Eddie Morra (Bradley Cooper) je lenivý spisovateľ, ktorému sa začína rúcať svet. Chcú ho vyhodiť z práce a rozchod s priateľkou Lindy (Abbie Cornishová) ho len utvrdí v presvedčení, že jeho život je v troskách a budúcnosť nemôže priniesť nič, len ďalšie sklamanie. To sa ale zmení vo chvíli, keď Eddieho navštívi jeho starý priateľ z detstva, Vernon (Johnny Whitworth). Ponúkne mu tabletky NZT- utajovanú drogu, ktorá umožňuje využívať mozog na sto precent a dodáva človeku extrémne sebavedomie. Eddie sa dá zlákať neodolateľnými účinkami drogy a celkom jej prepadne. Zrazu je schopný využívať informácie s ohromnou efektivitou. Všetko, čo kedy videl, počul a prečítal, zvládne spracovať a zužitkovať. Neustála stimulácia drogou ho katapultuje medzi elitu finančného sektora. Jeho nadľudský výkon a úspech pritiahne pozornosť finančného magnáta Carla Van Loona, ktorý v drogou posilnenom Eddiem vidí príležitosť, ako zarobiť miliardy. Zázračná droga má ale nebezpečné vedľajšie účinky a Eddie sa ocitne v ohrození života. Musí sa skrývať, ale najatí vrahovia sa k nemu nebezpečne približujú. Podarí sa mu uniknúť, alebo doplatí na zradnú predstavu, že ho droga urobí všemocným? (TV JOJ)

curfew77

Nemohl jsem než několikrát nevzpomenout na JUMPERA, kterému se tady spousta lidí nadšených z LIMITLESS nepokrytě vysmála. Jistě, Hayden Christensen není Bradley Cooper a Samuel L.Jackson rozhodně není Robert de Niro, jinak je ale tenhle scénář s efektním a chytlavým námětem nachlup stejně děravý z logického hlediska, finále úplně stejně hollywoodsky přepálené a celkový koncept právě tak nevěrohodný. Opravdu věříte, že by člověk s naznačeným potenciálem naložil tímhle pochybným způsobem? Já ne, což ovšem neznamená, že jsem se příjemně (a poněkud tupě) nebavil, s mozkem nastaveným tak asi na 15 procent z mé obvyklé dvacetiprocentní produktivity :) Nejslabší čtyři hvězdy, ovšem s vědomím, že napodruhé už by to nejspíš bylo v podstatě nekoukatelné. 60 %. ()

Revivup

Skvělá kamera - to je to čím mě film nejprve upoutal. Zrychlované a zpomalované záběry, neobvyklé natáčení kamery plus dnes už poměrně známější záběry na detaily. Bohužel příběh už tak skvělý není. Je těžké si představit, že existuje nějaká taková pilulka, ale v tom si myslím není ten hlavní problém. Špatný je konec, jenž podle mě měl skončit tou potyčkou v bytě/pevnosti Eddieho. Cesta, kterou se děj ubíral, prostě nesměřovala k happyendu a film by u mě o něco nabyl na kvalitě kdyby za sebou nechal alespoň nějaké malinké moudro. ()

monikka87

Jednou charakteristikou nevyužitý potenciál. Bohužiaľ príbeh nielenže kĺže po povrchu a zaujímavý námet hlbšie nerozvíja, ale je aj slabomyseľný. No a na thriller to bolo málo napínavé, mala som dojem, že sa tam toho veľa nedeje. Filmu sa nedá uprieť zopár zaujímavých záberov a nápadov a solídny soundtrack, ale ako celok to podľa mňa zlyhalo. ()

xxlch

Trochu mi to připomíná lov na zlatou rybku.Když ji chytíš,splní ti tři přání.No a jako první jsou vždy prachy.Chemické používání mozkovny na plný výkon-spolkneš a taky ti splní přání.Další otázkou je-zda člověk mající takovýto potenciál myšlení,jej bude využívat zrovinka tímto způsobem.Hodně koukatelný filmík a překvapivý závěr.Celou dobu jsem čekala, co se bude dít až pilule dojdou a kolik-že to geniálních mozků využilo svůj pilulkový potenciál k něčemu smysuplnému.Prostě todle je filmík,který vás vtáhne a donutí popřemýšlet. ()

ratpile

Nebudu snímek hodnotit za to co nemá, ani za to co by mohl mít. Už z přitažlivosti samotného námětu mohlo vzejít mnohem, mnohem víc cool situací, navíc vtipnějších a inteligentnějších. Takový námět v rukou Finchera nebo Nolana....ale dost remcání. Limitless je čístý popkorn bez jakýchkoli nároků na diváka. Moc hezky se na to dívá, pár momentů prostě stojí za to, a Bradley Cooper táhne snímek bez jediného zaváhání. Velmi zábavná a koukatelná splácanina. Klidně víc takových! ()

DoubleJo

Uz dlhsie som nevidel tak precenovany film vzhladom na miestne hodnotenie. A so zanrom thriller nema absolutne nic spolocne. Ale skatulka sa mu musela dat, napriek tomu, ze je nemastny neslany. Napatia tam dokopy bolo asi tolko, ako ked otvarate Kinderko: 10 sekund, kym sa dostanete dovnutra. A ani najmodernejsie vizualne cacky-macky (ktore ste uz davno videli v reklamach) mu nepomozu. Nebyt jemnej zapletky ku koncu, dam 2 hviezdy. Ja som vedel, ze to takto dopadne. ()

dur.dur

Nemůžu jinak než za pět. Výbornej námět, kterej není až tak nepravděpodobnej. Dobrá hudba. Solidní vizuální zpracování. I want some morra :) ()

Chudák

Zajímavá pohádka či teorie, která mě opravdu nenudila:)Ale co na plat tolik nezoodpovězených otázek a vysoká nepravděpodobnost mě snížila k 3apůl:) ()

Brmbolec

Najprv som sa bál, ako Cooper utiahne celý film. A musím povedať, že to zvládol veľmi dobre. Podal veľmi sympatický výkon a rola mu pekne sadla. Film ako taký mi prišiel zaujímavý a nenudil som sa ani chváľu. Musím vyzdvihnúť vizuálnu stránku, ktorá je jednoducho skvelá. Presne takéto thrillery mám rád. 4* ()

Nessos

Bradley není můj typ a Limitless není sci-fi. Tak to dopadá, když si někdo zvýší fukční kapacitu mozku, aneb nemusíme přece umět všechno - v jednoduchosti je krása. ()

MarsVl

Líbilo se mi, ale upřímně jsem čekal víc od dvojice Cooper a De Niro. Nejvíc mě naštvalo, že ten vzestup, jak se vlastně vypracoval, kupoval věci atd byl hrozně krátký, dále už tam nic nebylo jen děj pokračoval. Škoda mělo to na víc. 4* ()

jns

Sympatické a se spoustou dobrých nápadů. A bohužel taky se spoustou scénáristických nedotažeností a schválností. ()

miki68cz

Téměř dokonalé, Bradley Cooper dospěl a Burger co film to pecka. Vřele DOPORUČUJI nejen milovníkům Sci-fi - je to vůbec fikce?????? ()

Belbas

Čekal jsem něco trochu jiného, nicméně nemůžu říct, že jsem nebyl spokojený. Bradleyho Coopera už jsem párkrát viděl, ale v tomhle filmu mě kladně překvapil. Nejlepší byl ale samotný námět tohoto filmu. Na 5 hvězd stále něco chybí, ale 4 si určitě zaslouží. ()

Bennyseq

Svižná kamera, která hodně rychle vtáhne do děje, zázračná pilulka, o které přemýšlíte, kde jí sehnat a co by se dělo kdyby jste jí měli. Hezky vyřešené okénka v paměti Eddieho Morry, kde bloudil zmatlanej po městě :) Celkově dobrý nápad,bavil jsem se až do konce a "oddechových" thrillerů není mnoho.90% ()

Peter-1307

Film, ktorý ma chytil a to svojou akceleráciou, vtipnými dialógmi, herectvom hlavných predstaviteľov a ako to celé ukočíroval Neil Burger aj s kamerou. Hoci...scénar tam to celé viazlo a tam je hlavná strata tohoto filmu, niekedy príliš suchý, pomalý, zmätený, akosi sa bojí zaťať hlbšie a akoby sa opakujúci sa z iných filmov. Prekvapilo ma však ako to celé zvládol Bradley Cooper, skutočne klobúk dole. No a vizuálna stránka a audio "very good". ()

Ernie_13

No ja som sa velice bavil. Je to taká thriller-rozprávka, ktorá určite nesklame, ale práve naopak poteší celou tou myšlienkou. Priznajme si, kto z nás sa počas filmu nepohrával s myšlienkou aké by to bolo fantastické využívať náš mozog na plné obrátky. No a Bradley Cooper bol správna voľba pre hlavnú rolu. ()

PF 2017

PF 2017