Johnny Depp stvárňuje vo filme amerického turistu, ktorého ľahkovážny flirt s cudzinkou zapletie do siete intríg, romantiky a nebezpečenstva. Frank (Johnny Depp) sa v priebehu spontánneho výletu po Európe zoznámi s Elise (Angelina Jolie), s pozoruhodnou ženou, ktorá  mu ale skrížila cestu úmyselne. Ich vášnivá romanca sa v okúzľujúcom prostredí Paríža a Benátok ďalej rozvíja a obaja zisťujú, že sa nevedomky zaplietli do smrtiacej hry na mačku a myš. (TV Markíza)

nikhaj

Frank tupelo krasne meno v nasich koncinach :D ale vlastne taky ani nebol ci bol? Deep si da spravit plastiku tak nato sa krasne pozera ale radsej som sa dival na agentku v utajení. Nejako mi ten film nesiel straviť ()

Oxiduji

Depík s vypapanýma tvářema versus Angii, která by měla vážně něco požrat. Celé je to ňáké divné. Jako reklama na Benátky super, jinak žádný šmrnc. Johny se evidentně trápil. A tak hnusnou pusu, co předvedli...sem čekala, kdy si začnou těma kapříma čuňama flusat navzájem do huby...brrrr. Miliony by brali, ale pořádně se vykousnout, to ni... serebrity... ()

Jenda1cz

Je to takové jednodušší bez větších ambicí, ale příjemně jsem se bavil, tak ty 4 hvězdy dám. Na film jsem se začal dívat až od scény, kdy se nastoupí do vlaku a vlastně mě to tak bavilo mnohem víc, protože člověk si musel víc věcí domyslet a nebylo to tak přízemní. Pustit si to až od 10. minuty tedy určitě doporučuji všem. ()

neuuu

Podľa popisu ide o thriller/drámu. Avšak počas celého filmu som rozmýšľala komu je vlastne tento film určený. Na thriller má veľmi úbohú zápletku a veľa dramatických scén som nepostrehla. Chvíľami sa zdalo, že to chce byť romantický film, ale ani táto línia deja nebola dostatočne rozvíjaná. A čo sa týka komediálnej stránky filmu, zosmiešnenie policajtov nevyšlo až tak humorne ako tvorcovia mienili. Dojem z celého filmu je veľkým sklamaním, a rozčarovaním čo chceli výberom dvojice Jolie a Deep vlastne dosiahnuť. Jednoducho nefunguje. Obraz Benátok je naozaj pekný, ale radšej si pozrite cestovateľský dokument.......... Pre mňa rozhodne strata času, úsilia a peňazí. ()

ToMaSoo7

Pre mna dost necakany zaver-necakal som ze v takomto filme moze byt zaujimavy zaver. Trosku by som pozmenil zaclenienie filmu, Dramu a Thriller by som vyhodil a pridal by som tam Komediu. Mal som taky pocit ze v celom filme Johny Depp dost zatienil Angelinu Jolie. Oboch hercov mam velmi rad ale samostatne ;o) ()

macherano

Pracdupovediac som cakal akcny film s davkou romantiky, neviem angelina bola skvela ako vzdy ale depp bol chladny proste chemia medzi nimi dvoma nikdy aj ked sa ona snazila prosto som to nezozral musi to srsat s oboch a ohladne filmu pointa dobraa ale troska akcie, humoru,romantiky s kazdeho trocha ale nic s toho nedaa sa specifikovat zaner filmu vobec sa to neprehlbi viac do toho humoru romantiky akcie akonahle to tam vbehne hned v dalsej ulici to vybehne proste bud nieco a poriadne velmi dobry film to mohol byt. Cakal som spionazny thriller s prvkami vasne a humoru a toto tam skratka nebolo vobec vas to nenechalo v napati ale v klidku to dokracalo do konca. Plusom je Angelina, exteriery 2 a pol ale dam 3.. ()

Eksi

Osobne by som The Tourist zaradil ako akčný film s prvkami komédie (ohodnotenie nádhernej ženy slovom "fuck!" bolo geniálne). Ked som uvidel obsadenie, bol som nadšený. Kombinácia Johnny Depp a Angelina Jolie mi prišla silená, hlavne aby tam boli tie hollywoodske hviezdy, no dúfal som že to nejako bude klapať. Neklapalo. Nesadol mi ani dej, pripadalo mi akoby som pozeral 20 minútové rovnaké kapitoly zasebou - priblíženie postavám, zápletka, americká nahánačka/sledovačka, happyend. Takto to išlo celý film, a to hlavné na čo som sa tešil, odhalenie toho najzáhadnešieho skončilo nie až tak prekvapivo. ()

Dominikkk

Je ťažké vôbec začať. Absolútne naivná zápletka kde je po prvom rozhovore Franka a Elise jasné, že Frank bude zároveň aj Alexandrom. Angelina potvrdila že je až moc preceňovaná a prakticky nič moc okrem chôdze ako na móle módnej prehliadky nevie ukázať alebo zahrať. Kamera a zábery na Benátky tvorili film ešte relatívne pozeratelný, ale okrem tohto kladu, po zhrnutí všetkých faktorov zostáva The Tourist pre mňa len veľkým sklamaním, nakoľko Johnny Depp patrí medzi mojich obľúbených hercov. ()

Elleanor

“Seems like everything this year was three-dimensional. Except the characters in The Tourist. ” Tak pravil Ricky Gervais na predavani letosnich Zlatych Globu – a mel pravdu. Co nepohrbil scenar, odstrelili herci. Angelina Jolie svuj opevovany talent skryva tak dokonale, ze nejspis uz ani sama nevi, kde je mu konec. A Johnny Depp? Kazdy jiny jeho film je lepsi nez tenhle. Bod za kostymy a Italii (laciny zpusob, jak ziskat moji naklonost, priznavam). ()

Bloodrayne

Viděno 27.01.2011 (Premiéra) - 19:50 hod -- komentář psán 23:45______________________________________________ Při posledních pár minutách filmu jsem čekala až nedýchala, co bude závěrem filmu. Jak se to vše rozlouskne, kdo je Alexander P. atd... Posledních 20minut mě ale naprosto odrovnalo a uchvátilo. To, že si naivní, roztomilý truhlík jde s naprosto přesným cílem pro svou tajemnou-neznámou-milovanou a je ochoten se za ni vzdát života. Do zmáčknutí kódu na sejfu to opravdu tak i vypadalo, ovšem nad koncem a vlastně celým průběhem filmu, přemýšlím stále... Je to nádherně zpracované dílo - akční Love story. Herecké výkony byly nad očekávání, Angie je prostě úchvatná, Johny je vtipný i když není a P. Bettany (kterého mám zafixovaného jednou pro vždy, jako šíleného Silase, který vlastně jen plní vůli boha) vypadal jako vážně zapálený vyšetřovatel se kterým není sranda vycházet. Utíkejte na film do kin, rozhodně to stojí za to! Dávám 100%! ()

J.Bonnie

Neurazil ani nenadchl. Je příjemné dívat se na Angelinu taky jinak než s revolverem v ruce a jelikož ji nemám moc ráda, byla jsem celou její rolí nakonec vlastně mile překvapena. Johnny Depp hraje svoji postavu perfektně jako vždy a jeho "hňup" občas ukáže znaky i pošahaného Jacka Sparrowa. Benátky jsou samozřejmě krásné město a ve filmu je jim dán velký prostor pro to, aby nalákaly turisty z celého světa. Takže v závěru z toho vyjde snímek s krásnými Benátkami, krásnou Angelinou Jolie a "hňupácky" zajímavým Johnnym Deppem. Větší dojem však neudělá. ()

wairau

Pitomoučký příběh, nepochopitelné jednání většiny charakterů. Nádherné lokace a možná veliký impuls pro spoustu lidí vidět Benátky. Johnny Depp odvedl svůj solidní standart, i když na začátku působil poměrně hloupě. A nechápu, proč se Angelina, která každopádně je velmi hezká ženská, musí malovat jako poslední šlapka. V jedné chvíli mi se svou rudou pusou připomínala jednu postavičku z kresleného filmu, jen si nemůžu vzpomenout na její jméno. Jo, a je to asi největší reklama na elektronické cigarety, jakou jsem zatím viděl.... ()

RebeccaLynn

Možná tomu nerozumím, ale mě se to líbilo. Některé ty policajtské scény byly dosti klišé, ale rozuzlení bylo pro mě překvapivé a odcházela jsem s příjemným pocitem. Retro styl byl bezva. ()

CrazyAdinn

Opravdu pěkný film okořeněný mi blízkým humorem, akčníma scénama, romatickýma chvilkama a neuvěřitelným závěrem. Velká spokojenost. ()

P.e.t.a

Film, který by měl fungovat. Má pro to rozhodně, alespoň pro mně, několik dobrých předpokladů. Moji oblíbenci - Depp, Sewell, Bettany i stále charismatický Timothy Dalton, krásné prostředí Benátek... A přesto to tak úplně nefunguje. Možná se měli tvůrci soustředit spíš na příběh a ne jen na jeho vizuální atraktivitu.. ()

elgato

Jediné za co si filmaři u mě získali bod, je fakt, že kvůli těm leteckým záběrům při svítání nad Benátkami si museli sakra přivstat, jinak, dá se to přežít ale doporučit nemůžu. btw: tak děsnou hudbu jsem u filmu už dlouho neslyšel ()

rusel odpad!

Po scéně, kdy Depp běhá po Benátských střechách jsem musel odejit. Tragedie. I herecke vykony. Kino: Cinestar Bratislava ()

Ricky Gervais opět všechny naštve

Ricky Gervais opět všechny naštve

19.11.2011

Je to překvapení? Vlastně ani ne. I navzdory tomu, že většina celebrit, které si britský komik „podal“ během letošního moderování Zlatých Glóbů, se strašlivě urazila. Na Hollywood Foreign Press… (viac)

Boj s větrnými mlýny pokračuje

Boj s větrnými mlýny pokračuje

29.12.2009

Zdá se, že projekt The Man Who Killed Don Quijote opravdu vstává z mrtvých. Nešťastná produkce byla svého času doslova spláchnuta po několika dnech natáčení (jak o tom vypovídá slavný dokument… (viac)