Mladá Alex přichází na kolej, kde má strávit příštích několik let svého života. Dojde ale k malému nedorozumění. Školní počítač považuje díky jejímu jménu Alex za muže a přidělí jí společný pokoj se dvěma studenty. Počítač se nikdy nemýlí a Alex je proti jeho rozhodnutí bezmocná. Smíří se se svým osudem a zakrátko začnou mezi třemi spolubydlícími vznikat složité vztahy. Stuart totiž touží po Alex, Alex touží po Eddym a Eddy... Eddy si zatím není jistý, jaká je vlastně jeho sexuální orientace... (oficiálny text distribútora)

freddy

Jednoznačně nadprůměrná komedie, která má co nabídnout, která dokáže pobavit, ale i zaujmout, a u které jsem se ani chvilku nenudil. Jedná se o dobře natočenou komedii ze života dvou vysokoškoláků a jedné vysokoškolačky, kteří bydlí na koleji a mezi kterými je velice zvláštní vztah. Kvalitní komedie, kde nejsou k vidění žádné scénky s výkaly, kde není slyšet příliš sprostých slov, kde je vše kultivované, a přitom se člověk u toho pobaví a odreaguje. To je komedie, která má co nabídnout. Co se týče sexu, tak ten je zde několikrát k vidění, ale vše to tak nějak automaticky zapadá do děje a v kontextu dějové linie to vyznívá neuvěřitelně přirozeně. Já byl rozhodně velmi příjemně překvapen a kéž by takovýchto inteligentních komedií z prostředí mladých lidí bylo víc. Herci ve svých rolích naprosto přesvědčili a i díky jejich zásluze to byl zajímavý snímek. Je to za čtyři hvězdičky. ()

cab

Mlada a neklidna trojice kamaradu seznamujicich se ve spolecnem pokoji v prvnim roce vysoke skoly. Hormony bouri a objevovani vlastni sexuality propojene s necekanymi ci zamitavymi touhami dava dohromady ohromne sviznou, vtipnou a emocemi nabitou zalezitost. Nakonec nesmim opomenout zminit trojici hlavnich protagonistu (ohnive vasniva Boyle, jednodussi nadrzenec Baldwin a zmateny intelektual Charles). 85% ()

rockwoman

"Je to jako když jedete na dovolenou, všechno si naplánujete, ale jednoho dnes sjedete z cesty, nebo si zajedete. A nakonec skončíte na nějakým bláznivým místě co ani není na mapě. A uděláte něco, na co byste nikdy ani nepomysleli. Možná že se v tu chvíly cítíte trochu ztraceni. Ale později zjistíte, že to bylo na celým výletě to nejlepší." ....Moc příjemná záležitost s nejlákavější příchuťí a také jedna z mých oblíbených nostalgií. ()

dopitak

Kdyby se Lara a několik dalších buchet co pár minut svlíkalo, tak by se to jako lechtivá neroad movie/blbina/nevtipná komedie dalo. Takhle si ale musíte vystačit s jedním moc pěkným záběrem ze začátku a pak už houby. Film nejde do hloubky, což může být dobře (B/B) ale taky nemusí (G/B). Pokud od toho čekáte aspoň půlku co já, změnte si ve svém přehrávači žánr na dospělejší. ()

Chasida

I'm dancing barefoot... V daném žánru a podskupině filmů jeden z nejlepších a svých způsobem zároveň nejvtipnějších a nejlépe podaných kousků. Každá z hlavních postav v podstatě hledala kombinaci dvou zbývajících. Navíc se zde objevuje klasický kruh, kde každý toužebně hledí na člověka před sebou a nikdo nedojde naplnění. A nakonec do toho promluvil šampónový Ježíš! (75%) ()

• Autobiografická komedie je založena na skutečných vzpomínkách ze studií vysoké školy režiséra Andrewa Fleminga. (Terva)
  • Eddy na hodine francúzskeho filmu rozpráva o filme o dvoch mužoch, čo sa zaľúbili do tej istej ženy. Tento film sa nazýva Jules et Jim (1962). (beso74)
  • Malé cameo si ve filmu zahrál Andrew Fleming. Ztvárnil postavu, která na začátku filmu křičí z okna koleje. (Terva)