Zvieratá v zoologickej záhrade Franklin Park zbožňujú svojho láskavého ošetrovateľa Griffina Keyesa. Griffin, ktorý sa lepšie cíti v spoločnosti levov než v spoločnosti žien, usúdi, že v tomto zamestnaní si dievča svojich snov veru nikdy nenájde. Jedinou možnosťou je odísť zo ZOO a nájsť si zaujímavejšiu prácu medzi ľuďmi. Zvieratá však jeho zámery včas odhalia a v záchvate paniky sa rozhodnú porušiť prastaré pravidlá mlčania. Odhalia pritom svoje najväčšie tajomstvá - dokážu hovoriť! Aby Griffina nestratili a primäli ho zostať medzi nimi, rozhodnú sa mu udeliť špeciálne lekcie spoločenského bontónu, zoznamovania a dvorenia – a to všetko v rozkošnom zvieracom štýle. (TV JOJ)

H.Gordon odpad!

Tak tohle byla taková ztráta času...tomuhle filmu nemohhu dát ani 10 %...nesnáším tenhle typ humoru a ještě k tomu, když ve filmu zvířata mluví a nefungují, tak jak mají. Nento film byl prostě nehorázně trapný a nikomu ho nedoporučuji...stáhla jsem si to hlavně kvůli Stallonovi, ale nedošlo mi, že bude pouze mluvit jedno ze zvířat... ()

Jara.Cimrman.jr

Nejsem si vědom toho, že bych někdy pařil s gorilákem, cválal na pštrosovi nebo vrhal lejno po své vyvolené. Nicméně to byly jediné tři chvíle z tohoto snímku, při kterých jsem se skutečně pobavil. Obávám se však, že kdybych ve svém životě balil samici dle zvířecích manuálů, tak bych byl stále ještě panicem, ale život je krátký, tak si jdu vyzkoušet v praxi pár triků k páření. ()

Pump

Docela nechápu ta nízká hodnocení a odmítavé komentáře. Čekal jsem strašnou hovadinu a dostal fajn komedii u které jsem se královsky bavil a místy se smál tolik, že jsem musel film zastavit nebo vrátit. Kevin James je naprosto k sežrání i když hraje podobně nebo stejně jako v jiných komediích. Tahle komedie jede podle nějakého určeného schématu a třeba stokrát dokola, stejně je to skvělý a hlavně pozitivní film. Mám moc rád romantické komedie a nečekám, že mě rozesmějí jen tak, když se na ně jdu dívat, tak mám dobrou náladu a nejsem na to sám. Vřele doporučuji všem lidem, kteří se rádi smějí. Pokud vám nevadí pitominky a to, že předem víte jak to dopadne, budete se královsky bavit. Jen do toho. ()

Ajinka126

Už je takovým nepsaným pravidlem, že když chce někdo natočit kravinku, kterou by normálně přemýšlející divák odsoudil, tak se natočí pro děti. A co je tedy tím pravidlem? Zvířátka. Takže příběh 0 z 10, herci 1 z 10, ale roztomilost zvířátek, ať je i 10 z 10, to už nezachrání :)) Možná tak u těch dětí to projde ()

Roman.Ticka

Téma několikrát omleté, ale přesto stále vděčné. Zvířátka já můžu na všecky způsoby, jen mě mrzí že očekávaný Sly aspoň v nepatrné roli, nahodil masku Liona, no ještě že ne ropušáka. Kevinovi stylizace do Ivánků, kteří se zvrtnutím prstenu změní v Bohatýra sedne, stejně jako posledně (Hitch). K nejlepším scénám patřily pařba v klubu s gorilákem Berniem a zvířecí namlouvací briefingy s nádechem mobbingu: "Nejsi zvíře ze ZOO!" Každopádně pro mě příjemná předehra před setkáním se savci blízko vrcholu potravinového řetěžce v poněkud monstróznějším zobrazení.... ()

• Film se natáčel v exteriérech Franklin Park Zoo v Bostonu ve státě Massachusetts. (Taninaca)
  • Dvojici medvědů si zahráli dva Hollywoodem zvířecí představitelé. Jerome je ve skutečnosti Bart the Bear, kterého můžeme znát z filmů jako třeba Dr. Dolittle 2 (2001) nebo Útěk do divočiny (2007), Bruce se jmenuje Honey Bump Bear a jde o medvědici, kterou se také zúčastnila natáčení komedie Dr. Dolittle 2 (2001). Medvědi jsou sourozenci, kteří se narodili v roce 2000 na Aljašce. (Prochy38)