Štyridsaťročný Cal Weaver (Steve Carell) prežíva svoj sen - má dobrú prácu, pekný dom, skvelé deti a za manželku si zobral lásku zo strednej školy. Keď ale zistí, že ho jeho žena Emily (Julianne Moore) podvádza a chce sa s ním rozviesť, jeho "dokonalý" život sa zrúti ako domček z karát. A čo je horšie - Cal sa ocitne vo svete slobodných, lenže sám už niekoľko desiatok rokov nerandil, a tak zažíva jeden neúspech za druhým. Voľné večery trávi sám v miestnom bare, kde utápa zlú náladu. Cala vezme pod ochranu Jacob Palmer (Ryan Gosling) - pohľadný športovec ľahko po tridsiatke. Aby Jacob pomohol zabudnúť Calovi na jeho ženu a začať nový život, otvorí mu celkom nové obzory: flirtujúce ženy, pánske jazdy a tiež nový štýl. Cal a Emily nie sú jediní, kto hľadá lásku. Calov trinásťročný syn Robbie sa zamiloval do sedemnásťročnej pestúnky Jessicy, ktorá si zase robí zálusk na Cala. Napriek Calovmu "znovustvoreniu"  sa jeho srdce nedá prerobiť a zdá sa, že práve to ho stále vedie tam, kde začal. (TV Markíza)

petka114

Strašně příjemný film. Steve Carell je po přeměně fakt fešák, mnohem víc, než všemi opěvovaný Ryan. Scénka na zahradě mi zůstane ještě dlouho v paměti stejně jako král všech nevěrníků " David Lindhagen":-) ()

prezzemolo

nebýt posledních 15 minut, bylo by to za 5.. Ale zas na druhou stranu, mohlo to dopadnout jinak? Na širší rozbor není čas, oblékám sako a jdu do baru.. ()

sWONDER

Vynikajúce! Nebyť toho presladeného, amerického záveru (to bol obrovský SHIT!) bola by to pecka. Parádne obsadenie, Carell skvelý, Gosling bol pán a Emma na zožratie. Celkovo veľmi prijemne pozeranie. ()

Terka_127

Vtipný, romantický, pravdomluvný, překvapující snímek o lásce. I když to bolí, i když je to zlé a zatrpké, neměli bychom nikdy přestat věřit v opravdovou lásku. To se nám snaží říct film Crazy stupid love. Ta pravá a osudová láska je jen jedna a neměli bychom o ni přestat bojovat jen proto, že se vyskytla překážka v podobě jiného nápadníka, že se jedná o sukničkáře, nebo že partner prochází krizí středního věku. Jak si užívat lásku a probudit muže v muži se snaží vysvětlit sutničkář a lovec žen Ryan Gosling nešťastnému a zatrpklému Stevu Carellovi. Gosling opět ukázal, že je pan herec a zaslouží si větší a významnější role. Vedle sebe má další vycházející hvězdu Emmu Stone, která ač je ve snímku mnohem méně, svými dialogy vás dostane. Crazy stupid love je něco bláznivého, něco krásného a něco, co vám zvedne náladu. ()

dwyane

Ale spíš to líže tu nižší hranici 4 hvězd. Na druhou stranu...v poslední době jsem viděl hodně filmů podobného žánru a zaměření a tento z nich i vynikal, takže hodnocení podle mě zasloužené. Dá se to vidět i víckrát. ()

syphoon

Jak se říká, film, který rozhodně neurazí! Skvělý Gosling je jiště jednu chvíli nejenom idolem všech žen, ale i mužským vzorem při "lovení" opačného pohlaví. Nicméně, kdyby celý film skončil "na zahradní párty", mé hodnocení by bylo jistě vyšší! Příliš zdlouhavý závěr je jedinou černou kaňkou na jinak výborném snímku! 70% ()

Margerie

Velmi příjemná romantická komedie, která na diváka nevybalí všechno najednou, ale nechá ho docela dlouhou dobu v nevědomosti o vzájemných vztazích některých postav, což je na ní právě to sympatické. Pobavilo, zanechalo příjemný pocit, zkrátka správná volba pro lenošivé odpoledne po náročné zkoušce. Julianne Moore a Emma Stone jsou velmi talentované a příjemné dámy, k jejichž filmům se ráda budu vracet. :-) ()

MysakSim

Steve Carell je docela sympaťák a celý film by asi nebyl úplně špatný až na toho malého třináctiletého kluka... Bože jak ten mi lezl na nervy, ve svém věku by vůbec nevěděl co to kecá, je nesympatický a prostě fakt hrozný. Emma Stone je pěkná, Julianne Moore taky a Ryan Gosling hraje přesvědčivého pohodáře. Stojí za to se na tenhle film podívat pokud přetrpíte toho malého parchanta. ()

Shredder

Prva polovica filmu je na romanticku komediu prekvapivo velmi zabavna, v druhej to zacne postupne sklzavat do presladenej rutiny. Miestami sa tu miesaju veci, ktore clovek pozna z vlastneho zivota s vecami, ktore su realite na mile vzdialene, miestami sa miesaju mravne poucenia s ideou cistej lasky. To co povodne vyzeralo ako nevtierava komedia postupne zabiju klise z romantickych filmov, ale vysledny dojem je aj tak pozitivny. ()

departed

Možná jen tu Stone bych vyměnil za jakoukoliv jinou herečku, třeba i neherečku, hlavně ne jí. Ale jinak jde o skvělou a pohodovou drámo-komedii, ve který naprosto ruluje především Carell. Neměl jsem tušení, že umí zahrát dobře i vážnější postavu, o to víc jsem byl pak překvapenej. Režisérskýmu duu po dvou výbornejch filmech věřim a těšim se na jejich další počin. ()

karlee

Příjemná komedie, kde jsou zajímavé i vedlejší postavy, např. (snad jen Nanna Emmy Stone mi nějak nesedla), ovšem ta "povinná" poslední půlhodinka trochu kazí celkový dojem. ()

sigi2

Fakt ma trochu mrzel ten nepravdepodobný skaderuka skadenoha záver, pretože zvyšok filmu bol jedna veľmi príjemná romantická komédia. S nadpriemerným castingom. ()

Juwe

Co k tomu říct? Můj dojem je takový, že se jednalo až příliš o zbytečně moc natahující z větší části nudnou přeslazenou až nadstandartně umělou rádoby romantickou komedii u které nechápu zdejší poměrně vysoké hodnocení. Nicméně ve finále to mělo opět nečekaně krásný sladký HAPPY END, takže bysme měli být všichni spokojeni že? :-))) ()

ecs_8171

Začátek, no popravdě, mě neoslovil. Ale ten film se rozjede, má plno zajímavých rozuzlení a kdyby nic jiného člověk se u něj opravdu pobaví... ()

TommyDiamond

Asi jediné co stojí za zmínku z hereckých výkonů, tak je ten Steva Carrella. On ty ňoumy umí zahrát na jedničku… Původně jsem tento snímek ohodnotil čtyřmi hvězdami. Ale po opětovném shlédnutí jsem bláznivé, zatracené lásce musel jeden úder ubrat.... Na podruhé mě příběh už tak nepobavil a neoslnil jako napoprvé. Je to prostě průměr ()

Nufa

Vtipné, svižné, parádní, aspoň to bych mohl říci o první polovině, která byla bezpochyby bezvadná. Potom jako by ale došla šťáva a film se stává více a více nezáživným. To by se dalo ještě snést, jenže pak přijdou vyloženě trapné scény, kdy jsem jen dumal, jestli opravdu koukám na stejný film, který jsem si pustil na začátku. Když to tedy zprůměruji, myslím, že tři hvězdy jsou akorát, přičemž první část za *****, druhá za *. ()

Will Smith vás obere o všechny prachy

Will Smith vás obere o všechny prachy

21.04.2013

Loni se mu dařilo s Muži v černém 3, letos jeho sci-fi v Shyamalanově režii Po zániku Země nutí spíš k opatrnosti. Na jaký další projekt se soustředí? Inu, na Focus. Lehkonohou krimi s prvky… (viac)

Al Pacino je starý rocker

Al Pacino je starý rocker

27.10.2012

Velmi solidní obsazení napříč různými generacemi nabírá „dramedie“ Imagine, kterou režijně debutuje Dan Fogelman, autor scénáře Bláznivé, zatracené lásky. Název související s Lennonovou písní není… (viac)

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011