních "komiksových kolegů", ale na druhou stranu ctí pravidla žánru. Za mě asi nejlepší komiksovka poslední doby. 80% ()

Gamekeeper77

"Jestli je Tvá levá noha Díkůvzdání a pravá jsou Vánoce, smím tě navštívit mezi svátkama?" Vulgární, nechutné, nedospělé, beďarové vtipy. Bál jsem se, jestli je se mnou všechno v pořádku, když si libuju v tomhle stylu humoru, ale jak se tak dívám, je nás 81% většina. Takže asi jo :-). Jedinečně šťavnatý komiks s parádním soundtrackem a skvělým Reynoldsem patří rozhodně mezi nejoriginálnější a nejlepší Marvely. 92%. ()

savatage

Deadpool je hrdina, jaký tu dlouho nebyl. Jste li na opačné straně, buďte na pozoru, nebo si zažongluje s vašimi koulemi a ani u toho nemrkne. Tento snímek si do budoucna zaslouží pozornost!!! ()

PlayEasy

Je vidět, že postava Deadpoola ušla dlouhou cestu od wolverinovského originu :-) Ale fakt, tohle je extrémně nadupaná marvelovská řež a bomba, rovná Vaughnově "Nakopání prdele", Ryanova životní role v té nejvtipnější a asi i nejvulgárnější komixovce všech dob!...... Kurva jo!!!! 90% ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

03.06.2023

Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine

Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine

27.09.2022

V typicky reynoldsovském duchu oznámil představitel Deadpoola na svých sociálních sítích zprávu, že se herec Hugh Jackman (Logan, Zmizení) vrátí coby Wolverine ve třetím filmu. Snímek, jenž bude… (viac)