Tucker & Dale vs. Zlo

• Česko Tucker a Dale vs. Zlo (viac)

Tucker a Dale (Tudyk & Labine), dva neodolatelní burani ze zapadákova v Západní Virginii, se vydávají do polorozpadlé barabizny, které říkají chata, aby tu vypili pár piv, chytili nějaké ryby a užili si trochu zábavy. Skupinka středoškolských studentů, kterou potkají cestou, ale z jejich podezřelého chování a vzhledu usoudí, že takhle nemůže vypadat nikdo jiný, než dva šílení zabijáci z venkova. Zdá se, že poklidné prázdniny Tuckera a Dalea přinesou nečekaně krvavé a zábavné zvraty. (oficiálny text distribútora)

bmx6

Krvavé a hlavně především zábavné,ale pouze na jedno použití,protože víckrát to člověk vidět nemusí,takže slabší čtyři hvězdičky. ()

CarLoSiiin

Skvela komedie s hororovymi prvky. Dukaz ze na natoceni zabavneho filmu neni nic sloziteho a staci do scenare pridat pouze vice uhlu pohledu a radu nedorozumeni. ()

moriero

Naprosto výtečný slasherový "horor"... tak trochu naruby. Už dlouho se mi nestalo, abych u filmu (natož krváku) hlasitě vyprskl smíchy. Svěže to měnilo polaritu příběhu. Z pohledu vystrašených studentů - nervy drásající ponurý horor. Z pohledu vidláků - ztřeštěná komedie plná omylů a nedorozumění. Strašně sympatický casting - na obou stranách. ()

vinducha

Celé dění těto skvělé komedie definuje věta , "A pak najednou úplně z ničeho nic se tihle studenti začali sami zabíjet po celým pozemku" . Pan Craig tímto nesmrtelným dílem položil základ žánru komediální antislasher. ()

montel

Partička mladých kamarádů vyráží na výlet na venkov. Na benzince potkávají Tuckera (Alan Tudyk) a Dalea (Tyler Labine), místní burany, kteří partičku nechtěně vyděsí. Parta se poté ubytuje v jedné lesní chatě a při ohni si vykládají strašidelné historky. Tucker a Dale si kousek od nich koupili chatu a plánují, že zde budou rybařit. Při jejich prvním lovu zachrání jednu dívku z party před utopením. Partička si ale myslí, že dívku unesli a že ji chtějí zabít. Rozhodnou se tedy jednat a dívku osvobodit. Při tom ale začnou umírat lidé...Jakmile se spojí komediální prvky s hororem, musí být režisér génius, aby mě to bavilo. Takových ale moc není a ani Craigovi se u mě pořádně zabodovat nepovedlo. Neříkám že je film špatný, ale mě prostě nijak významně neoslovil. Film mě více bavil jako komedie než jako horor. 45% ()

s7RanG

Páradně jsem se bavil, hlavně teda uprostřed filmu. Spíše komedie/parodie než horor a to mně vyhovovalo. Neobyčejný nápad a vtip, titulní plakát o tom něco vypovídá. ()

Crael

Úprimne, mne sa to páčilo a teším sa z toho. Už dlhšie som nevidel niečo na čom by som sa pobavil, a to navyše tak že autorom filmu šlo o to pobaviť. Väčšinou sa bavím na efektoch , alebo primitivizme celého snímku. Tucker & Dale však posúva kladku hororovej zábavy o niečo vyššie. Mňa to chytilo :) 4* ()

Odd_Thomas

"God damned stupid college kids why cant you go kill yourself at school like you are supposed to?" Geniální nápad s o něco horším zpracováním hlavně ke konci, kde film ztrácí tempo a zklouzává do trapnosti. Škoda, mohly to být čtyři hvězdičky. ()

RoyBatty444

Dobrý nápad ale bohužiaľ nevie poradne padnúť do role. Ako komédia je to slabé a atmosféra hororu ala Texaský masaker sa nekoná. herci sa snažia a zvrat príde tiež ale na to aby to bola komédia by som sa musel aj smiať ... ()

michalkop

Na rozdíl od většiny zdejších přispěvatelů jsem se u Tuckera a Dala docela příjemně bavil. Dle mého názoru zdařilá parodie tuctových amerických vyvražďovaček. Dobře zvolení herci, uvěřitelné výkony, dobrý střih i kamera. Vyvarovat se pár logických nesrovnalostí (např. když se Allie bojí, jak na Tuckera a Dala budou reagovat její kamarádi, tak proč poslušně zůstane v chatě a nevydá se je hledat sama...), tak by se film mohl stát kultem a dostat se min. do TOP200. ()

schindler

Jsem rád, že i v době kdy se všechno jenom kopíruje nebo jenom opakuje, vznikne film o kterém mohu jednoznačně prohlásit, že něco podobného jsem ještě nikdy neviděl. Hororová komedie o jednom velkém nedorozumění má velice milou a hlavně sympatickou ústřední dvojici ,,vidláků", která pokaždé kdy je na scéně velice pobaví. Škoda kdyby to v závěru nebylo trochu překombinované neváhal bych s plným hodnocením. ()

meybyby

Dokonale odpočinková záležitost, ačkoliv chvílemi jsem cítila až lítost nad tou příšernou smůlou, která potkala dva nepříliš pohledné kamarády, kteří: "si nikoho nevšímali" a přece stále dokola něco packali....Šťastný konec byl tady přímo nutností! Příjemný film, neotřelá parodie. ()