Bad Boys navždy

• Česko Mizerové navždy (viac)

Kým Marcus (Martin Lawrence) sa pomaly chystá do policajného dôchodku, Mike (Will Smith) je presvedčený, že bude loviť zločincov do konca života. A to môže byť čo nevidieť – niekto sa ho totiž pokúša zabiť. Svojskí miamskí detektívi si tak naposledy musia zmerať sily s nepriateľmi v očakávanom pokračovaní populárnej akčnej komédie. (Itafilm)

filipvrbik

Docela fajn akční komedie, ale všechno už tu bylo - je to celkem neoriginální... Naštěstí to nemá hluchá místa, takže to rychle uteče...60% ()

Zombi

Velmi slušný návrat téhle mizerovské dvojky. Smith skoro nestárne, takže akci dává s přehledem, Lawrence se zase trochu stylizoval do Murtaugha, děkovský důchod :-) Je to vtipné, je to akční, místy je to i dojemné a vážnější. Akce je dobře natočená, i když na klasický Bayhem se to nechytá, trochu mám ale problém s tím, že akce vlastně není tak moc, chtěl bych jí víc. Navíc osobní zápletky tohoto typu moc nemusím. Takže za mě slabší 4. ()

H4ku11

Najlepší zlí chlapci, tak to asi na koniec zatiaľ nevyzerá. Opäť sa potvrdilo, že na dobrého hrdinu, treba ešte lepšieho nepriateľa. ()

Henry007

Příjemně prosluněná oddechovka. Těžko už dnes někdo dokáže s jistotou říct, zda by Michael Bay odvedl lepší práci. Každopádně noví režiséři to zvládli se ctí. Měl jsem občas problém s nepřehledností akčních scén, horší choreografií a hlavně střihem. Místy se zdálo, že chybí třeba jen minutka filmu mezi scénami. Jako by ještě na poslední chvíli film sestříhali, aby se vešel do dvou hodin stopáže. Co se týče příběhu, tak první 3/4 jsou více než dobré. Témata stáří, zodpovědnosti, rodiny a životních hodnot jsou pěkně vykreslena. V poslední části se z filmu stanou trochu Velmi křehké vztahy verze Mexico. Kupodivu větší problém mi ve finále činily nelogičnosti (záporáci neprostřelí stůl, dobráci v klidu prostřelí tlustou zeď), trošku horší efekty a zase ten prokletý střih. Ale Miamské slunce mě v první polovině oslnilo tak silně, že nad tím dokážu mávnout rukou. ()

mira007

Bayovi Bad boys z roku 1995 byla svěží krimi komedie se skvělou akcí, hudbou, muzikou ve svižném tempu v jednoduchém, ale zajímavém příběhu s atmosférou Miami numero uno, dvojka byl jen módní výstřelek ukřičený přestřelený jako rapový videoklip a trojka bohužel má stylem a formou blíž k dvojce akorát se přidalo sadistické násilí a sprostá mluva. Tohle nefungovalo ani jako akční oddechovka a kdyby mne nepotěšilo slyšet Coronu Rhytm of the night, tak dám snad i jednu hvězdu za zklamání, protože jsem fanda prvního filmu. ()

mosnak

Lepší než jednička, ale nepřekonal stín dvojky. Asi jde o slušné zakončení této akční dvojky, ale ... časový rozestup mezi dvojkou a trojkou je až příliš. To co fungovalo před lety, už nefunguje nyní. Nejvíce mě asi sralo, když Will Smith zjisti po xxxxx letech, že vlastně kdysi zbouchnul nějakou pošahanou mexikanku, které mu porodila v podstatě dalšího Avangera - ach jo za 56% ()

Ollie235

,,I've never trusted anybody but you. I'm asking you, man. Bad Boys, one last time?" Upřímně jsem se na návrat Bad Boys docela těšil a před projekcí si pustil i první dva díly. Od jedničky uplynulo už 25 let a některé věci se přesto takřka nezměnily. Will Smith vypadá skoro stejně (jak?!), s Lawrencem jim ta cop-buddy chemie stále funguje a opět je to poměrně zábavná komedie, která však za prvním dílem o něco málo zaostává. ()

Marys

Trailer vyznel vtipne. Samotný film trošku menej. Bolo to pozerateľné, no až tak som to k životu nepotreboval. Neľutujem minúty strávené pred obrazovkou, no druhý raz sa vidieť neoplatí. ()

Renfield

Je to hodně barevné, myšleno film, stále to hraje, myšleno soundtrack, má to zpomalovačky, ale i zrychlovačky. Zkrátka devadesátky jak vyšité, v akčních scénách ovšem bez dravosti Michaela Baye. Nevadí, špatné rozhodně nejsou, jenom se tolik nevryjí do paměti. Naopak Will Smith a Martin Lawrence tohle zvládají více než obstojně, kecá jim to neskutečně, jako by ani neuběhlo těch let. Zákaz kecání by měl naopak platit pro téměř celé Ammo, když už tu tenhle nesmysl musel vůbec být. Závěrečná pointa a dění kolem ní je něčím jako sebeparodií? Zřejmě. Spojení mexické telenovely a úryvku ze Star Wars? Ale jo, proč ne. 70% ()

Brejlil

Kupodivu to funguje. Je sice vidět, že oba arabští "bratři" jsou spíše kopírky Michaela Baye než samostatně invenční režiséři. Takže je také vidět, že to není Michael Bay, protože ten neztrácel drive ani v tupě konverzačních scénách. Tady takové scény mírně drhnou. Smith je v pohodě, na Lawrence je spíše smutný pohled. Ale naštěstí to někomu došlo a sám Lawrence jede v mírně sebeparodickém módu. Akce je spíše staromódní a není tak bombastická. Zápletka je přitažená za vlasy, ale co už. ()

husokachna

bédbojsbédbojs wočuganadů.....nechal jsem se na poslední chvíli přesvědčit pozitivními ohlasy a rozhodně nelituju. Mike a Marcus jsou ve formě, každej v té své a šlape jim to jako za mlada a člověk by chtěl chvílema začít stříhat rukama a vyřvávat tu odrhovačku s něma. A dokud se jenom hláškuje, nahání v nadupaných kárách, kickassuje, tak je to paráda skoro jak tenkrát. Když se ale má vytvořit něco jako zápletka, je to daleko daleko blbější než tenkrát. Složitější akce (finále) pak vůbec nefunguje jako celek, ale zase pouze jako soubor cool záběrů a hlášek. Konec je už úplná demence, ale co, ono je to jedno. V Miami to pořád stejně žije a trapně je tam pouze chvílema. Slabší čtyři, ale čtyři. PS: těch 81 %, které Mizerové v tuhle chvíli mají, je víc než potvrzením nějaké kvality, důkazem, že nám v kině něco chybí... ()

rotel

Myslel som, že na oddych po 10 dňoch plného pracovného nasadenia bude stačiť aj takéto dielko, no nebolo to tak. Slabučké, málo vtipné a tej akcie tam tiež nebolo veľa, a tá čo bola, asi radšej pomlčím. ()

MIKESTEIN

Na predošlé dva dieli si už naozaj nespomínam, ale tento po rokoch vyprodukovaný snímok sa vydaril. Charizmatická dvojica Smith a Lawrence fičí v prúde akcie až do konca. Takto má vyzerať čistokrvný akčný film. ()

jerenymo

Tohle nebyla Bad boys jízda, tohle byl slátaný rádoby Bayovský film. Když si vzpomenu co bylo za akční nářezy v předchozích dílech a porovnám to s tímhle dílem, tak je to jak nebe a dudy. Škoda promarněné příležitosti. ()

Illy

Jo, tak to mě bavilo. Důstojný návrat a zároveň asi rozloučení s Mikem a Marcusem, chemie fungovala, akční scény sice nedosahovaly Bayova vrcholu, ale jeho cameo bylo sweet a kutulutumutuputu. Líbilo. ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (viac)

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

10.04.2022

Dlouho očekávané pokračování pro mnohé kultovní série Policajt v Beverly Hills v hlavní roli s Eddiem Murphym (Pan Church, Cesta do Ameriky) má po mnoha letech oficiálně zelenou. Snímek čerstvě našel… (viac)

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

04.04.2022

Pokud poslední týden sledujete novinky a to nejen ze světa filmu, určitě vám neunikl enormně diskutovaný incident na předávání Cen Akademie, kdy herec Will Smith (čerstvý držitel Oscara za hlavní… (viac)

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

14.09.2021

Tučňák, resp. The Penguin, patří mezi nejznámější Batmanovy záporáky. V devadesátých letech ho nezapomenutelně ztvárnil Danny DeVito ve filmu Batman se vrací, a příští rok se pak dočkáme na filmových… (viac)