Eddie Morra (Bradley Cooper) je lenivý spisovateľ, ktorému sa začína rúcať svet. Chcú ho vyhodiť z práce a rozchod s priateľkou Lindy (Abbie Cornishová) ho len utvrdí v presvedčení, že jeho život je v troskách a budúcnosť nemôže priniesť nič, len ďalšie sklamanie. To sa ale zmení vo chvíli, keď Eddieho navštívi jeho starý priateľ z detstva, Vernon (Johnny Whitworth). Ponúkne mu tabletky NZT- utajovanú drogu, ktorá umožňuje využívať mozog na sto precent a dodáva človeku extrémne sebavedomie. Eddie sa dá zlákať neodolateľnými účinkami drogy a celkom jej prepadne. Zrazu je schopný využívať informácie s ohromnou efektivitou. Všetko, čo kedy videl, počul a prečítal, zvládne spracovať a zužitkovať. Neustála stimulácia drogou ho katapultuje medzi elitu finančného sektora. Jeho nadľudský výkon a úspech pritiahne pozornosť finančného magnáta Carla Van Loona, ktorý v drogou posilnenom Eddiem vidí príležitosť, ako zarobiť miliardy. Zázračná droga má ale nebezpečné vedľajšie účinky a Eddie sa ocitne v ohrození života. Musí sa skrývať, ale najatí vrahovia sa k nemu nebezpečne približujú. Podarí sa mu uniknúť, alebo doplatí na zradnú predstavu, že ho droga urobí všemocným? (TV JOJ)

andulasafarova

Příběh o tom, jak týpek se všema vyjebal. Hm. Jednoho by napadlo, že tak vysoká inteligence a míra poznání přivede k jakési změně myšlení. Ale ne, my superchytří si vyděláme bankovníma machinacema a půjdem do politiky. ()

Indy21

Exelent!!! Přišel jsem na to úplně náhodou, ani jsem nevěděl, co to bude za film. Tak že jsem byl mile překvapen :-) 99,9% ()

PB2

To chci. Kde se to dá koupit? Možná bych dal i 5*, kdyby mi neuteklo prvních 20 minut, ale i tak mě ten zbytek nadchl. ()

Diable128

Chytrý nápad, chytrý hrdina, jen zpracování občas postrádá inteligenci. Ale kde se tak děje, tak to nahoru vytahuje výkon Coopera a skvělá kamera :) ()

liberita

Ako človeka, neustále sa snažiaceho získať nové informácie a vedomosti, ma ústredná myšlienka filmu naozaj zaujala. Tiež chcem pochváliť aj výbornú motivačnú a v nevyhnutných momentoch akčnú hudbu málo známeho Paula Leonarda-Morgana, soundtrack má viacero kvalitných častí v štýle Sociálnej siete Trenta Reznora a Attickusa Rossa. Brad fajn, jeho postupná fyzická ale aj psychická premena pôsobí vierohodne. De Niro trochu nevýrazný, ostatné postavy tiež v podstate unikajú v pozadí. Chcelo by to ale viac popracovať na scenári, viaceré pasáže sa do filmu nehodia a pôsobia nadbytočne, plus ten záver by sa dal určite zaujímavejšie natočiť. ()

smajliss

Roberto De Niro mě svoji roli trochu zklamal. V podstatě tam byl úplně zbytečně. Cooper to naštěstí zvládá sám a po boku hezkých hereček se na to dobře dívá. Film bude bavit lidi, kteří mají rádi střízlivé scifi. ()

jadran90

Bradleymu Cooperovi už byl rufík málo, a tak experimentuje s NZT - drogou, kterou bychom asi chtěli všichni. Líbilo se mi, že se nesnažil zlepšit svět, ale byl správně sobecký. Skvělý námět, kamera, hudba, atmosférou mi to až trochu připomnělo Requiem za sen. A to jsem podle názvu nic depresivního nečekal. Každopádně Cooper dokazuje, že utáhne celovečerák. Film by si akorát zasloužil lepší závěrečnou scénu, která by ve mně zanechala něco víc. ()

viky13

Krásná to myšlenka, že by jsme si šňupli jednu tabletku podobnou paralenu a hned by jsme byli "všemocní". A že by ji někteří jedinci dost potřebovali. ()

vaava

Proč má taková tuctová hollywoodská sračka tolik procent hodnocení? Čím je slátanina o nové droze, která člověka změní na superčlověka tak skvělá. Ptám se sám sebe při závěrečných titulcích a nacházím následující odpověď: taková blbost a člověk se cítí skvěle! Jo, ten film dokáže člověka povzbudit do života, popohnat, donutit přemejšlet o sobě samém. Nejsem si jist, jestli to byl autorův záměr (spíš ne), ale po shlédnutí se cítím tak nějak... jistě. Protože jsem to prokouk, strhávám jednu, a protože je to vážně tuctovej ale přecijen dobrej film, neubírám další :). ()

playboy_05

Ten konec mel byt jako co? Ach jo, bohuzel se i ja musim podepsat pod vetsinu zdejsich komentaru. Film vlastne celou dobu smeruje uplne jinam, nez nakonec skonci. Skoda ()

TaNya_

Super nápad, řekni Bradley, kde se dá ten matroš sehnat! Podle traileru sem čekala malinko víc, ale ani tak se nedostavilo větší zklamání. Vizuální stránka moc dobrá a na to si taky budu nejvíc pamatovat, že se na to hezky koukalo. ()

Godhaj

,,I wasn’t high, wasn’t wired, just clear. I knew what I needed to do and how to do it.“ Všemocný u mě rozhodně vede, když ho srovnám s jeho mladší sestrou Lucy. Využívání celé kapacity mozku u hlavního hrdiny je zde podáno realističtěji a tak celý film nepůsobí jako sci-fi. Režie je nápaditá a vtipná, kamera trochu šílená, ale vše to do sebe krásně zapadá. Za to příběh se ve druhé půlce motá odnikud nikam a vůbec negraduje a vyznívá do ztracena. Hlavní hrdina si u mě moc sympatií nevysloužil, takže jsem film neprožíval naplno. Škoda, že postava Roberta De Nira nebyla více využita, protože měla rozhodně větší potenciál. ()

TSZ

Žádné hluboké veledílo nebo přelom ve světové kinematografii se tu neodehrává, jako zábavná jednohubka (s myšlenkou jako bonus!!) to ale zafunguje dobře a Bradley Cooper se v téhle roli skutečně našel. Rozumná délka a nepříliš komplikované pozadí celého děje Vás pak utvrdí v tom, že i film, o kterém dopředu vůbec nic nevíte, Vás může skvěle bavit. ()

J.e.r.e.c

Limitless je jasným důkazem, že k výbornému filmu vám stačí jeden jednoduchý „matrixovský“ nápad. Který pak už jen musíte rozvinout do víceméně tradiční zápletky, k tomu sehnat adekvátní herce, přidat pár kamerových kouzel, celou dobu držet nohu na plynu a neposrat finále nějakou snahou o hluboké poučení ve stylu, že drogy jsou špatné a hlavní je nalézt lásku a být dobrým člověkem. Nasrat! Limitless ten svět ohnul přes zábradlí a pořádně s ním vyjebal! 80 % ()

papadoce

V rukách lepšieho režiséra to mohol byť hlavný chod, skutočný skvost. Nílburger z toho však spravil iba predjedlo, ktoré bolo chutným len vďaka hercom, scenáristovi a hudbe.On musí byť dieťa šťasteny, inak sa táto náhoda vysvetliť nedá. Mohlo to byť bez limitné. ()

PF 2017

PF 2017