Dylan (Justin Timberlake) a Jamie (Mila Kunis) na usadlý život so záväzkami vôbec nepomýšľajú. Newyorčanka Jamie, ktorá pracuje ako hľadačka nových príležitostí, presvedčí Dylana z Los Angeles, aby prijal svoje vysnívané miesto v New Yorku. Obaja sú si veľmi podobní. Navyše majú z sebou toľko skrachovaných vzťahov, že už sú schopní myslieť len na zábavu a láska ide bokom. Akonáhle sa Dylan presťahuje do New Yorku a začne sa s Jamie vídať častejšie, užijú si spolu množstvo srandy a začínajú byť presvedčení, že láska je len mýtus z hollywoodskych filmov. Rozhodnú sa preto vyskúšať experiment. Rozšíria svoje priateľstvo o príležitostný a celkom nezáväzný sex bez akýchkoľvek emócii. (TV Markíza)

papez12

Hoci neobľubujem ani Milu Kunis a ani Justina Timberlakea, na tento film som sa docela tešil. Emocionálne nabitá romantická komédia, ktorá najprv vzbudí dojem že netreba brať život až tak vážne, no v skutočnosti bol ten film o opaku. Klobúk dolu pred výkonom Justina Timberlakea, bol v tomto výborný. U mňa celkovo film 76% ()

agent0111

Nemam co dodat... Snad jen, ze chci zit take jako ve filmu. :-) Klise? Jiste Melodrama? Proc ne?! Neoriginalni? ...Mozna, ale pekne zpracovane :-) podtrzeno secteno 9/10 ()

Montmorency

Divák dostane přesně to, co čeká - romantika pro teenegery zabalená v exkluzivním hábitu, která nevynechá jediné hollywoodské klišé - krásní mladí hl.hrdinové, co maj fantastický job, bydlení na Manhattanu, resp. dům na pláži v L.A., celý New York jim leží u nohou a jejich jedinou starostí je si pořádně zasouložit......Inu proč ne, na Milu je hezký pohled a Justin není taky žádná obluda:-).....Kdyby tady nebyl jeden malý nedostatek a sice že se jedná o komedii, ale k smíchu toho moc není, jedině snad Woody rozesmál, ale toť vše, na komedii sakra málo.....a protože už dávno nejsem teeneger, tak se mé nadšení z filmu drží v mezích:-) ()

karmenka

Tento film bol pre mna jedno velke utrpenie, kecy a same kecy a vysledok ziadny. Az som prekvapena, ako neskutocne ma iritovali taki krasni ludia ako su Justin a Mila. Jedine, co ma potesilo boli kratke vsuvky s Jasonom Segelom ( lebo toho ja uplne zeriem). No kebyze na to idem do kina, tak nadavam ako pohan. ()

petangola

Friends with Benefits, where "Benefits" mean casual sex. Asi takhle by se dal shrnout celý děj filmu. To celý je doplněný o skvělý hlášky a narážky. Mila Kunis vážně sexy, Justin Timberlake podává skvělý herecký výkon vzhledem k tomu, že je spíš zpěvák. Označení typu romantická komedie rozhodně není na místě. Prostě jen komedie. Komedie, která má grády od začátku téměř do konce (ten mírně klišé konec se dá odpustit). Btw. viděno v originále, takže teď ještě uvidíme, jak to vypadá s dabingem. Dal bych normálně čtyři hvězdičky, ale za scénu se singlem Jump od Kris Kross a knížkou Everyday Math for Dummies přidávám do pěti. ()

MartinKoho.

Tady takovýho srandovní oddechovky mám moc rád, ale mám pocit, že poslední dobou to trošku až na pár vyjímek upadalo a bylo to nic moc. Tady todle je naopak zase stará dobrá romantická komedie, u které si člověk hezky posedí, zasměje se a sem moc rád, že jsem to viděl. Doporučuju všem milovníkům tohodle žánru :) ()

wienfield

Žeby obohraná pesnička? Nie v tomto prípade. Rovnako ako starý známy šláger môže dostať nový slušivý kabát od inej kapely, aj ošúchaná téma ako táto, sa dá posunúť na vyššiu úroveň, keď sa dostane do správnych rúk. Až prekvapivo vtipné a svieže. Viac ()

effulka_kebulka

MIlé překvapení za 3 hvězdy. Laškování mezi Kunis a Timberlakem je poměrně milé, vitpné a hlavně není trapné. Oba herci si to náležitě uživají. A i já jsem si to užila. ()

Spideyy21

Nemám rád romantické komedie, ale tohle byla moc příjemná podívaná, s velice sympatickými hlavními představiteli. A Woody Harrelson a jeho repliky, jsou pouze třešničkou, na tomhle už tak dost sladkém dortu. ()

Freezeen

Abych byl upřímný, pouštěl jsem si film s pochybama poté co jsem zde četl komentáře. Naštěstí ten film vůbec nebyl špatný, naopak, byla to jedna z nejlepších romantických komedií, co jsem kdy viděl. Vřele doporučuji :) ()

Abcbc

No, taková klasická dojárna... Celkem vtipné, herci nebyli špatní, ale... celé to bylo strašně předvídatelné a tak nějak na jedno brdo... Čekala jsem víc! ()

kritička

Bože, jak někdo může dát dohromady zpěváka a herečku s nepříjemným hlasem? Pane na nebi! Nikdy víc proboha! Nebylo by to špatné s jinými ústředními herci, takhle to zachraňuje místy zajímavý scénář a občas i ty písničky, na které si ve filmu stěžovali. ()

FidoKuba

Přesně takový film na který je spousta mužů ukecána svými protějšky. Přesně takový film, který ještě než začne víte jak skončí. Přesně takový film, který jen na něj začnete koukat mužete ho celý předvyprávět a přesně tak to bude a to není to pravé ořechové! ()

Jorge K

Hodně svižná oddechovka, která příjemně pobaví. V mém případě film dokonale překonal nízké očekávání, proto jedna extra * navíc a celkem jsou 4. Rozhodně neudělá chybu ten, kdo zajde. ()

XaverYork

Nemůžu si pomoct, ale ten film mě prostě dostal! Mila je úžasná a když se usměje, rozzáří se jí ta její velká kukadla přes celou obrazovku. Justina moc nemusím, ale vubec nebyl špatný. Mno a pokud to mám srovnat s filmem "Hlavně nezávazně", pak jednoznačně 5*. ()